Piektdiena, 9. jūnijs
Vārda dienas: Ligita, Gita

Madonas BJC Piedalāmies koncerta "Mazie bizoņi dzied" norisē

02.06.23.
1. jūnijā Madonas pilsētas 97 gadu svinības iestartēja Bērnu dziesmu dienu koncerts “MAZIE BIZOŅI DZIED” kopā ar Andri Sējānu un Madonas novada izglītības iestāžu koriem, ansambļiem, kas norisinājās Praulienas pagasta Mācītājmuižā.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Spartakiāde foto mirkļos

30.05.23.
25. maijā tika aizvadīts Madonas BJC sezonas noslēguma pasākums - pulciņu spartakiāde. Pulciņu komandas gaidīja dažādi uzdevumi prāta asināšanai, veselīgam garam un jautrībai. Draudzīgā gaisotnē pavadīta lieliska pēcpusdiena. Paldies audzēkņiem, pedagogiem un vecākiem par aizvadīto mācību gadu!
Galerija

Madonas BJC "Pilnpiens"slēdz sezonu

30.05.23.
Pavasaris ir uzziedējis. Teātra studija "Pilnpiens" mācību gadu noslēdzis ar izrādi savām ģimenēm. Skolotāja Inese Zīle saka paldies audzēkņiem un vecākiem par sadarbību un atpūtas pilnu vasaru!
Galerija

Madonas BJC Bērnu Dziesmu dienas koncerts

1. jūnijs 17:00 - 4. jūnijs 07:00 "Mācītājmuiža"
Madonas 97. dzimšanas dienas svinību ietvaros, visi laipni aicināti uz Bērnu Dziesmu dienas koncertu, kas notiks 1. jūnijā Praulienas pagasta "Mācītājmuižā". Sadarbībā ar Haralda Medņa kultūrizglītības centru "Dziesmusvētku skola" tapis brīnišķīgs pasākums dziesmas godināšanai un sirsnīgai kopā būšanai.

Madonas BJC BJC spartakiāde

25. maijs 15:00 Mīlestības graviņa
25. maijā tiks aizvadīts Madonas BJC sezonas noslēguma pasākums - pulciņu spartakiāde. Paredzēti dažādi komandu uzdevumi prāta asināšanai, veselīgam garam un jautrībai.

Madonas BJC Svinam kopā ar vecvecākiem

03.05.23.
4. maijā - Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena. Mēs svinējām dienu pirms. Kopā ar savējiem. Ar īpašu cieņu pret vecvecākiem, pulcējāmies uz nelielu koncertu, darbojāmies radošajās darbnīcās, mielojāmies pie balti klāta galda un baudījām viens otra klātbūtni. Piedāvājam nelielu foto ieskatu sirsnīgajā pasākumā.
Galerija

Madonas BJC "Pilnpiens" veiksmīgi startē Vidzemes sadraudzības turnīrā

17.04.23.
Madonas BJC Teātra studija "Pilnpiens" 14. aprīlī veiksmīgi piedalījās Vidzemes Teātra sporta sadraudzības turnīrā Valmierā. Piecas komandas ar prieku improvizēja. Pavisam turnīrā startēja 18 komandas.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC "Improprieks" startē Valmierā

14. aprīlis 10:00 - 15:00 Valmiera
14.aprīlī notika Valmieras teātra sporta sadraudzības turnīrs. Šoreiz uz Valmieru devās četras teātra studijas "Improprieks" komandas. Draudzīgajā sacensībā starp Madonas, Valmieras un Alūksnes komandām, 7-9. klašu grupā labāko rezultātu uzrādīja tieši Madonas BJC "Improprieka" komanda. Kā teic pulciņa skolotāja Dace, pārējās komandas arī ar labām izspēlēm iepriecināja gan skatītājus, gan paši sevi.
Galerija

Madonas BJC Aizvadīts koncerts "Ļikatu, ļekatu, hop!"

17.04.23.
Koši, dzīvespriecīgi un pavasarīgi 13. aprīlī Madonas kultūras namā aizvadīts Madonas novada pirmsskolas vecuma bērnu deju kolektīvu un vokālo ansambļu koncerts "Ļikatu, ļekatu, hop!" Paldies mazajiem dancotājiem un dziedātājiem, kā arī viņu pedagogiem par ieguldīto darbu.
Galerija

Madonas BJC Pirmsskolas vecuma bērnu kolektīvu koncerts

13. aprīlis 11:00 - 13:00 Madonas KN
Pavasarīgā noskaņā ar savu dejotprieku gatavi dalīties paši jaunākie dancotāji un kopā ar putnu treļliem, pasauli piedziedāt mazie dziedātāji. 13. aprīlī plkst. 11.00 Madonas kultūras nams visi aicināti uz koncertu "Ļikatu, ļekatu, hop!". Koncertā piedalīsies Madonas novads pirmsskolas izglītības iestāžu deju kolektīvi un vokālie ansambļi. Visi laipni aicināti! Ieeja bez maksas.
Piesakies jaunumiem