Sestdiena, 31. oktobris
Vārda dienas: Valts, Rinalds, Rinalda

Jauniešiem Laiks labiem darbiem!

22.09.20. Madona
Madonas bērnu un jauniešu centrs, sadarbībā ar novada pašvaldību, aicina Madonas novada vispārējās izglītības, profesionālās izglītības, interešu izglītības un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un viņu pedagogus, ģimenes un bērnu, jauniešu neformālās grupas visu oktobri veikt sabiedriski lietderīgus darbus, iesaistoties iniciatīvu parādē “Laiks labiem darbiem!”.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Apdāvina draugus Grašos

29.10.20.
Labo darbu iniciatīvu parādes ietvaros Madonas BJC teātra studijas "Pilnpiens" audzēkņi sarūpēja dāvanas Grašu bērnu ciemata iemītniekiem. Par paveikto stāsta pulciņa skolotāja Inese: "Audzēkņi sagatavoja Grašu bērnu ciemata bāreņiem dāvaniņas ar kancelejas precēm, lai atbalstītu viņus skolas gaitās. Dāvaniņās bija flomasteri, zīmuļi, krāsojamās krās, klades, penāļi, burtnīcas, pildspalvas un zīmuļi, blociņi, skolas somas, bloknoti, piezīmju lapiņas u.c. lietas."
Lasīt vairāk

Jauniešiem Mācās demonstrēt tērpu kolekcijas

15.10.20.
Modes studijas "Defilē" audzēknes rosīgi darbojas rosīgi. Top jauna galvas rotu kolekcija "Baltie ziedi" un veidoti eleganti iznācieni skatei, kas plānojas Madonas BJC Balto nedēļu ietvaros Ziemassvētku noskaņās. Pulciņa skolotāja Vineta teic, ka netiek aizmirsts arī par Dziesmu un deju svētkiem gatavoto tērpu un rotu kolekciju, kas tapusi sadarbībā ar keramikas pulciņu. Tiek "pieslīpētas" nianses ar cerību, ka svētki būs.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Audzēkņi iesaistās filmēšanā

15.10.20.
Cesvainē notiek kinofilmas “Hamelinas stabulnieks” (“The Piper”) uzņemšana. Tas ir Kipras producentu “Ratcatcher Entertainment” mākslas filmas projekts, kas balstīts patiesā teikā par Hamelinas stabulnieku. Masu skatu filmēšanā jaunu pieredzi gūst arī Madonas BJC interešu izglītības pulciņa "Improprieks" audzēkņi.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Impromode Improprieka gaumē

09.10.20.
Teātra sporta pulciņa "Improprieks" audzēkņiem lielu prieku sagādā ielūkošanās teātra noliktavā, kur skapjos un kastēs atrodami dažādu laiku kostīmi un aksesuāri. Jautra un aktraktīva tādos brīžos izvēršas laikošana, pozēšana un imprvizatoriska iejušanās tēlos.
Galerija

Jauniešiem Apskatāma audzēkņu darbu izstāde

5. oktobris 12:00 - 31. oktobris 18:00 MNMJIC "KUBS"
No šodienas Madonas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "KUBS" apskatāma mākslas studijas "Tu visu vari!" audzēkņu darbu izstāde "Rudens paletē krāsu ir daudz...". Tajā skatāmi septembrī, pulciņa nodarbībās tapušie zīmējumi.

Jauniešiem Vides pētnieki dodas uz arborētumu

02.10.20.
Vides pulciņa “Es vides telpā” audzēkņi 2. oktobra pēcpusdienā devās izzinošā un videi draudzīgā piedzīvojumā uz LVM Kalsnavas arborētumu, lai izzinātu daudzveidīgo sēklu pasauli nodarbībā “Sēkliņas piedzīvojums”. Kā informē pulciņa skolotāja Laura, bērni pētījuši dažādus sēklu paraugus, meklējuši likumsakarības sēklas formai un to izplatībai. Uzzināti interesanti fakti un pārbaudītas sēklu superspējas eksperimentā! Jaunie vides pētnieki pateicas arborētuma Leldei par nodarbību.
Galerija

Jauniešiem Rudens krāsu meklējumos

29.09.20.
Rudenīga krāsu palete šobrīd dominē mākslas studijas "Tu visu vari!" nodarbībās. No košām koku lapām līdz pelēcīgi brūnām kartupeļu tīruma vagām un ķirbju kuplajiem sāniem. Tiek zīmēts un krāsots viss, kas dabā vērojams septembrī. Kā bilst pulciņa skolotāja Ieva, jau pavisam drīz jauniešu centrā "KUBS" būs skatāma audzēkņu darbu izstāde.
Galerija

Jauniešiem Uzzin vairāk par balvām

29.09.20.
Madonas BJC pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" audzēkņi turpina izzināt visu, kas saistīts ar mājas mīluļiem. Septembra beigu nodarbību tēmas saistītas dzīvnieku izstādēm, balvām, godalgām. Kā stāsta pulciņa skolotāja Ingūna, bērni uzzināja, kādas mēdz būt balvas, kāda ir to nozīme un vērtība. svarīgi audzēkņiem arī apzināties, kas katram no viņiem ir balva. Nodarbībās tapuši arī koši pulciņa mīluļu Martas un Nikas izcīnīto balvu - rozešu zīmējumi.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Aicina vākt izlietotās baterijas

25. septembris 12:50 - 16. marts Madonas BJC
Madonas BJC pulciņa "Es vides telpā" audzēkņi ir iesaistījušies un aicina arī citus līdzdarboties uzņēmuma “Zaļā josta”, sadarbībā ar AS “BAO” un Valsts izglītības satura centru, iniciētajā izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!” Piedaloties konkursā, ikkatrs tā dalībnieks veicinās videi kaitīgu preču nenonākšanu dabā un to pārstrādi otrreizējās izejvielās, saudzējot vidi un taupot resursus.
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem