Svētdiena, 23. jūnijs
Līgo diena

Jauniešiem

10.05.24.
Tas ir noticis - ar košiem priekšnesumiem un izstādi aizvadīts sezonas noslēguma lieluzvedums "Brīnumainais ceļojums". Caur dziesmām, dejām un performancēm pabijām daudzās pasaules valstīs, izbaudot to kolorītu. Un tomēr - nekur nav tik labi kā mājās....... Par veikumu lielāko PALDIES pelnījuši pulciņu audzēkņi un viņu pedagogi.
Galerija

Jauniešiem Aizvadīta deju skate

14.04.24.
Piektdien, 12. aprīlī aizvadīta Madonas un Varakļānu novadu skolu jaunatnes tautas deju kolektīvu koprepertuāra pārbaude - skate, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam “Es atvēru Laimas dārzu”. Žūrijai un skatītājiem 34 kolektīvi izdejoja 68 dejas. Paldies dejotājiem par raito soli, kolektīvu vadītājiem par darbu un Madonas novada kultūras centram par gādīgo uzņemšanu.
Galerija

Jauniešiem "Sensors" Rīgā

7. aprīlis 10:00 - 15:00 Rīga
aizvadītajā sestdienā mūsu robotikas pulciņa "Sensors" dalībnieki piedalījās First Lego League Explor sacensībās Rīgas jauno tehniķu centrā. Iegūta jauna pieredze un nostiprinātas nodarbību laikā gūtās iemaņas.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Pirmā Tehniskās jaunrades diena izdevusies.

15.03.24.
Esam aizvadījuši pirmo Tehniskās jaunrades dienu. Madonas novada bērni un jaunieši izmantoja iespēju darboties vairākās pieturās:
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem Automodelisma sacensības "Zelta Vabole"

18. februāris 10:00 - 15:00 Skolas ielā - 8
svētdien, 18. februārī notika Madonas BJC trases auto modelisma sacensības „Zelta Vabole”. Sacensības tiesāja viens no Latvijas labākajiem braucējiem šajā tehniskajā sporta veidā, Rīgas Vidzemes priekšpilsētas automodelisma kluba „Auseklis” dalībnieks, Henrijs Pilskungs.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem Aicinām jauniešus uz sveču talku

14.02.24.
Paldies visiem, kusi saziedojuši materiālus ierakumu sveču izgatavošanai! 16. februārī talkojam - griežam, rullējam, lejam!

Jauniešiem Sarunu vakars "KUBĀ"

2. februāris 17:00 - 19:00 KUBS
Aicinām uz sirsnīgu sarunu vakaru jauniešu centrā "KUBS" 2. februārī, plkst.17.00 pie mums viesosies tukumnieks, jaunietis ar mūziku sirdī - Denijs Grieze. Pats par sevi viņš saka: "Esmu mūziķis un dziesmu autors. Mūzika kā daļa no manas dzīves ir bijusi vienmēr."

Jauniešiem Mūsu pedagogi dodas uz skolu

23.01.24.
Jau esam vēstījuši, ka mūsu interešu izglītības pedagogi labprāt dodas arī skolu klasēs, lai tiktos ar skolēniem un paplašinātu viņu redzesloku. Madonas Pilsētas vidusskola 3. klašu mūzikas stundas aizvadītajā nedēļā kuplināja mūsu Kokļu studija un skolotāja Zita Gailīte. Paldies par uzaicinājumu skolotājām Lindai Jermacānei un Anitai Platačai. Skolotāja Zita teic: “Labprāt dodos uz skolu iepazīstināt skolēnus ar kokli, tās vēsturi, latvju dančiem un rotaļām”. Viņa pauž īpašu prieku par saviem Kokļu studijas audzēkņiem, kuri ar degsmi un lepnumu muzicē klases priekšā.
Galerija

Jauniešiem Sadarbība ar Bērzaunes pamatskolu

21.01.24.
Teātra studija "Pilnpiens", sadarbojoties ar Bērzaunes pamatskolu rīkoja pasākumu “ Jaunā gada karnevāls”. Pulciņa dalībnieki iejutās leļļu un rūķu lomās kopā ar Sniegbaltīti - vadītāju Inesi. Paldies skolas audzēkņiem par gribu darboties un prieku! Pasākums košs un stiprinošs , lai arī turpmāk plaukst draudzība starp bērniem!

Jauniešiem

15.01.24.
konkurss "Egles rota pašu rokām" noslēdzies! Uzvarētāji noskaidroti! Par jaukāko rotu autoriem atzīti: Sabīne Valtere Markuss Kristians Vaivods Elizabete Ķevere Savukārt, Madonas Bērnu un jauniešu centra simpātiju balva piešķirta Loretai Līnai Graudumai. Apsveicam! Par balvu saņemšanu sazināsimies ar uzvarētājiem personīgi.
Piesakies jaunumiem