Sestdiena, 31. oktobris
Vārda dienas: Valts, Rinalds, Rinalda

Madonas BJC Interese par frizieru prasmēm pieaug.

15.10.20.
Frizieru stilistu pulciņā oktobrī tiek apgūtas jaunas prasmes. Kā stāsta pulciņa skolotāja Vineta, bērni pēta matu ruļļu atšķirības, apgūst uztīšanas tehnikas, kā arī elektroinstrumentu pielietošanu frizūru tapšanas procesā. Meitenēm šī eksperimentējošā nodarbe ļoti patīk, jo rezultāts redzams uzreiz.
Galerija

Madonas BJC Foto performance "Vientuļā krēsla stāsts"

13.10.20.
Kādā saulainā dienā Madonas bērnu un jauniešu centra pulciņa"ĶEPU ĶEPĀ,ROKU ROKĀ,MĀCOS KOPĀ" pedagogs Ingūna Tihomirova kopā ar saviem audzēkņiem realizēja ideju par foto performanci "Vientuļa krēsla stāsts". Košām rudens lapām piebirusi teritorija tam izrādījās ļoti piemērota vieta. Kas no tā visa sanāca? Rezultāts foto galerijā.
Galerija

Madonas BJC Suņi iesaistās pulciņa darbā

02.10.20.
Kā jau liecina pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" nosaukums, uz mijiedarbību audzēkņu un dzīvnieku starpā lielā mērā balstās jaunu prasmju, zināšanu un savstarpējo attiecību kultūras apguve. Ieskatam - daži mirkļi no pulciņa nodarbībām.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Aizvadīts improvizācijas burvības pilns septembris.

29.09.20.
Jaunā mācību gada pirmais mēnesis pagājis arī teātra studijā "Pilnpiens". Kā pauž pulciņa skolotāja Inese, visās vecuma grupās audzēkņu skaits sasniedzis maksimumu un jauni dalībnieki vairs netiek uzņemti. Septembrī piedzīvotas jaunas iepazīśanās, smaidi un improvizācijas teātra burvīgums.
Galerija

Madonas BJC "Pilnpiens" gaida 1. - 2. klašu audzēkņus

21.09.20.
Teātra studija "Pilnpiens" jaunajā mācību gadā atsākusi nodarbības klātienē. Audzēkņiem, kuri improvizācijas mākslu apgūst jau kādu laiku, tas ir atkalredzēšanās prieks, bet jaunākajiem pulciņa dalībniekiem katra nodarbība ir kā atklājums. Pulciņa skolotāja Inese Zīle dara zināmu, ka "Pilnpiena" 1. - 2. klašu grupā vēl ir atlikušas dažas brīvas vietas un uz tām var vēl pieteikties.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Pārgājienā iepazīst sēnes

21.09.20. Teirumnieku dabas taka
Mājsaimniecības pulciņa "Pepija rosās" audzēkņiem, kuri vēlējās plašāk iepazīt daudzkrāsaino sēņu pasauli, bija iespēja kopā ar savu skolotāju Ēriku, doties īpašā pārgājienā “Sēnes – ēdamās un neēdamās” . Tas norisinājās sestdien, 19. septembrī, Teirumnieku dabas takās.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Improvizē kopā ar Sandu Dejus

19. septembris 14:00 - 15:00 MNMJIC "KUBS"
Šī sestdiena pulciņa "Improprieks" jaunajiem teātra sporta entuziastiem iezīmējās ar interesantu un izzinošu tikšanos. Kopā ar bērniem nodarbību aizvadīja un iedvesmojošus padomus sniedza madoniete, improvizatore un Radio SWH ētera personība Sanda Dejus. Laiks paskrēja nemanot, izspēlējot košas ainiņas dažādās teātra sporta tehnikās.
Galerija

Madonas BJC Top robotsuņi uz citi brīnumi

19.09.20.
Sestdienās Madonas BJC pulciņā "Sensors" valda rosība. No milzum daudz smalkām detaļām bērnu radošie prāti un veiklās rokas rada košus, kustīgus robotus. Skolotājs Andris palīdz ar vērtīgiem padomiem un atbild uz zinātkāro robotmeistaru daudzajiem jautājumiem.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Piektdiena ar "Poliannu" Rēzeknē

18. septembris 12:00 - 18:00 Rēzekne
Aizvadītajā piektdienā Madonas BJC interešu izglītības pulciņa "Improprieks" paplašināja savu redzesloku, apmeklējot teātra izzrādi Latgales vēstniecībā "GORS". Kā pastāstīja pulciņa skolotāja Dace Dzilna, tika skatīta Liepājas teātra izrāde “Polianna”. Bērniem bijis liels prieks baudīt izrādi, ovācijas zālē skanējušas ik pa laikam.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Mācās kopā ar dzīvniekiem

09.09.20.
Rosīgi darbību jaunajā mācību gadā uzsācis Madonas BJC interešu izglītības pulciņš "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā". Interese par iespēju darboties kopā ar dažādiem dzīvniekiem bijusi milzīga, tādēļ pulciņa audzēkņu komanda nokomplektējusies un ir uzsākta aktīva nodarbību rosība. Jau pirmās tikšanās reizes apliecinājušas, ka mācīties var ik uz soļa, pētot lietas un notikumus visapkārt.
Galerija Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem