Pirmdiena, 25. janvāris
Vārda dienas: Zigurds, Sigurds

Interešu izglītība tikai attālināti!

13.01.21.
Vēl līdz 25. janvārim valdības pagarinātie drošības pasākumi vērsi uz to, lai ikviens no mums satiktu pēc iespējas mazāk citu cilvēku ārpus savas mājsaimniecības. Covid-19 izplatība Latvijā vēl joprojām turpinās, tāpēc vēl nav iespējams mazināt piesardzību. Tas, vistiešākajā mērā, skar arī interešu izglītību.

Valdība 7. janvārī, lēma veikt grozījumus Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, vēl līdz 25. janvārim pagarinot šobrīd spēkā esošos drošības pasākumus. Vienlaikus veiktas izmaiņas atsevišķos aspektos, piemēram, līdz 22. janvārim pagarināts ziemas brīvlaiks 1. - 4. klašu skolēniem. Tāpat noteikts, ka mājsēde no plkst. 22.00 līdz plkst. 5.00 jāievēro naktīs no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu. Šāds nosacījums būs spēkā līdz 25. janvārim.

Līdz 25. Janvārim noteikti sekojoši drošības pasākumi izglītības jomā:

  • Līdz 22. janvārim 1. - 4. klašu skolēniem būs pagarināts ziemas brīvlaiks.
  • 5. – 12. klašu skolēni no 11. janvāra mācīsies attālināti.
  • Klātienē drīkstēs notikt klīniskā prakse rezidentūrā un praktiskās nodarbības 6. studiju gada medicīnas studentiem, lai sniegtu atbalstu slimnīcām.
  • Klātienē darbosies speciālās izglītības iestādes un bērnudārzi.
  • Citas praktiskās nodarbības (arī individuāli) iespējamas tikai attālināti. Arī profesionālajā un augstākajā izglītībā, dažādos kursos utml. nodarbības drīkstēs notikt tikai attālināti.
  • Interešu izglītība un dažādi mēģinājumi arī drīkstēs notikt tikai attālināti.
Jauniešu centri šajā periodā apmeklētājiem slēgti. 
 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem