Ceturtdiena, 26. novembris
Vārda dienas: Sebastians, Konrāds

Apdāvina draugus Grašos

29.10.20.
Labo darbu iniciatīvu parādes ietvaros Madonas BJC teātra studijas "Pilnpiens" audzēkņi sarūpēja dāvanas Grašu bērnu ciemata iemītniekiem. Par paveikto stāsta pulciņa skolotāja Inese: "Audzēkņi sagatavoja Grašu bērnu ciemata bāreņiem dāvaniņas ar kancelejas precēm, lai atbalstītu viņus skolas gaitās. Dāvaniņās bija flomasteri, zīmuļi, krāsojamās krās, klades, penāļi, burtnīcas, pildspalvas un zīmuļi, blociņi, skolas somas, bloknoti, piezīmju lapiņas u.c. lietas."

Audzēkņiem klāt pie dāvanas bija jāpievieno zīmējums kā vēl viena neliela dāvaniņa un „mīļvēstulīte”. „Mīļvēstulītes” saturā bija jāuzraksta bērnam uzmundrinājumi un vēlējumi šajā mācību gadā." Grašu bērnu ciematā kopā ir 27 bērni.
Studijas audzēkņi noziedoja 30 dāvaniņas ar kancelejas precēm.
No 2014.gada teātra studija ”Pilnpiens” Grašu bērnu ciematā rīko labdarības atpūtas un izglītojošus pasākumus. Gadā tie ir 3 pasākumi, kuros iepriecinām bērnus.
Tiek piesaistīti arī dažādi sponsori un labas gribas cilvēki, kuri atsaucas „Pilnpiena” aicinājumam darīt labu bāreņiem. Arī turpmāk turpināsim labos darbus, iepriecinot un samīļojot bērnus.
Ja studija iegūtu balvu uzrīkotu interaktīvi izglītojošu pasākumu kopā ar Grašu bērniem, pieaicinot Latvijā populārus aktierus un māksliniekus.

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem