Svētdiena, 3. decembris
Vārda dienas: Evija, Raita, Jogita

Jauniešiem Konkurss "Egles rota paša rokām"

20. oktobris 15:00 - 26. novembris 16:00 Madonas BJC
Ar mērķi rosināt Madonas novada bērnu un jauniešu iztēli un radošo domāšanu, veicinot videi draudzīgu risinājumu meklējumus, aicinām iesaistīties radošo darbu konkursā "Egles rota paša rokām". Darbiņi tiek gaidīti līdz 20. decembrim.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Pīrādziņu pēcpusdiena "Kubā"

3. novembris 13:00 - 16:00 MNMJIC "KUBS"
Jauniešu centrā "Kubs" aizvadīta kārtējā kulinārā pēcpusdiena. Šoreiz visa uzmanība tika veltīta pīrādziņiem un bulciņām. Jaunieši kopā ar jaunatnes darbiniecēm Indru un Lauru cepa gan tradicionālos speķa pīrādziņus, gan siera bulciņas, gan saldākas smalkmaizītes ar ķiršu ievārījumu un šokolādi. Rezultāts bija tik gards un apetīte tik liela, ka saceptie gardumi tika noēsti ātri. Par atbalstu garšīgo piektdienu pēcpusdienu tapšanā, vislielākais paldies uzņēmumam "Madonas GV auto" un personīgi Guntaram Vilemsonam.
Galerija

Jauniešiem Rīko svētkus Grašu bērnu ciematā

16. oktobris 12:00 - 18:00 Grašu bērnu ciemats
Labo darbu mēnesī, Teātra studija "Pilnpiens" organizēja sadraudzības pasākumu Grašu bērnu ciematā. Jaunieši rādīja improvizācijas teātra izrādi stundas garumā. Bērniem un jauniešiem bija iespēja radīt izrādi ar saviem priekšlikumiem un dalību, kas viņus iepriecināja.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem Radošā darbnīca "Kas te?""Kubā"

16. oktobris 13:00 - 15:00 "KUBS"
Lai mazinātu jauniešu centrā atkritumu daudzumu un rosinātu jauniešus domāt radoši un videi draudzīgi, "KUBĀ" ierīkota kaste depozīta pudeļu savākšanai. 16. oktobrī visi tika aicināti uz radošu nodarbību, kuras laikā depozīta kaste tika koši noformēta.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Apmeklē suņu un kaķu patversmi

14. oktobris 11:00 - 14:00 Lazdonas pagasts
Aizvadītajā sestdienā teātra studijas "Improprieks", iniciatīvu parādes "Laiks labiem darbiem!" ietvaros sāka savus labos darbus veikt suņu un kaķu patversmē” Lazdonītis”.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem Bērni apmeklē muzeju

11. oktobris 13:00 - 14:00 Madonas muzejs
Otrdien, 11. oktobrī Teātra studija "Improprieks" 1-4. klašu audzēkņi devās uz Madonas novadpētniecības un mākslas muzeju, lai iepazītu izstādi “ Latvija iedvesmo”, kurā apskatāmas gleznas, metālkalumi, tēlniecība akmenī un bronzā. Pulciņa skolotāja Dace Dzilna stāsta: "Kļuvām par detektīviem mākslas darbu detaļu meklēšanā. Esam ļoti acīgi un izveicīgi, tāpēc visu atradām. Laiks paskrēja ātri. Atpūtāmies koka klucīšu laukumiņā, kur tapa guļbūves būdiņas. Šis bija lielisks laiks iedvesmai un mākslas iepazīšanai."
Galerija

Jauniešiem Radošā darbnīca "KUBĀ"

05.10.23.
Jauniešu centrs "KUBS" atsāk radošo pēcpusdienu aktivitātes. Šoreiz, 11. oktobrī varēs pagatavot dekoratīvu krūzītes paliktni.

Jauniešiem Koklētāji paplašina redzesloku

27.09.23.
Viens no kuplāk apmeklētajiem interešu pulciņiem šogad ir Kokļu studija. Kā teic pulciņa skolotāja Zita Gailīte, mācību gads sācies aktīvi. Audzēkņi, papildus ierastajām nodarbībām, devušies nelielās ekskursijās, redzes loka paplašināšanai.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem "Pilnpiens" projektā "Vidzeme iekļauj"

27.09.23.
27.septembrī Kopienas centrā "Baltā ūdensroze" Madonā, projekta"Vidzme iekļauj!" ietvaros, Teātra studija "Pilnpiens" Madonas BJC audzēkņi uzstājās ar improvizācijas teātra izrādi. Gan centra klientiem gan viesiem bija gandarījums par bērnu un jauniešu aktierisko sniegumu un prieka pilno atmosfēru.
Lasīt vairāk

Jauniešiem

25.09.23.
Kā izpaužas radošums praktiskās lietās? Pie mums tas uzskatāmi redzams pulciņa "Raddi" nodarbībās - top gan rotas sev, gan iepriecinājuma dāvaniņas mammām un skolotājām. Radīti arī adatu spilventiņi, kas palīdzēs jaunu darbu un ideju īstenošanā! Paldies skolotājai Janai Misiņai! Ja interesē - vēl kāda brīva vieta pulciņā ir!
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem