Ceturtdiena, 26. novembris
Vārda dienas: Sebastians, Konrāds

Aktualitātes | Arhīvs

Jauniešiem Iepazīt krāsu daudzveidību

23.11.20.
Madonas bērnu un jauniešu centra interešu izglītības nodarbības valstī noteiktajā ārkārtas situācijā notiek kā attālināti, tā arī individuāli, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības. Frizieru un stilistu pulciņa skolotāja Vineta atzīst, ka darbs individuāli prasa vairāk enerģijas un pacietības no pedagoga, savukārt audzēkņiem tas nāk par labu. Katram viss tiek izskaidrots, parādīts, atbilstoši bērna spējai uztvert, apstrādāt un praktiski pielietot jauno informāciju. PArādās arī iespēja ar katru parunāties, kam grupu darbā bieži vien neatliek laika.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Labo darbu veicēji saņem godalgas

20.11.20.
Noslēgusies Madonas bērnu un jauniešu centra rīkotā labo darbu iniciatīvu parāde “Laiks labiem darbiem!”, kas ilga visu oktobri. Spītējot pandēmijai, kas liedz piedzīvot kopā būšanas prieku noslēguma pasākumā, 20. novembrī akcijā iesaistīto komandu pārstāvji uzzināja žūrijas un skatītāju vērtējumu, kā arī saņēma pelnītās balvas.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem Pēta augu attīstības posmus

13.11.20.
Madonas BJC pulciņa "Es vides telpā" audzēkņi ārkārtas situācijas laikā rosās individuālajās nodarbībās. Kā informē pulciņa skolotāja Laura, šobrīd tiek pētīti auga attīstības posmus, izzināta sēklu dažādība. liela audzēkņu interese vērojama par spēli, kuras laikā jāatrod sēkliņai atbilstošo augu vai augli! Savukārt, Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā bērni gatavo patriotiskas personalizētās grāmatzīmes no dabas materiāliem.
Galerija

Madonas BJC Pieejams interešu izglītības katalogs

12.11.20.
Informējam, ka pieejams jaunais Madonas novada interešu izglītības katalogs. Tajā atspoguļotas interešu izglītības iespējas novadā šajā mācību gadā.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Runā rokas

12.11.20.
Madonas BJC Teātra studijas "Pilnpiens" audzēkņi Latvijas 102. dzimšanas dienas priekšvakarā, kā sveicienu svētkos, radījuši foto stāstus ar savām rokām galvenajā lomā, tādā veidā veicinot kopības sajūtu, neklātienē vairāk iepazīstot vienam otru.
Galerija

Jauniešiem

10.11.20.
Žūrija savu darbu ir paveikusi un 10. novembrī sākusies publiskā balsošana, lai noskaidrotu labo darbu iniciatīvu parādes "Laiks labiem darbiem!" skatītāju simpātiju balvas ieguvēju. Ikvienu aicinām paust savu viedokli!
Lasīt vairāk

Madonas BJC Turpina mācīties kopā ar suņiem

07.11.20.
Pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" audzēkņi, atbilstoši epidemioloģiskās situācijas nosacījumiem, aizvada nodarbības individuāli un klašu grupās. Kā informē pulciņa skolotāja Ingūna, pirmklasniekiem šobrīd aktuāla suņu izstāžu tēma. Bērni izzina visu par suņu šķirnēm , FCI grupām un iespējām ar savu četrkājaino draugu piedaļīties un tikt pie balvām izstādē. Savukārt, sesto klašu grupas bērni mācās, kā pareizi izvest suni pastaigā un iemācīt nepazaudēt saimnieku. Skolotāja atzīst, ka pulciņa dalībnieki nodarbības apmeklē labprāt un darbojas aktīvi. Par to liecinot arī suņu meiteņu Martas un Nikas nogurums darba dienas beigās.
Galerija

Jauniešiem "Pilnpiens" turpina darboties

04.11.20.
Veiksmīgi un radiśi aizritējuśas pirmās divas nedēļas, darbojoties individuālajās improvizācijas nodarbībās teātra studijā "Pilnpiens", 1.-6. kl. grupās. Pulciņa skolotāja Inese rezumē: "Bērni bija pārsteigti, ka var ko jaunu un interesantu piedzīvot arī mierīgā un individuālā radīšanā. Tika gan tomēr arī pieminēts , ka kopà ar citiem ir priecīgāk. Paldies audzēkņu vecākiem par atsaucību nodarbību grafika sastādīšanā, pielāgošanā, precizēšanā."
Galerija

Jauniešiem "Pepija rosās" attālināti un individuāli

04.11.20.
Mājsaimniecības pulciņš "Pepija rosās" valstī noteikto ierobežojumu laikā, pamatā, darbojas attālināti, bet audzēkņiem, kuri izrāda tādu vēlmi, ir iespēja pilnveidot sanas prasmes individuālajās nodarbībās. Aizvadītās nedēļas laikā šādu nodarbību laikā bērni iemācījušies cept torti - gatavot biskvītu un vārīto kremu, savienot to visu un glīti noformēt. Rezultāts priecē kā pašu cepēju, tā arī ģimeni un skolotāju Ēriku, kura labprāt audzēkņiem ierāda jaunās prasmes
Galerija

Madonas BJC Bērni šuj sev sejas maskas

04.11.20.
Covid - 19 klātbūtne savas korekcijas ienes interešu pulciņu norisē, reizēm, var ietekmēt nodarbību saturu. Tā, pulciņa "Mīļlietiņas" audzēkņi individuālajās nodarbībās oktobrī un novembra pirmajās dienās veido ne tikai interesantus suvenīrus , bet šuj šobrīd tik aktuālās sejas aizsargmaskas. Kā atzīst pulciņa skolotāja Rimma, šajā procesā bērni apgūst jaunas prasmes - iepazīst audumu dažādību, rod pirmās šūšanas iemaņas un izpratni par dažādiem dūrieniem. Un, protams, tiek pie unikālām, pašu radītām maskām.
Galerija
Piesakies jaunumiem