Trešdiena, 25. maijs
Vārda dienas: Anšlavs, Junora

Madonas BJC Īpašas leļļu izrādes bērniem

1. jūnijs 09:30 - 11:30 "KUBS"
Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1. jūnijā Madonas BJC leļļu teātris "Delveri" uz izrādēm: "Augļu dārzs", "Sarkangalvīte un vilks", "Peļu cirks" aicina Madonas pirmsskolas izglītības iestāžu bērnus. Jauniešu centra KUBS lielajā zālē - plkst.9.30 PII "Saulīte", plkst.10.30 PII "Priedīte", plkst. 11.30 PII "Kastanītis"
Lasīt vairāk

Madonas BJC Aizvadīta "Dulla diena"

23.05.22.
Piedāvājam nelielu foto ieskatu Madonas BJC mācību gada sezonas noslēguma pasākumā "Dulla diena", kas 20. maijā tika aizvadīts Madonas kultūras namā. Pasākumā pulcējās bērni, vecāki, pedagogi. Pēc divu gadu pārtraukuma visi atkal varēja kopīgi līksmot un atskatīties uz to, kas piedzīvots, paveikts.
Galerija

Madonas BJC Improvizācijas izrāde Kalsnavas arborētumā

17.05.22.
Ģimenes dienas ietvaros, Teātra studija "Pilnpiens" Kalsnavas arborētumā rādīja improvizācijas teātra izrādi . Kā stāsta pulciņa skolotāja Inese, skatītāju sejās bija gan prieks pirmo reizi redzot improvizāciju, gan improvizācijas mīlētāju vēlme līdzdarboties, lai atkal smaidītu un ļautos radīšanas burvībai.
Galerija

Madonas BJC Iesaistās brīvprātīgajā darbā

16.05.22.
Mums atkal ir iemesls lepoties. Šoreiz par pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" audzēkņu Keitas un Lindas labajiem darbiem. Viņas kā brīvprātīgās piedalījās kustības "Glābšanas darbi uz ūdens" atklāšanas pasākumā. Meitenes iesaistījās visās aktivitātēs, tādējādi palīdzot Latvijas glābējiem savākt 400 eur ziedojumu Ukrainas kolēģiem. Gandarījumu par savu audzēkņu sociāli aktīvo nostāju un jēgpilnu līdzdarbošanos pauž arī pulciņa skolotāja Inguna.

Madonas BJC Labi panākumi robotikas sacensībās

16.05.22.
Ar mērķi atjaunot jauniešu iesaisti un popularizēt robotikas nozari jauniešu vidū Rīgas Jauno tehniķu centrs 14. maijā rīkoja Lego robotikas sacensības “Rīgas Robotikas kauss 2022” bērniem un jauniešiem.. Sacensības norisināsies Lego Sumo un Lego līnijsekotāju disciplīnās Mūsu prieks un lepnums par Madonas BJC robotikas pulciņa "Sensors" audzēkni Aivaru. Viņam 1. vieta līnijsekotāju disciplīnā. Paldies pulciņa skolotājam Andrim par ieguldīto darbu.

Madonas BJC "Pilnpiens"dodas ciemos

14.05.22.
11.maijā mūsu Teātra studija "Pilnpiens" ar improvizācijas izrādi "Pavasara smaidu virpulis" viesojās kaimiņu novadā - Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā. Kā teic pulciņa skolotāja Inese Zīle, ir gandarījums par aizvadīto uzstāšanos. Bijis daudz smaidu un pārsteigumu no lieliskajiem aktieriem.
Galerija

Madonas BJC Būs "Dulla diena"

20. maijs 17:00 - 23:00 Mūzikas skvērs, Madona
Madonas BJC mācību gada sezonas noslēgums tiks atzīmēts ar pasākumu "Dulla siena", Mūzikas skvērā Madonā, 20 maija pēspusdienā. Tā plānota kā audzēkņu, pedagogu un vecāku satikšanās, ko kuplinās interešu pulciņu sagatavotais koncerts un kopīga darbošanās. Pasākuma vakara daļa veltīta jauniešu centra "KUBS" 10 gadu jubilejai. Jaunieši un viņu atbalstītāji no tuvākas un tālākas apkārtnes aicināti uz lustīgu pagalma zaļumballi "Desmit KUBĀ", DJ Cinduļa muzikālajā vadībā. Gaidām ciemos ar sauli un smaidiem!
Lasīt vairāk

Madonas BJC Krāsas, formas, faktūras

11.05.22.
Frizieru, stilistu pulciņa audzēknes pavasarīgās noskaņās domā par skaistiem tērpiem un apgūst jaunas prasmes. Kā stāsta skolotāja Vineta Blumberga, meitenes mācās visu par un ap stilu -atšķirībām, saderīgiem audumiem, faktūrām, krāsu salikumiem. Paralēli tiek apgūta arī ikdienā tik noderīgā gludināšanas prasme.
Galerija

Madonas BJC Foto ieskats koncertā "Atkal kopā!"

04.05.22.
Piedāvājam mazu foto ieskatu no milzīgajā prieka jūrā, kas viļņojās 28. aprīlī Madonas kultūras namā. sen gaidītajā koncertā "Atkal kopā!" Tajā ar dziesmām un dejām priecēja Madonas novada pirmsskolas iestāžu deju kolektīvi, ansambļi, solisti, kā arī koklētēji un muzicētāji no Madonas Bērnu un jauniešu centra. Atkalredzēšanās sajūsma neviltota!
Galerija

Madonas BJC Noskaidroti oriģinālāko būrīšu autori

01.05.22.
Ar prieku ziņojam, ka radošo darbu konkursa - izstādes "Būris NEparastais" darbi izvērtēti kā no žūrijas, tā arī no facebook lietotāju skatu punkta un rezultāti ir noskaidroti. Pirmo un otro vietu iegūst Jāņukalna jauniešu telpas "Pilnīgs kosmoss" komandas veidotie neparastie būrīši Trešo vietu dala Dzelzavas PII "Rūķis" "Kāpēcīšu"grupiņa ar savu veikumu un Madonas BJC pulciņa "Mīļlietiņas" audzēknes Violeta Semjonova un Karalīna Ceruka ar savu kopdarbu. Skatītāju simpātiju balva ceļos uz Madonas PII "Kastanītis" "Bitīšu"grupiņu.
Piesakies jaunumiem