Svētdiena, 3. decembris
Vārda dienas: Evija, Raita, Jogita

Madonas BJC Aizvadīts turnīrs teātra sportā

26.11.23.
24. novembrī Madonā kinoteātrī „Vidzeme” sadraudzības turnīrā tikās Vidzemes reģiona Teātra sporta komandas . Kopā 19 komandas no Madonas, Alūksnes, Valmieras un no Jēkabpils. Madonas BJC teātra studija ”Pilnpiens” gādāja par turnīra organizāciju un norisi ,kurā paši jaunieši veica visus pienākumus.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Balsojums par labajiem darbiem

31. oktobris 10:00 - 9. novembris 15:00 facebook
Iniciatīvu parāde "Laiks labiem darbiem" tuvojas noslēgumam. Piedāvājam iepazīties ar pieteikto labo darbu iesniedzējiem un viņu veikumu. Aicinām atbalstīt ar "patīk" tos, kuru darbiņi jums šķiet vismīļākie, sirsnīgākie. Komanda, kura būs ieguvusi visvairāk skatītāju balsu, tiks pie balviņas. Visu komandu starpā izlozēsim arī pārsteiguma balvu. Balsojumus gaidām līdz 9. novembrim!
Lasīt vairāk

Madonas BJC

28. oktobris 14:00 - 16:00 Lone
28. oktobrī Teātra studija ”Pilnpiens” sadarbībā ar Jēkabpils BJC teātra studiju ”Ķirsis” viesojās Lones Tautas namā. Bērniem un jauniešiem bija iespēja iepazīt improvizācijas teātri. Prieks ,ka vecāki ar aizrautību deva priekšlikumus izrādes laikā un kopā atkal tika radīta prieka un mīlestības pilna gaisotne. Paldies Renāram, Evelīnai un Mārcim par Madonas BJC „Pilnpiena” popularizēšanu.
Galerija

Madonas BJC Sadraudzības turnīrs Teātra sportā.

24. novembris 10:00 - 18:00 Kinoteātris "Vidzeme"
Teātra sporta tradīcijas Madonas novadā veidojušās daudzu gadu garumā. Par tradīciju kļuvis arī Vidzemes Sadraudzības Teātra sporta turnīrs, kas šogad notiks 24. novembrī, kinoteātrī "Vidzeme" no plkst. 10.00. Turnīrs tiek organizēts ar mērķi veicināt Madonas novada, kā arī citu novadu bērnu un jauniešu teātra sporta radošo darbību, tradīcijas, attīstību un mākslinieciskā līmeņa izaugsmi, kā arī, ieinteresēt bērnus un jauniešus pilnveidot improvizācijas iemaņas un aktiermeistarību.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Pelmeņu pēcpusdiena jauniešiem

20. oktobris 13:00 - 15:00 "KUBS"
Gandrīz droši zinām, ka jauniešiem pelmeņi. Bet, cik no viņiem prot tos gatavot? Ne jau izberot katlā vai pannā saldētavā noglabātās paciņas saturu….. Tā pa īstam – mīcot, maļot, lipinot? Lai varētu pamēģināt, jaunatnes darbinieces Indra un Laura, aicina jauniešus uz Pelmeņu pēcpusdienu.

Madonas BJC Virtuālā viktorīna "Vai zināji, ka...?"

16. oktobris 13:00 - 17. novembris 15:00 Madona
Prieka ziņa visiem, kuri noilgojušies pēc prāta un erudīcijas vingrinājumiem. Uz gadskārtu svētkiem veidotajās viktorīnās dalībnieku aktivitāte priecēja, tāpēc esam nolēmuši turpināt.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Makulatūras vākšanas akcija

16. oktobris 13:00 - 15. marts 15:00 Madonas BJC
Lai veidotu izpratni par to, kā mēs ar savu rīcību varam samazināt pašu radīto atkritumu apjomu, esam nolēmuši iesaistīties kampaņā “Tīrai Latvijai”, ko organizē SIA „Zaļā josta”. Aicinām līdz 15. martam visus iesaistīties, nogādājot mājās un birojos uzkrājušos makulatūru pie mums – Madonas BJC Skolas ielā 8 vai jauniešu centrā “KUBS” Raiņa ielā 12. Akcijas organizatori to savāks un nodos pārstrādei.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Radošo darbu konkurss "Gaismu Latvijai!"

4. oktobris 11:00 - 8. novembris 11:00 Madona
Ar mērķi rosināt Madonas novada izglītības iestāžu audzēkņu radošo domāšanu, iztēli, oriģinalitāti, mākslinieciskā veidā paužot izpratni par Latvijas vēsturi un valsts svinamajām dienām, aicinām piedalīties konkursā - izstādē "Gaismu Latvijai!"
Lasīt vairāk

Madonas BJC Ilustrēto eseju konkurss

4. oktobris 11:00 - 8. novembris 11:00 Madonas novads
Aicinām bērnus un jauniešus iesaistīties Latvijas 105. dzimšanas dienai veltītajā ilustrēto eseju konkursā - izstādē.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Laiks labiem darbiem

18.09.23. Madonas novads
Ka ierasts oktobrī, arī šogad Madonas Bērnu un jauniešu centrs aicina iesaistīties iniciatīvu parādē "Laiks labiem darbiem!".
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem