Svētdiena, 26. marts
Vārda dienas: Eiženija, Ženija

Madonas BJC Konkurss - izstāde "Vēja zvani zvanīt zvana"

1. marts 10:00 - 30. aprīlis 10:00 Madonas BJC
Lai attīstītu Madonas novada bērnu un jauniešu fantāziju, radošumu, prasmi paust savas izjūtas ar vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izteiksmes līdzekļiem, kā arī veicinātu mākslas aktivitātes pilsētā, tiek izsludināts konkurss - izstāde "Vēja zvani zvanīt zvana". aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu un iesaistīties pavasarīgi skanošas izstādes tapšanā.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi

1. februāris 09:00 - 30. marts 16:00 Madonas BJC
Lai stiprinātu bērnu un jauniešu patriotismu un valstisko apziņu, bagātinātu kultūrvēsturisko pieredzi, veicinātu radošo spēju attīstību un iniciatīvu izteikt sevi ar dažādiem mākslas izteiksmes līdzekļiem, Valsts izglītības satura centrs izsludinājis bērnu un jauniešu mākslas darbu konkursu un tērpu skati „Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi”.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Improprieks" viesojas Dailes teātrī

17. marts 10:00 - 20:00 Rīga
Aizvadītajā piektdienā, 17. martā Madonas BJC pulciņa "Improprieks" 8-9.klašu skolēni devās ekskursijā uz Rīgu , lai iepazītu Dailes teātra aizkulises, satiktos ar aktieri, novadnieku Gintu Andžānu un apmeklētu Kino muzeju. Šodien, 21. martā, kas tiek atzīmēta kā Pasaules dzejas diena, pulciņa audzēkņi savus brauciena iespaidus apkopojuši pašu radītos pantos.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Radošais koncerts - skate

24. marts 12:00 - 18:00 Madonas KN
24. martā Madonas kultūras namā tiks aizvadīts Madonas un Varakļānu novadu bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu radošais koncerts-skate. Tajā savu dejotprasmi rādīs 34 tautas deju kolektīvi - 626 dalībnieki (1. - 9. klase). Aicināti arī skatītāji. Ieeja bez maksas.

Madonas BJC "Improprieks" piedalās turnīrā Līvānos

1. marts 08:00 - 10:00 Līvānu BJC
1. martā teātra studijas "Improprieks" audzēkņi ar divām komandām ciemojās Līvānos - sadraudzības teātra sporta turnīrā. Pulciņa skolotāja Dace saka: "Spēlējām kopā ar Līvānu, Ilūkstes un Preiļu komandām. 1- 4. klašu grupā ieguvām 1 vietu (komanda “Pirāti”) un 3. vietu (komanda “Burkāni”). Malači, prieks bija būt kopā un jautrais mājupceļš ar dziesmām un smiekliem arī neizmirstams. Paldies vecākiem par atbalstu un Līvānu Bjc par mīļo sagaidīšanu."

Madonas BJC Improvizatori priecē suņu kamanu sacensību dalībniekus

25. februāris 10:00 - 17:00 smeceres sils
Aizvadītajā nedēļas nogalē Teātra studija "Pilnpiens" jaunieši, kopā ar savu skolotāju Inesi, aktīvi līdzdarbojās Latvijas ZIEMAS ČEMPIONĀTĀ 2023 KAMANU SUŅU SACENSĪBĀS, kur priecēja ar sirsnīgiem smaidiem, jautrām sarunām un aktīviem uzmundrinājumiem. Paldies jauniešiem un skolotājai par darbu!
Galerija

Madonas BJC Interešu izglītības pedagogu forums

14. marts 10:00 - 16:30 Madonas KN
14. martā Madonas novada interešu izglītības pedagogi, kā arī skolu direktoru vietnieki audzināšanas darbā, tiek aicināti uz ikgadējo interešu izglītības pedagogu forumu.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Improvizatori startē Alūksnē

17. februāris 11:00 - 16:00 Alūksne
17.februārī E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija norisinājās Vidzmes novada Teātra sporta sacensībās. turnīrā dalību ņēma arī Madonas Bērnu un jauniešu centrs teātra studija "Improprieks" un Teātra studija "Pilnpiens" Madonas BJC
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Aizvadīts koncerts "Līdzbalsis

17. februāris 10:00 - 15:00 Madonas mūzikas skola
Piektdien, 17. februārī, Madonas mūzikas skolas mājīgajās telpās tika aizvadīts Madonas novada skolu vokālo ansambļu sadraudzības koncerts "Līdzbalsis". Paldies bērniem par skanīgo sniegumu, pedagogiem un par ieguldīto darbu. Īpašais paldies mūsu leļļu teātrim "Delveri" par radošo iesaistīšanos koncerta vadīšanā.
Galerija

Madonas BJC Ierakumu sveču darbnīca "KUBĀ"

22. februāris 15:30 - 23. februāris 20:00 "KUBS"
Jau gadu Ukrainā notiek aktīva kara darbība. Mēs varam sniegt atbalstu cīnītājiem! Aicinām jauniešus uz ierakumu sveču darbnīcām Madonas novad multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "KUBS" 22. februārī plkst. 15.30 un 23. februārī plkst. 18.00 Līdzi jāņem vēlme aktīvi, bet pacietīgi darboties. Pamazām uzkrājam darbnīcai tik ļoti noderīgos, madoniešu saziedotos materiālus - sveču atlikumus un tukšās konservu kārbas. 🇺🇦 Gaidām vēl!
Piesakies jaunumiem