Svētdiena, 25. jūlijs
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna

Jaunumi | Arhīvs

Madonas BJC Improvizatori iesaistās "Saulesvijas" filmēšanā

22.07.21.
Šodien, 22. jūlijā, XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pirmais notikums “Saulesvija” sasniedza arī Madonu. Tajā dalību ņēma Madonas BJC jaunie improvizatori. Gaviļu pilnus sveicienus visiem Latvija sūtīja Teātra studija "Pilnpiens" Madonas BJC un viņu skolotāja Inese. Arī teātra sporta pulciņa "Improprieks" audzēkņi kopā ar skolotāju Daci aizrautīgi iesaistījās "Saulesvijas" filmēšanas procesā. Lieliskā noskaņojumā bērni ne tikai piedalījās svētku aktivitātē, bet arī izmantoja iespēju apmeklēt Kordiriģenta Haralda Medņa dzimtas mājās “Dzintari”, kur durvis vēris jauns kultūrizglītības centrs ”Dziesmusvētku skola”. Svētki ir tur, kur esam mēs!
Galerija

Jauniešiem Darbistaba piepildīta enerģiski

20.07.21.
Aizvadītajā sestdienā, Madonas novada pašvaldības atbalstītā projekta "Darbistaba" ietvaros tika aizvadīta dubultnodarbība. Pirmajā daļā lieli un mazi madonieši varēja pamatīgi izkustēties deju aerobikas ritmos, bet otrajā - ļauties Tibetas planetāro trauku dziedinošajai sanēšanai. nodarbību vadīja Madonas BJC skolotāja Vineta Blumberga
Galerija

Jauniešiem Projekts turpinās ar improvizāciju

24. jūlijs 11:00 - 13:00 Madonā, Skolas ielā 8a
Madonas novads pašvaldības finansētā Izglītības projekta "Darbistaba" ietvaros, piedāvājam jau ceturto nodarbību. Šoreiz lieli un mazi tiek aicināti ieskatīties improvizācijas aizraujošajā, jautrajā un saliedējošajā pasaulē. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās!

Madonas BJC Nonetne "Esi dabā!" augustā

9. augusts 09:00 - 13. augusts 16:00 Madona
Leļļu teātris, Teātra sports, improvizācija, 3D pildspalvu apguve, māla mīcīšana, krāsaino smilšu māksla, ūdens ceļa meklējumi, papīra burvība, eksperimenti, uzkodu gatavošana, augu izzināšana, pārgājiens, muzicēšana, fotografēšana un citas aizraujošas aktivitātes svaigā gaisā. Tas viss nometnē 9 – 13 gadus veciem bērniem no 9. līdz 13. augustam.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Kokles pieskandina Smeceres silu

10.07.21.
Saulains noskaņojums, veldzējoša Smeceres sila koku ēna, kopā būšanas prieks un KOKLE. 10. jūlija Darbistaba "Tu, es, mežs un kokle". Paldies dalībniekiem un skolotājai Zita Gailīte par lielisku sestdienas priekšpusdienu. Projektu "Darbistaba" finansiāli atbalsta Madonas novads pašvaldība.
Galerija

Jauniešiem Video sveiciens Dziesmusvētkos

10.07.21.
Sācies XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laiks. Visi pasākumi, koronavīrusa dēļ, notiek e-dziesmusvētku formātā. Savu virtuālo sveicienu, kopā ar skolotāju Inesi, sagatavojuši arī Teātra studijas "Pilnpiens" Madonas BJC audzēkņi.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Darbistaba ar kustību un relaksēšanos

17. jūlijs 11:00 - 13:00 Madona
Madonas novada pašvaldības finansētā Izglītības projekta "Darbistaba" ietvaros, piedāvājam jau trešo nodarbību. Tajā varēs gan enerģiski izkustēties Deju aerobikas ritmos, gan relaksēties Tibetas planetāro skanošo trauku, okeāna bungu un koshi zvaniņu skaņās. Nodarbību vadīs Vineta Blumberga. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Madonas BJC Fotografējas kopā ar suņiem.

10.07.21.
Tas, ka mācību gads beidzies, neliedz pulciņa “Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā” audzēkņiem pulcēties uz noslēguma pasākumu ''vai viegli būt foto modelei?''. Tas norisinājās piektdien, 6. jūlijā. Pulciņa dalībniece Kēta Juta Kunce, kura apgūst fotografēšanas prasmes, uzņēmās bildētāja pienākumus.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC "Saulesvija" ievijas Madonā

22. jūlijs 10:00 - 12:00 Madona
XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki 2021. gadā notiek netradicionālā un epidemioloģiskajai situācijai pielāgotā formātā. Svētku kopējo programmu veido dažādas norises kora dziedāšanā, vokālajā un instrumentālajā mūzikā, dejā, vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā, teātrī, folklorā.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Jauniešus aicina uz semināru.

30. jūlijs 14:00 - 17:00 Madonas BJC
Madonas novada jaunieši līdz 25 gadu vecumam, aicināti uz informatīvu semināru Klubs "Māja" semināru cikla "ES un aktīvisms" ietvaros, lai veicinātu izpratni par politiku un pilsoniskās līdzdalības nozīmi demokrātijas stiprināšanai. Pasākums norisināsies Madonas Bērnu un jauniešu centra āra klasē Madonā, skolas ielā 8a.

Madonas BJC Lieli un mazi priecājas par māliem

07.07.21.
Vienmēr var atrast nodarbi, kas vieno! Pagājušajā sestdienā darbistabā "Sajūtu atveidošana mālā", lieli un mazi ļāvās skolotāja Māra piedāvāto uzdevumu veikšanai. Prieks neviltots! Visiem! To apstiprina arī aculiecinieku foto. Projektu "Darbistaba" finansiāli atbalsta Madonas novada pašvaldība, Izglītības projektu konkursa ietvaros.
Galerija

Madonas BJC "Es, tu, mežs un kole"

10. jūlijs 11:00 - 13:00 Smeceres sils
Jau sestdien, 10. jūlijā vecāki ar bērniem, vecvecāki ar mazbērniem, lielie ar mazajiem laipni aicināti iesaistīties projekta "Darbistaba"aktivitātē "Es, Tu, mežs un kokle". Kā mums pačukstēja skolotāja Zita Gailīte, galvenā varone pasākumā būs kokle, bet neizpaliks arī ar Māras dienu saistītais - dziesmas, tradīcijas, garda maizīte.... Bērniem - vigvams, šūpuļkrēsli un dabas klātbūtne. Pat taureņu dziesmas un dejas gaidāmas!
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem