Pirmdiena, 25. janvāris
Vārda dienas: Zigurds, Sigurds

Pulciņā izmanto dažādas darba formas

29.11.20.
Laikā, kad ārkārtas situācijas dēļ, ierastais interešu izglītības nodarbību ritms nav iespējams, pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" skolotāja Ingūna meklē un atrod risinājumus, kā ierādīt audzēkņiem jaunas prasmes, celt pašvērtējumu un dot iespēju interesanti pavadīt laiku. Pulciņa aktivitātes tiek organizētas atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai. Daļa bērnu kopā ar skolotāju mācās individuāli, bet citi nelielās grupās, ievērojot sociālo "burbuļu" robežas - klašu grupās vai ģimeņu ietvaros.

Kā atzīst skolotāja, šādām darba metodēm ir savi plusi un savi mīnusi. 
"Klases darbs ietaupa laiku ,jo vari teoriju stāstīt daudziem,bet nevar praktizēt un noslīpēt iemaņas-pārējie garlaikojas,kamēr viens strādā. Savukārt, individuālās nodarbības ir burvīgas ar to, ka  īsākā laikā pamatīgāk vai iedot jauno iemaņu, noslīpēt to un just gandarījumu kā profesionālis. Šajā laikā izkristalizējas arī audzēkņu patiesā interese par  notiekošo pulciņā", teic Ingūna.

Nav noslēpums, ka pulciņa darbā liela nozīme ir arī dažādiem mājdzīvniekiem. Šajā sakarā arī kāds jaunums - madagaskaras šnācējprusakiem, par kuriem stāstījām septembrī, ģimenes pieaugums. Desmit mazi prusaciņi!
Bērni nodarbībās mazuļiem ierīkojuši atsevišķu bērnistabu. Šādai vajadzībai kurpju kaste ar uzrakstu "Netraucēt! Klusā stunda" lieti noder.


 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem