Katru pavasari atskatāmies uz mācību gada laikā paveikto un aicinām audzēkņus, viņu vecākus un citus interesentus uz sezonas noslēguma pasākumu.
Šoreiz tiekamies 22. maijā Madonas novada kultūras centrā. Būs sirsnīgi, izzinoši priekšnesumi, kā arī darbiņu izstāde.
Uz tikšanos!