Piektdiena, 18. jūnijs
Vārda dienas: Alberts, Madis

Madonas BJC Jūlijā darbosies paaudžu sadarbības Darbistabas

17.06.21.
Lai veicinātu bērnu un vecāku kopīgu brīvā laika pavadīšanu un paaudžu savstarpējo sadarbību, Madonas novada pašvaldības finansētā Izglītības projektu konkursa ietvaros, Madonas Bērnu un jauniešu centrs piedāvā radošo sestdienu ciklu “Darbistaba” Brīvdabas darbistabās gaidīti vecāki ar bērniem, vecvecāki ar mazbērniem, lielie ar mazajiem. Lai satiekas un sadarbojas dažādas paaudzes!

Madonas BJC Tapusi tērpu kolekcija

09.06.21.
XII Latvijas Skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētku programmas „RADI ROTĀJOT” ietvaros, Madonas BJC modes studijas „Defilē” (skolotāja Vineta) un keramikas pulciņa (skolotājs Māris) audzēkņu sadarbības rezultātā tapusi tērpu un rotu kolekcija „Šķērsu dienu saule teka, nakti šķērsu mēnestiņš”, Modes studijas „Defilē” audzēkņu darinātie tērpi papildināti ar māla rotām, kurās ietvertas saules, mēness, ausekļa un citas latviešu ornamentālikā lietotas formas, zīmes un simboli. Tas atspoguļojas arī izvēlētajā mūzikā un horeogrāfijā. Video - Agris Veckaliņš
Lasīt vairāk

Madonas BJC Piedalās projektā "Radi rotājot"

09.06.21.
Mūsu pulciņu nodarbībās audzēkņi savi pedagogu vadībā radījuši brīnišķīgus darbus - vides objektus XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekta “Radi rotājot.” ietvaros. Paldies Mākslas studijai "Tu visu vari!" un skolotājai Ievai par darbu "Kaleidoskopa atspulgs", pulciņam "Mīļlietiņas" un skolotājai Rimmai par darbu "Laižas savādi putni", keramikas pulciņam un skolotājam Mārim par darbiem "Aug zemes rota" un "Augi - zemes rota". Savukārt, vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projektā “Zeme mūsu rokās” ar savu darbu "Dziesmas pinu vainagā" piedalās Degumnieku pamatskolas audzēkne Anna Broka (sk. Una Salmane).
Galerija

Madonas BJC "Pilnpiens" viesojas Degumniekos

07.06.21.
PuMPuRS jaunatnes iniciatīvu projekta “Soli pa solim” ietvaros, mūsu Teātra studija "Pilnpiens" un skolotāja Inese, atkal viesojās Degumnieku jauniešu centrā "13. km", lai kopā ļautos improvizācijas priekam.
Galerija

Madonas BJC Izstāde "Mans darbošanās prieks" Amatu skolā

4. jūnijs 10:00 - 29. oktobris 15:00 Amatu skola
No 4. jūnija tautas nama “Kalnagravas” Sarkaņu Amatu skolā apskatāma Madonas BJC rīkotā izstāde “Mans darbošanās prieks”.  Tajā skatāmi Madonas novada izglītības iestāžu vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas, radošo industriju un citu interešu izglītības programmu audzēkņu darbi. Krāsainajā izstādē acis priecē zīmējumi, locījumi, rokdarbi, vides objekti, kā arī kulinārijas un koktēlniecības šedevri. Ar vienu vārdu sakot, tas ir jāredz!
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC "LABI - rints" startē 4. jūnijā

03.06.21.
Madonas BJC pedagogi krietni pastrādājuši un jau rīt madoniešiem būs pieejama izzinoša un piedzīvojumiem bagāta aktivitāte "LABI - rints". Lai pilnvērtīgi izbaudītu Madonas 95. gadadienai veltīto labirintu, jāatceras dažas svarīgas lietas:
Lasīt vairāk

Madonas BJC Smilšu studija noslēdz sezonu

02.06.21.
Mācību gads noslēdzies. Vakar to ar kopā būšanu svaigā gaisā, jautru čalošanu un atskatīšanos uz aizvadīto gadu, atzīmēja arī Krāsaino smilšu studijas audzēkņi un skolotāja Sandra.
Galerija

Madonas BJC Sezonu noslēdz ar pārgājienu

28.05.21.
Ar enerģiskiem pārgājieniem, mācību gadu noslēdzis arī pulciņš "Improprieks". Apstaigāta Madona un tās pievārte, gūstot iedvesmu no svaiga gaisa un kopā būšanas. Kā stāsta pulciņa skolotāja Dace, mācību gada noslēgumā veikta bērnu aptauja, noskaidrojot audzēkņu viedokli par pulciņa aktivitātēm šajā periodā.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Aizvada pēdējās nodarbības šajā sezonā

26.05.21.
Pavisam nesen varēja atsākt tikties svaigā gaisā, bet nu jau pēdējā nodarbība..... Deju aerobikas pulciņa meitenes darbojās enerģiski. Skolotāja Vineta teic, ka pulciņam pievienojušās jaunas dalībnieces un visas meitenes izteikušas gatavību aktīvi līdzdarboties pulciņā arī rudenī.
Galerija

Madonas BJC Bauda pēdējās nodarbības kopā

25.05.21.
Neparastais, ierobežojumu zīmē aizvadītais mācību gads tuvojas noslēgumam. Vēl tikai dažas nodarbības svaigā gaisā un laika atvadīties līdz rudenim. Kā atzīst pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" skolotāja Ingūna: "Emocijas satiekoties ir neaprakstāmas. Bērniem tā visa ļoti pietrūkst - komunikācijas vienam ar otru, ar skolotāju, ar pulciņa suņu meitenēm...."
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem