Sestdiena, 16. oktobris
Vārda dienas: Daiga, Dinija

Jaunumi | Arhīvs

Jauniešiem Būs radošās rušināšanās dienas

18. oktobris 11:00 - 20. oktobris 18:00 KUBS
Jauniešiem piedāvājam radošās rušināšanās dienas! 18., 19. un 20. oktobrī plkst. 11.00 – 18.00 būs iespēja, labo darbu mēneša ietvaros, veidot aromātiskās ziepītes, kā dāvanu senioriem. Dalība ar sadarbspējīgu Covid – 19 sertifikātu Iepriekšēja pieteikšanās obligāta – T. 29376619 (Laura)

Jauniešiem Prasības jauniešu centru apmeklēšanai

13.10.21.
2021. g. 11. oktobrī stājās spēkā Ministru kabineta 2021. g. 28. septembra noteikumi Nr. 662 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai", kā arī 2021. g. 9. oktobra rīkojums Nr. 720 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", kuros ir reglamentēti darba ar jaunatni klātienes īstenošanas nosācījumi laika posmā no 2021. g. 11. oktobra līdz 2022. g. 11. janvārim.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Ārkārtas stāvokļa nosacījumi interešu izglītībā

11.10.21.
Lai apturētu straujo Covid-19 izplatību un veselības nozares pārslodzi, kā arī mazinātu novēršamo mirstību, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, 11. oktobrī izsludināta ārkārtējā situācija, kas būs spēkā trīs mēnešus – līdz 2022. gada 11. Janvārim. Tā lēmis LR Ministru kabinets. Tas ietekmē arī interešu izglītības darbu, nosakot nodarbību organizēšanas prasības.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Caur spēlēm uz sociāli atbildīgu domāšanu

08.10.21.
Tas, kas no malas izskatās kā draiska rotaļāšanās, pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" nodarbībās, bieži vien, ir mērķtiecīgi vadīts uzdevums. Caur spēlēšanos bērni apgūst prasmi cieņpilni izturēties pret sevi, citiem cilvēkiem un arī dzīvniekiem. Šādas nodarbes, skolotājas Ingūnas vadībā, palīdz audzēkņiem saprast sociāli atbildīgas rīcības nozīmi. Piemēram, kāpēc un kā pareizi savākt sava sunīša izkārnījumus. Piekritīsiet, tas ir svarīgi!
Lasīt vairāk

Jauniešiem Madonas novada jauniešu dome aicina līdzdarboties

8. oktobris 12:00 - 24. oktobris 23:00 Madonas novads
Neskatoties uz ierobežotajām iespējām aktīvi darboties, Madonas novada jauniešu domes aktīvisti turpina rosīties un aicina savā komandā jaunus dalībniekus - jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem, lai kopā uzlabotu savu un citu jauniešu dzīves kvalitāti visā Madonas novadā un veicinātu jauniešu līdzdalību sabiedriskajos procesos.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Foto konkurss "Kadrā ar zvaigzni"

8. oktobris 10:00 - 7. novembris 23:00 Madonas novads
Madonas novads var lepoties ne tikai ar burvīgām dabas ainavām, sasniegumiem sportā, kultūrā un uzņēmējdarbībā, bet arī ar lieliskiem, iniciatīvas bagātiem jauniešiem. Lai veicinātu interesi par kandidātu izvirzīšanu Madonas novada jaunatnes lietu gada balvai "Sudraba gailis - 2021", Madonas novada Jauniešu dome radoši izpausties foto konkursā.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Improprieks" ieskatās skapī

06.10.21.
Šajā nedēļā rudenīgi saulainas un košas nodarbības aizvada pulciņa "Improprieks" dalībnieki. Kā teic skolotāja Dace, īpaši krāsaini izvērtusies 1. un 2. klašu bērnu ieskatīšanās KUBS teātra noliktavas drēbju skapī lai spēlētu spēli “Kurš skaistāk apģērbsies?"
Galerija

Madonas BJC Zemkopības ministrija aicina pētīt meža nozari

5. oktobris 10:00 - 12. novembris 22:00 Latvija
Arī šogad Zemkopības ministrija izsludinājusi jau par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens”, jau piecpadsmito reizi. Konkursā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Automodelisma pulciņš atsācis intensīvu darbu

03.10.21.
Madonas BJC Trases automodelisma pulciņš “Vabole” atsācis intensīvu darbību. Uz pulciņu pieteikušies 16 dalībnieki, no tiem puse ir jauniņie. Šogad interesi par darbošanos pulciņā izrādījuši "pieredzējušo" dalībnieku jaunākie brāļi un māsas. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā - ceturtdienās un piektdienās, plkst 14.00 - 18.00.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Seši desmiti audzēkņu mācās kopā ar mājdzīvniekiem

01.10.21.
Šodien aizvadīta kārtējās pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" nodarbības. Un katra pārsteigumu pilna. Pēc ražīgas rosīšanās, priekpilns noskaņojums un patīkams nogurums kā sešiem desmitiem audzēkņu, tā arī skolotājai Ingūnai un viņas četrkājainajām asistentēm Martai, Billei un Nikai. Īpašais skolotāju prieks - krāsainie bērnu sveicieni Skolotāju dienas priekšvakarā.
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem