Sestdiena, 6. marts
Vārda dienas: Vents, Centis, Gotfrīds

Jaunumi | Arhīvs

Madonas BJC Laiks padomāt par Lieldienu noformējumu

05.03.21.
Vēl tikai daži brīži un Lieldienas būs klāt. Madonas BJC mākslas studijas "Tu visu vari!" audzēkņi un skolotāja Ieva aicina padomāt par košu svētku noformējumu un izgatavot kādu dekoru savām rokām. Te viens piemērs -
Lasīt vairāk

Madonas BJC Paipalu oliņas mājdzīvnieka veselībai

02.03.21.
Tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem pilnvērtīgai attīstībai vajadzīgas olbaltumvielas. Izcils olbaltumvielu avots ir vārītas paipalu olas. Kā savās neklātienes nodarbībās uzzinājuši pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" audzēkņi, paipalu olas labi sagremojas, tādēļ par šādu ēdienkartes sastāvdaļu priecāsies kā kāmītis, žurka un papagailis, tā arī kaķis un suns. Pulciņa skolotāja Ingūna, savukārt, atgādina, ka darbojoties virtuvē, jābūt uzmanīgam, lai olu vārīšanas process beigtos ar gardu maltīti, nevis traumu.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Maska - soli pa solim

02.03.21.
Noslēdzot maskošanās mēnesi, vēl kādu interesantu maskas pagatavošanas veidu piedāvā arī Madonas BJC mākslas studijas " Tu visu vari!" audzēkņi un viņu skolotāja Ieva. Izmantojot videopamācībā sniegtos norādījumus, katrs var izveidot savdabīgu masku, atbilstoši izvēlētajai tematikai un noskaņojumam.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Startē marts un marta izicinājumi

1. marts 10:00 - 1. aprīlis
Madonas Bērnu un jauniešu centra pulciņa "Improprieks" audzēkņi rosina visus katru marta dienu ļauties kādam mazam izaicinājumam. Jaunie improvizatori sagatavojuši dažādus uzdevumus iedvesmai. Kā stāsta pulciņa skolotāja Dace, uzdevumu gudrošanā iesaistījušies visi un tā radies kopīgais "Improprieka" izaicinājumu plāns. Protams, katrs var izveidot arī savu mazo ikdienas izaicinājumu grafiku :)
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem