Sestdiena, 4. februāris
Vārda dienas: Daila, Veronika

Madonas BJC "Pilnpiens" nosvin jauna gada sākumu

30.01.23.
Ir sācies jaunais 2023. gads . Laiks labiem darbiem un atpūtai arī. Teātra studija "Pilnpiens" jaunu gadu iesākuši ar jauku ballīti, kurā paši jaunieši izstrādāja scenāriju, vadīja pasākumu un izdomāja jaukas aktivitātes kopā. Tika improvizēts un smaidīts uz nebēdu. Par to gandarīti kā audzēkņi, tā arī pulciņa skolotāja Inese.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi

1. februāris 09:00 - 30. marts 16:00 Madonas BJC
Lai stiprinātu bērnu un jauniešu patriotismu un valstisko apziņu, bagātinātu kultūrvēsturisko pieredzi, veicinātu radošo spēju attīstību un iniciatīvu izteikt sevi ar dažādiem mākslas izteiksmes līdzekļiem, Valsts izglītības satura centrs izsludinājis bērnu un jauniešu mākslas darbu konkursu un tērpu skati „Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi”.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Konkurss "Citāda eglīte"

12. decembris 10:00 - 6. janvāris 10:00 facebook
Svētku laiks klāt! Mājās, klasēs, ofisos un sētās iemirdzas koši egļu koki. Bet, vai tikai mežā cirsta eglīte var būt svētku rota? Vai ir citi varianti? Esam pārliecināti, ka Jūsu radošas domas lidojumam nav robežu un spējat ieraudzīt egli pat tur, kur tās nav. Izsludinām konkursu - foto izaicinājumu "Citāde eglīte".
Lasīt vairāk

Madonas BJC Sniedz izrādi vecākiem.

10.12.22.
7.decembrī Madonas BJC Teātra studija ”Pilnpiens” rādīja improvizācijas teātra izrādi savām ģimenēm divu stundu garumā. Vecāki daudz smējās un brāļi un māsa ar prieku sauca idejas. Paši aktieri atzīst, ka izrāde vienmēr ir uztraukums, bet imprrovizācijas prieks to aizdzen. Uz tikšanos atkal citreiz!
Galerija

Madonas BJC Faktu viktorīna par Ziemassvētkiem

5. decembris 15:00 - 1. janvāris 15:00 virtuālā vide
Visi zinām kas ir Ziemassvētki. Citiem tā ir Kristus dzimšanas diena, citiem - saulgriežu rits, vēl citiem - ģimenes kopā sanākšanas prieks. Svētku gaidīšanas laikā piedāvājam nelielu faktu viktorīnu par un ap gaidāmo notikumu. Veiksmīgākajiem un zinošākajiem balvas būs!
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Improprieks" uzņem viesus

29. novembris 13:00 - 16:00 MNMJIC "KUBS"
Otrdien, 29. novembrī, mūsu teātra studijas "Improprieks" audzēkņiem bija burvīga tikšanās ar Liezēres teātra pulciņa dalībniekiem un viņu skolotāju Regīnu. Uz KUBS skatuves tika izdzīvota pasakā “Zelta cirvis”. "Improprieks" skolotāja Dace saka paldies visiem par dalību, būšanu uz skatuves un labo omu.
Galerija

Madonas BJC Noslēdzies Teātra sporta turnīrs

29.11.22.
Lai arī aizvadītais Vidzemes sadraudzības Teātra sporta turnīrā galvenā loma bija draudzības veivināšanai un teātra sporta popularizēšanai, neiztika arī bez vērtējumiem. Iepazīstinām ar rezultātiem un piedāvājam nelielu foto ieskatu pasākumā.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Lelles priecē ģimenes

12. novembris 11:00 - 14:00 Madonas bibliotēka
Mūsu leļļu teātris "Delveri" sestdien, 12. novembrī priecēja lielus un mazus skatītājus ģimeņu dienā Madonas novada bibliotēka bērnu nodaļā. Kā teic pulciņa skolotāja Dace Caune, gan skatītāju, gan jauno mākslinieku prieks bija patiess un vēlme tikties atkal - īsta. Un jaunas izrādes jau top!
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Teātra sporta turnīrs

23. novembris 10:00 - 18:00 Kinoteātris "Vidzeme"
Ar mērķi veicināt Madonas novada bērnu un jauniešu teātra sporta radošo darbību, tradīcijas, attīstību un mākslinieciskā līmeņa izaugsmi, 23. novembrī Kinoteātris "Vidzeme" tiek rīkots Vidzemes Sadraudzības Teātra sporta turnīrs - 2022.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Pilnpiena" labie darbi

25.10.22.
Jau tradicionāli, iniciatīvu parādes "Laiks labiem darbiem!" ietvaros, mūsu teātra studija "Pilnpiens" rīko Sadraudzības pasākumu ar Grašu bērnu ciemata bērniem. Jaunieši čakli darbojās pasākuma organizēšanā un vadīšanā, lai ilgadējā draudzība radītu daudz smaidu un prieka.
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem