Pirmdiena, 25. janvāris
Vārda dienas: Zigurds, Sigurds

Jauniešiem Sporta diena "KUBĀ"

15.09.20. MNMJIC "KUBS"
Ceturtdien, 17. septembrī pl. 14.00 visi aicināti uz "KUBA" Sporta dienu! Būs stafetes, atjautīgi uzdevumi, sacensību gars un balvas!

Jauniešiem "Iedvesmai pa pēdām" bildēs

02.09.20.
Daudziem labā atmiņā vēl palicis viens no šīs vasaras košākajiem pasākumiem - Madonas novads Bērnu un jauniešu diena "Iedvesmai pa pēdām", kas notika 21. augustā. Sajūtu atsvaidzināšanai piedāvājam nelielu ieskatu košajā foto galerijā, kas tapusi no aculiecinieku veidotajiem foto materiāliem.
Galerija

Jauniešiem Iedvesmai pa pēdām

21. augusts 12:00 - 17:30 Madona
21. augustā no pl.12.00 līdz 17.00 visi tiek laipni aicināti iesaistīties Madonas novada Bērnu un jauniešu dienas "Iedvesmai pa pēdām" aktivitātēs. Plānojas košu, atraktīvu, izzinošu un iedvesmojošu pasākumu plejāde. Pasākums risināsies skvērā pie Madonas lielās strūklakas. Dienas garumā - Madonas BJC pulciņu piedāvājums, radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas, lielformāta spēles no "BuBo.Lv", Madonas novada jauniešu centru piedāvātās aktivitātes, izaicinājuma pastaiga pa pilsētu, kopīgas gleznas veidošana, galda spēlu turnīri u.c.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Ķer mirkli Madonā!

5. augusts - 21. augusts 18:00 Madonas novads
Ikvienam ir iespēja piedalīties foto izaicinājumā "Ķer mirkli Madonā!". Atliek tikai nofotografēt vai atrast kādu senāku attēlu, kas tapis Madonas novadā un ievietot to sociālajā vietnē facebook ar ar tēmturi #ķermirkliMadonā2020. Fotogrāfijas divās kategorijās "Cilvēks" un "Daba" izvērtēs facebook lietotāji, Bērnu un jauniešu dienas apmeklētāji, kā arī jaunieši - organizatori, piešķirot savas simpātiju balvas.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Jauniešu dome piedalās izaicinājumā

02.05.20.
Madonas novada jauniešu domes dalībnieki ļāvušies Bērzaunes Bērnu un jaunieši apvienības "Rīts" sportiskajam izaicinājumam un pauduši gatavību izpildīt dotos uzdevumus katru dienu. Tas ļauj izolācijā pavadāmu laiku padarīt krāsaināku un veselīgāku.
Lasīt vairāk

Jauniešiem "Burbulis" pavasarim gatavs!

1. marts - 1. aprīlis JIC "Burbulis"
Jauniešu iniciatīvu centrā "Burbulis" pavasara gaidās virmo rosība. Martā ieplānotas vairākas košas, gardas, saliedējošas aktivitātes.

Jauniešiem Jauniešiem piedāvā iespēju realizēt savas idejas

04.03.20. Madonas novads
Noslēdzoties ārkārtas situācijai valstī, Madonas novada pašvaldība atkārtoti aicina jauniešus un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 25 gadu vecumam, realizēt savas idejas, iesaistoties jaunatnes iniciatīvu projektu konkursā. Projektu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 30. jūnijam, savukārt realizācijas laiks noteikts līdz 30. novembrim.
Lasīt vairāk

Jauniešiem "KUBĀ" aizvadīta Citronu nedēļa

20. janvāris 12:00 - 24. janvāris 18:00 MNMJIC "KUBS"
Madonas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "KUBS" aizvadīta, nu jau tradicionālā, Citronu nedēļa. Sulīgi dzirkstošās noskaņās ar vitaminizētu tēju, tematiskiem pasākumiem un jautru noskaņojumu piepildītas piecas dienas. Paldies interešu izglītības pedagogiem par idejām un centra apmeklētājiem par atsaucību. Nelielam ieskatam - foto no aktivitātēm.
Galerija

Jauniešiem Madonas novada interešu izglītības pedagogi pulcēsies uz tradicionālo Forumu

30. janvāris 09:30 - 16:30 MNMJIC "KUBS"
Lai sekmētu profesionālās kompetences līmeņa paaugstināšanu, Madonas novada interešu izglītības pedagogi tiek aicināti uz ikgadējo Forumu “Pedagoga loma jēgpilnas mācīšanās un mācīšanas procesā”, kas norisināsies 2020. gada 30. janvārī no plkst. 9.00 Madonas novada multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centrā “KUBS” (Raiņa ielā 12), un no plkst. 13.20 Madonas Bērnu un jauniešu centrā (Skolas ielā 8A)
Lasīt vairāk

Jauniešiem Baltajās nedēļās sirsnīgu pasākumu bagātība

25.12.19.
Gaidot Ziemassvētkus, Madonas BJC tika izsludinātas Baltās nedēļas, kuru laikā pulciņu pedagogi, audzēkņi un viņu vecāki iesaistījās kopīgās aktivitātēs - telpu dekorēšanā, radošajās darbnīcās, atvērtajās nodarbībās, labdarības akcijās, svinīgos pasākumos. Svētki sagaidīti ar paveikta darba sajūtu un labu prātu. Piedāvājam nelielu foto ieskatu Balto nedēļu aktivitātēs.
Galerija
Piesakies jaunumiem