Ceturtdiena, 8. jūnijs
Vārda dienas: Frīdis, Frīda, Mundra

Jauniešiem Apciemo ugunsdzēsēju depo

19. maijs 15:00 - 16:00 VUGD
Madonas BJC Teātra studijas Improprieks audzēkņi šodien devās ciemos uz ugunsdzēsēju Depo Madonā, lai sveiktu viņus dzimšanas dienā un pie reizes arī iepazītu ugusmdzēsēju darbu. Prieks ka Madonā ir stipri un drosmīgi ugunsdzēsēji. Kā atzīst skolotāja Dace Dzilna, bērniem patika un burvigie improvizatori pat ieteica dažas lietas ugusndzesējiem ikdienas soļa pilnveidošanā.
Galerija

Jauniešiem Apmeklē Valsts Leļļu teātri

15. maijs 08:00 - 10:00 Rīga
Ģimenes dienā uz Rīgas Leļļu teātra izrādi "Vafeļu sirdis- Misija tētis" devās mūsu Teātra studijas "Improprieks" un leļļu teātra "Delveri" audzēkņi. Piedzīvota emocijām pilna diena un izrāde.
Galerija

Jauniešiem Darbošanās ar mājdzīvniekiem turpināsies līdz Jāņiem

30.05.23.
Gads pagājis raibs kā vasaras ziedi, teic pulciņa "Kepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" skolotāja Inguna Tihomirova, veltot pateicībuvisiem bērniem un viņu vecākiem. Pulciņš gaidīs bērnus līdz pat Jāņiem. Par darba laikiem informācija sekos.
Galerija

Jauniešiem "Toņi un pustoņi" Cēsīs

13. aprīlis 10:00 - 14:00 Cēsu 2. pamatskola
Bērnu un jauniešu mākslas darbu konkursa „Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” otrā kārta - Vidzemes kultūrvēsturiskajā novadā risinājās Cēsīs 13. aprīlī. Tajā tika pārstāvēts arī Madonas novads. Aprīļa sākumā žūrija izvērtēja vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbus, ko radījuši un konkursam iesnieguši Madonas novada interešu izglītības pulciņu audzēkņi. Uz otro kārtu tika izvirzīti septiņi darbi.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Foto konkurss "Smejies vesels!"

1. aprīlis 10:00 - 30. aprīlis 10:00 MNMJIC "KUBS"
Klāt joku mēnesis aprīlis! Pilnīgi bez jokiem, jauniešu centrs "KUBS" izsludina foto konkursiņu “Smejies vesels!”. Kā piedalīties? Atrodi savā foto arhīvā vai nofotografē kādu smieklīgu gadījumu, cilvēkus, kas smejas vai ko citu, kas raisa smaidu. Bildes sūti uz WhatsApp 29809774 līdz 20. aprīlim. Jautrākie kadri tiks izlikti balsošanai centra sociālo vietņu kontos. Atzītāko kadru autoriem balvas būs! Iegaumē – konkursā var piedalīties tikai ar oriģinālfotogrāfijām, interneta vidē atrodami attēli netiks pieņemti! Jautru aprīli visiem!

Jauniešiem Lieldienu radošās darbnīcas

5. aprīlis 14:00 - 6. aprīlis 08:00 MNMJIC "KUBS"
Gaidot pavasara lielākos svētkus Lieldienas, jauniešu centrā "KUBS" plānotas radošās darbnīcas. 5. aprīlī būs iespēja veidot svētku dekorus, savukārt, 6,. aprīlī tiks krāsotas olas. Paredzēts vēl šis tas. Kurš atnāks, tas uzzinās kas. Ja ir interese uzzināt vairāk - jāzvana 29376619 (Laura)
Lasīt vairāk

Jauniešiem Apmācības jauniešiem "Naidam - nē!"

20. aprīlis 09:00 - 14:00 "KUBS"
Ar mērķi ir celt jauniešu izpratni par to, kas ir naida runa, kāda ir tās ietekme un sekas, un kā katrs no mums var reaģēt uz tās izpausmēm, sadarbībā ar Latvijas Cilvēktiesību centru, Madonas novada jauniešu dome rīko semināru - apmācības "Naidam - NĒ".
Lasīt vairāk

Jauniešiem Ploginga sacensības

27. aprīlis 15:00 - 17:00 "KUBS"
Lai rosinātu Madonas novads jauniešus domāt videi draudzīgāk, aktualizēt ar vidi saistītas problēmas un meklēt iespējas to risināšanai, jau otro gadu rīkojam PLOGINGA sacensības. Kas ir plogings, vaicāsiet? Videi draudzīgas domāšanas izpausme – plogings ir fitnesa veids, kas apvieno lēno treniņa skriešanu ar atkritumu vākšanu.
Lasīt vairāk

Jauniešiem "Pilnpiens" un "Ķirsis" kopīgi improvizē

23. marts 14:00 - 15:00 Jēkabpils BJC
23.martā Jēkabpils BJC Teātra studija "Ķirsis" organizēja improvizācijas teātra sadraudzības meistarklasi un izrādi ar Teātra studija "Pilnpiens" Madonas BJC jauniešiem.Pasākumā piedalījās 26 jaunieši.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem Sirsniņu darbnīca

15. februāris 14:00 - 17. februāris 18:00 Madonas BJC, "KUBS"
tuvojas Valentīndiena, mīlestības svētki! aicinām jauniešus uz radošajāsm darbnīcām, lai kopīgi veidotu dekoratīvas sirsniņas un izrotātu jauniešu centra telpas.
Piesakies jaunumiem