Sestdiena, 31. oktobris
Vārda dienas: Valts, Rinalds, Rinalda

Aktualitātes | Arhīvs

Jauniešiem Apdāvina draugus Grašos

29.10.20.
Labo darbu iniciatīvu parādes ietvaros Madonas BJC teātra studijas "Pilnpiens" audzēkņi sarūpēja dāvanas Grašu bērnu ciemata iemītniekiem. Par paveikto stāsta pulciņa skolotāja Inese: "Audzēkņi sagatavoja Grašu bērnu ciemata bāreņiem dāvaniņas ar kancelejas precēm, lai atbalstītu viņus skolas gaitās. Dāvaniņās bija flomasteri, zīmuļi, krāsojamās krās, klades, penāļi, burtnīcas, pildspalvas un zīmuļi, blociņi, skolas somas, bloknoti, piezīmju lapiņas u.c. lietas."
Lasīt vairāk

Jauniešiem Mācās demonstrēt tērpu kolekcijas

15.10.20.
Modes studijas "Defilē" audzēknes rosīgi darbojas rosīgi. Top jauna galvas rotu kolekcija "Baltie ziedi" un veidoti eleganti iznācieni skatei, kas plānojas Madonas BJC Balto nedēļu ietvaros Ziemassvētku noskaņās. Pulciņa skolotāja Vineta teic, ka netiek aizmirsts arī par Dziesmu un deju svētkiem gatavoto tērpu un rotu kolekciju, kas tapusi sadarbībā ar keramikas pulciņu. Tiek "pieslīpētas" nianses ar cerību, ka svētki būs.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Audzēkņi iesaistās filmēšanā

15.10.20.
Cesvainē notiek kinofilmas “Hamelinas stabulnieks” (“The Piper”) uzņemšana. Tas ir Kipras producentu “Ratcatcher Entertainment” mākslas filmas projekts, kas balstīts patiesā teikā par Hamelinas stabulnieku. Masu skatu filmēšanā jaunu pieredzi gūst arī Madonas BJC interešu izglītības pulciņa "Improprieks" audzēkņi.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Interese par frizieru prasmēm pieaug.

15.10.20.
Frizieru stilistu pulciņā oktobrī tiek apgūtas jaunas prasmes. Kā stāsta pulciņa skolotāja Vineta, bērni pēta matu ruļļu atšķirības, apgūst uztīšanas tehnikas, kā arī elektroinstrumentu pielietošanu frizūru tapšanas procesā. Meitenēm šī eksperimentējošā nodarbe ļoti patīk, jo rezultāts redzams uzreiz.
Galerija

Madonas BJC Foto performance "Vientuļā krēsla stāsts"

13.10.20.
Kādā saulainā dienā Madonas bērnu un jauniešu centra pulciņa"ĶEPU ĶEPĀ,ROKU ROKĀ,MĀCOS KOPĀ" pedagogs Ingūna Tihomirova kopā ar saviem audzēkņiem realizēja ideju par foto performanci "Vientuļa krēsla stāsts". Košām rudens lapām piebirusi teritorija tam izrādījās ļoti piemērota vieta. Kas no tā visa sanāca? Rezultāts foto galerijā.
Galerija

Jauniešiem Impromode Improprieka gaumē

09.10.20.
Teātra sporta pulciņa "Improprieks" audzēkņiem lielu prieku sagādā ielūkošanās teātra noliktavā, kur skapjos un kastēs atrodami dažādu laiku kostīmi un aksesuāri. Jautra un aktraktīva tādos brīžos izvēršas laikošana, pozēšana un imprvizatoriska iejušanās tēlos.
Galerija

Jauniešiem Apskatāma audzēkņu darbu izstāde

5. oktobris 12:00 - 31. oktobris 18:00 MNMJIC "KUBS"
No šodienas Madonas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "KUBS" apskatāma mākslas studijas "Tu visu vari!" audzēkņu darbu izstāde "Rudens paletē krāsu ir daudz...". Tajā skatāmi septembrī, pulciņa nodarbībās tapušie zīmējumi.

Jauniešiem Vides pētnieki dodas uz arborētumu

02.10.20.
Vides pulciņa “Es vides telpā” audzēkņi 2. oktobra pēcpusdienā devās izzinošā un videi draudzīgā piedzīvojumā uz LVM Kalsnavas arborētumu, lai izzinātu daudzveidīgo sēklu pasauli nodarbībā “Sēkliņas piedzīvojums”. Kā informē pulciņa skolotāja Laura, bērni pētījuši dažādus sēklu paraugus, meklējuši likumsakarības sēklas formai un to izplatībai. Uzzināti interesanti fakti un pārbaudītas sēklu superspējas eksperimentā! Jaunie vides pētnieki pateicas arborētuma Leldei par nodarbību.
Galerija

Madonas BJC Suņi iesaistās pulciņa darbā

02.10.20.
Kā jau liecina pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" nosaukums, uz mijiedarbību audzēkņu un dzīvnieku starpā lielā mērā balstās jaunu prasmju, zināšanu un savstarpējo attiecību kultūras apguve. Ieskatam - daži mirkļi no pulciņa nodarbībām.
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem