Pirmdiena, 25. janvāris
Vārda dienas: Zigurds, Sigurds
Pasaki man un es aizmirsīšu. Iemāci man un es atcerēšos.
Iesaisti mani un es iemācīšos.

/Bendžamins Franklins/

JAUNUMI

Madonas BJC Bērni bildē mājmīluļus

25.01.21.
Garajās ziemas svētku brīvdienās pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" audzēkņiem bija jāveic mājas darbiņš - jānofotografē savs mājas mīlulis dažādos rakursos, situācijās, režijā. Kā piemērs kalpoja pulciņa bērniem labi pazīstamās suņu dāmas Martas kucēnu fotosesijas rezultāti. Skolotāja Ingūna teic, ka brīvlaiks beidzies, attālinātais darbs atsācies un pirmās fotogrāfijas saņemtas. Dažas piedāvājam arī jūsu uzmanībai.
Galerija

Madonas BJC Radušies ziemigi darbi

25.01.21.
Ziema, sniegs un sals nav šķērslis radošām izpausmēm. To apliecina arī Madonas BJC Krāsaino smilšu darbnīcas audzēkņu, pēc atgriešanās no ieilgušajām brīvdienām veidotie darbi. Pulciņa skolotāja Sandra teic, ka darbs, atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai, notiek attālināti. No pedagoga puses tiek doti uzdevumi, iedvesmas paraugi un procesa apraksti, savukārt, bērni patstāvīgi rada. Top apbrīnojami skaisti, ziemīgi darbiņi no smiltīm, krāsām, ledus, sniega, sēkliņām un citiem materiāliem. Prieks pašiem, vecākiem, skolotājam un pat putniņiem dārzā....
Galerija

Madonas BJC "Pilnpiens"sveic Jaunajā gadā!

18.01.21.
Attālināto darbu pēc ziemas brīvlaika atsākusi arī teātra studija "Pilnpiens". Pulciņa skolotāja Inese informē, ka viens no pirmajiem uzdevumiem bijis sagatavot vēlējumu Jaunajā 2021. gadā. Jūsu uzmanībai 1. - 7. klašu grupas, kā arī vidusskolas vecuma audzēkņu video vēlējumi.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Radošs darbs mājās

16.01.21.
Pēc ziemas brīvlaika atsācies attālinātais darbs interešu izglītības pulciņos. Kā informē pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" skolotāja Ingūna, bērni labprāt pilda piedāvātos uzdevumus un radoši izpaužas. Vislielāko prieku sagādājot audzēkņu atsūtītās fotogrāfijas, kas liecina, ka izziņas process, neskatoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem, turpinās. Top pozitīvi, saulaini zīmējumi un aplikācijas. Iepriecinoši jaunumi arī pulciņa četrkājainās skolotājas Martas dzīvē - ģimenes pieaugums. Kad epidemioloģiskā situācija ļaus, pulciņa bērniem nodarbībās būs par četriem dzīveligiem drugiem vairāk.
Galerija

Madonas BJC Interešu izglītība tikai attālināti!

13.01.21.
Vēl līdz 25. janvārim valdības pagarinātie drošības pasākumi vērsi uz to, lai ikviens no mums satiktu pēc iespējas mazāk citu cilvēku ārpus savas mājsaimniecības. Covid-19 izplatība Latvijā vēl joprojām turpinās, tāpēc vēl nav iespējams mazināt piesardzību. Tas, vistiešākajā mērā, skar arī interešu izglītību.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "KUBS" ar savu svētku rotu piedalās konkursā

4. janvāris 10:00 - 22. janvāris 20:00 Madonas novads
Konkursā „Skaistākais Ziemassvētku noformējums”, kura mērķis ir apzināt un apbalvot tos Madonas novada ļaudis un iestādes, kuri īpaši parūpējušies par svētku noskaņas radīšanu ap saviem namiem, piedalās arī Madonas novada multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "KUBS". Visi aicināti nobalsot par mūsu darbinieku sarūpēto svētku rotu.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Rūķu takas uzdevumu atrisinājumi

04.01.21.
Ņemot vērā lielo interesi par izzinoši saliedējošās takas "Tuvu, tuvāk, vēl tuvāk Ziemassvētkiem" uzdevumiem un, bieži vien, aizķeršanos to risināšanā, piedāvājam pareizās atbildes un ceļu, kā pie tām varēja nokļūt. Vēlreiz paldies visiem dalībniekiem un uz tikšanos citās Madonas BJC aktivitātēs.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Izlozētas Rūķu takas balvas

04.01.21.
Kā solīts, 4. janvārī notika izzinoši saliedējošās trases “Tuvu, tuvāk, vēl tuvāk Ziemassvētkiem” noslēdzošais posms – balvu izloze. Tajā tika izlozēta viena galvenā balva un divdesmit veicināšanas balvas. Ar katru balvas ieguvēju sazināsimies individuāli! Balvas varēs saņemt darba dienās Madonas BJC Skolas ielā 8a plkst. 9.00 – 12.00 Liels paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un atzinības vārdiem, kas mūsu sirdis sildīja visu svētku laiku un silda joprojām.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Darina īpašus apsveikumus

20.12.20.
Ir ļaudis, kuriem Ziemassvētku laiks veselības problēmu, vecuma un vientulības dēļ nav tik priecīgs kā citiem. Pateicoties biedrībai "Latvijas samariešu apvienība", kuri īsteno pakalpojumu "aprūpe mājās" Madonas novadā, vairāk kā 170 šādi cilvēki svētkos saņems Madonas BJC mākslas studijas "Tu visu vari" audzēkņu veidotus apsveikumus.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Gatavo rotas eglītei

03.12.20.
Diemžēl, tikšanās un kopīga Ziemassvētku gaidīšana teātra studijas "Pilnpiens" audzēkņiem , tāpat kā citu pulciņu bērniem šogad iet secen. Tas tiek kompensēts ar vienojošu pirmssvētku nodarbi - rotu gatavošanu Madonas Bērnu un jauniešu centra eglītei. Sniegbalti eņģeļi, sudrabainas dāvaniņas un citas brīnišķīgas rotas tapušas lielā daudzumā.
Galerija

Madonas BJC Aicina rūķu taka!

4. decembris 10:00 - 1. janvāris 10:00 Madona
Mazliet klusāks kā ierasts, pienācis brīnišķīgais Ziemassvētku gaidīšanas laiks. To nespēj mainīt ne viltīgais vīruss, ne valstī noteiktā ārkārtas situācija. Madonas Bērnu un jauniešu centrs šājā pirmssvētku noskaņā aicina Madonas novada ģimenes (viena mājsaimniecība) saliedējošā pastaigā pa rūķu taku „Tuvu tuvāk, vēl tuvāk Ziemassvētkiem...”.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Mans darbošanās prieks

1. decembris 10:00 - 31. decembris 17:00 Madonas novada bibliotēka
Laipni aicināti iegriezties Madonas novada bibliotēkā, kur visu decembri būs skatāmi dažādu Madonas novada interešu izglītības programmu audzēkņu darbi izstādē "Mans darbošanās prieks". Protams, ievērojot visus piesardzības pasākumus un valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības!
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Pulciņā izmanto dažādas darba formas

29.11.20.
Laikā, kad ārkārtas situācijas dēļ, ierastais interešu izglītības nodarbību ritms nav iespējams, pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" skolotāja Ingūna meklē un atrod risinājumus, kā ierādīt audzēkņiem jaunas prasmes, celt pašvērtējumu un dot iespēju interesanti pavadīt laiku. Pulciņa aktivitātes tiek organizētas atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai. Daļa bērnu kopā ar skolotāju mācās individuāli, bet citi nelielās grupās, ievērojot sociālo "burbuļu" robežas - klašu grupās vai ģimeņu ietvaros.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Saldas eglītes un ēdamas bļodiņas

27.11.20.
Pandēmija un ārkārtas situācija nespēj apturēt Ziemassvētku tuvošanos. Madonas BJC mājsaimniecības pulciņa "Pepija rosās" audzēkņi savās individuālajās nodarbībās kopā ar skolotāju Ēriku rada saldus svētku brīnumus. Viss garšīgs! Vairāki no gardumiem no 1. decembra būs apskatāmi interešu izglītības pulciņu audzēkņu darbu izstādē Madonas novada bibliotēkā.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Arī robotiem pirmssvētku noskaņojums

27.11.20.
Ārkārtas situācija nav mazinājusi bērnu interesi par nodarbībām robotikas pulciņā "Sensors". Lego robotikas smalkumus audzēkņi apgūst individuāli. Šonedēļ pirmssvētku noskaņās tapuši jauni roboti - kustīgas Ziemassvētku vecīša kamanas ar ziemeļbriedi un muzikālā eglīte. Kā atzīst skolotājs Andris, pulciņa vajadzībām tikko iegādātais darba komplekts "WeDo 2.0", dod papildus stimulu, īpaši, jaunākajiem pulciņa dalībniekiem.
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem