Ceturtdiena, 26. novembris
Vārda dienas: Sebastians, Konrāds

Aktualitātes | Arhīvs

Madonas BJC Aizvadīts improvizācijas burvības pilns septembris.

29.09.20.
Jaunā mācību gada pirmais mēnesis pagājis arī teātra studijā "Pilnpiens". Kā pauž pulciņa skolotāja Inese, visās vecuma grupās audzēkņu skaits sasniedzis maksimumu un jauni dalībnieki vairs netiek uzņemti. Septembrī piedzīvotas jaunas iepazīśanās, smaidi un improvizācijas teātra burvīgums.
Galerija

Jauniešiem Rudens krāsu meklējumos

29.09.20.
Rudenīga krāsu palete šobrīd dominē mākslas studijas "Tu visu vari!" nodarbībās. No košām koku lapām līdz pelēcīgi brūnām kartupeļu tīruma vagām un ķirbju kuplajiem sāniem. Tiek zīmēts un krāsots viss, kas dabā vērojams septembrī. Kā bilst pulciņa skolotāja Ieva, jau pavisam drīz jauniešu centrā "KUBS" būs skatāma audzēkņu darbu izstāde.
Galerija

Jauniešiem Uzzin vairāk par balvām

29.09.20.
Madonas BJC pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" audzēkņi turpina izzināt visu, kas saistīts ar mājas mīluļiem. Septembra beigu nodarbību tēmas saistītas dzīvnieku izstādēm, balvām, godalgām. Kā stāsta pulciņa skolotāja Ingūna, bērni uzzināja, kādas mēdz būt balvas, kāda ir to nozīme un vērtība. svarīgi audzēkņiem arī apzināties, kas katram no viņiem ir balva. Nodarbībās tapuši arī koši pulciņa mīluļu Martas un Nikas izcīnīto balvu - rozešu zīmējumi.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Aicina vākt izlietotās baterijas

25. septembris 12:50 - 16. marts Madonas BJC
Madonas BJC pulciņa "Es vides telpā" audzēkņi ir iesaistījušies un aicina arī citus līdzdarboties uzņēmuma “Zaļā josta”, sadarbībā ar AS “BAO” un Valsts izglītības satura centru, iniciētajā izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!” Piedaloties konkursā, ikkatrs tā dalībnieks veicinās videi kaitīgu preču nenonākšanu dabā un to pārstrādi otrreizējās izejvielās, saudzējot vidi un taupot resursus.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Laiks labiem darbiem!

22.09.20. Madona
Madonas bērnu un jauniešu centrs, sadarbībā ar novada pašvaldību, aicina Madonas novada vispārējās izglītības, profesionālās izglītības, interešu izglītības un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un viņu pedagogus, ģimenes un bērnu, jauniešu neformālās grupas visu oktobri veikt sabiedriski lietderīgus darbus, iesaistoties iniciatīvu parādē “Laiks labiem darbiem!”.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Pilnpiens" gaida 1. - 2. klašu audzēkņus

21.09.20.
Teātra studija "Pilnpiens" jaunajā mācību gadā atsākusi nodarbības klātienē. Audzēkņiem, kuri improvizācijas mākslu apgūst jau kādu laiku, tas ir atkalredzēšanās prieks, bet jaunākajiem pulciņa dalībniekiem katra nodarbība ir kā atklājums. Pulciņa skolotāja Inese Zīle dara zināmu, ka "Pilnpiena" 1. - 2. klašu grupā vēl ir atlikušas dažas brīvas vietas un uz tām var vēl pieteikties.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Pārgājienā iepazīst sēnes

21.09.20. Teirumnieku dabas taka
Mājsaimniecības pulciņa "Pepija rosās" audzēkņiem, kuri vēlējās plašāk iepazīt daudzkrāsaino sēņu pasauli, bija iespēja kopā ar savu skolotāju Ēriku, doties īpašā pārgājienā “Sēnes – ēdamās un neēdamās” . Tas norisinājās sestdien, 19. septembrī, Teirumnieku dabas takās.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Improvizē kopā ar Sandu Dejus

19. septembris 14:00 - 15:00 MNMJIC "KUBS"
Šī sestdiena pulciņa "Improprieks" jaunajiem teātra sporta entuziastiem iezīmējās ar interesantu un izzinošu tikšanos. Kopā ar bērniem nodarbību aizvadīja un iedvesmojošus padomus sniedza madoniete, improvizatore un Radio SWH ētera personība Sanda Dejus. Laiks paskrēja nemanot, izspēlējot košas ainiņas dažādās teātra sporta tehnikās.
Galerija

Madonas BJC Top robotsuņi uz citi brīnumi

19.09.20.
Sestdienās Madonas BJC pulciņā "Sensors" valda rosība. No milzum daudz smalkām detaļām bērnu radošie prāti un veiklās rokas rada košus, kustīgus robotus. Skolotājs Andris palīdz ar vērtīgiem padomiem un atbild uz zinātkāro robotmeistaru daudzajiem jautājumiem.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Piektdiena ar "Poliannu" Rēzeknē

18. septembris 12:00 - 18:00 Rēzekne
Aizvadītajā piektdienā Madonas BJC interešu izglītības pulciņa "Improprieks" paplašināja savu redzesloku, apmeklējot teātra izzrādi Latgales vēstniecībā "GORS". Kā pastāstīja pulciņa skolotāja Dace Dzilna, tika skatīta Liepājas teātra izrāde “Polianna”. Bērniem bijis liels prieks baudīt izrādi, ovācijas zālē skanējušas ik pa laikam.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Sporta diena "KUBĀ"

15.09.20. MNMJIC "KUBS"
Ceturtdien, 17. septembrī pl. 14.00 visi aicināti uz "KUBA" Sporta dienu! Būs stafetes, atjautīgi uzdevumi, sacensību gars un balvas!

Madonas BJC Mācās kopā ar dzīvniekiem

09.09.20.
Rosīgi darbību jaunajā mācību gadā uzsācis Madonas BJC interešu izglītības pulciņš "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā". Interese par iespēju darboties kopā ar dažādiem dzīvniekiem bijusi milzīga, tādēļ pulciņa audzēkņu komanda nokomplektējusies un ir uzsākta aktīva nodarbību rosība. Jau pirmās tikšanās reizes apliecinājušas, ka mācīties var ik uz soļa, pētot lietas un notikumus visapkārt.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Darbību uzsāk Kokļu studija

09.09.20.
Šajā mācību gadā Madonas BJC piedāvā jaunu interešu izglītības progrāmmu. Darbu sptembrī sākusi Kokļu studija. Interese par šo programmu bijusi liela, tādēļ grupa nokomplektēta ātri un notikusi jau pirmā nodarbība. Kā atzīt pulciņa skolotāja Zita, tā pagājusi sirsnīgā gaisotnē un audzēkņu pirmie soļi kokles spēles apguvē uzskatāmi par veiksmīgiem.
Lasīt vairāk

Jauniešiem "Iedvesmai pa pēdām" bildēs

02.09.20.
Daudziem labā atmiņā vēl palicis viens no šīs vasaras košākajiem pasākumiem - Madonas novads Bērnu un jauniešu diena "Iedvesmai pa pēdām", kas notika 21. augustā. Sajūtu atsvaidzināšanai piedāvājam nelielu ieskatu košajā foto galerijā, kas tapusi no aculiecinieku veidotajiem foto materiāliem.
Galerija
Piesakies jaunumiem