Ceturtdiena, 15. aprīlis
Vārda dienas: Aelita, Gastons

Madonas BJC Aicina pieteikties dalībai lekcijā

30. marts 15:00 - 30. aprīlis 11:00 ZOOM
Apzinoties draudus, ko psihoemocionālajai labsajūtai rada Covid - 19 izraisītie ierobežojumi, Madonas BJC 30. aprīlī plkst. 11.00 - 12.30 aicina Madonas novada interešu izglītības pedagogus uz tikšanos ar emocionālās labsajūtas un attiecību eksperti, psiholoģi Ivetu Aunīti. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 28. aprīlim.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Improprieks" piedalās konkursā

15.04.21.
Madonas BJC teātra sporta pulciņa “ Improprieks” audzēkņi sagatavojuši un iesnieguši piecus interesantus monologus Valmieras Viestura vidusskolas un Valsts izglītības satura centra rīkotajam XIV Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālam “…un es iešu un iešu!” konkursā “Notikums manā dzīvē”. Ar saviem piedzīvojumu stāstiem, pārtopot dažādos tēlos, dalījušies Emīlija, Elizabete, Marta, Roberta un Niks. Kā teic pulciņa skolotāja Dace, tagad atliek tikai gaidīt rezultātus, bet tas jau ir vieglākais visā šajā procesā, jo lielākais darbs nu ir padarīts. Lielu, sirsnīgu PALDIES jaunie improvizatoru un viņu skolotāja sūta visiem, kuri palīzēja, atbalstīja un iedvesmoja videostāstu tapšanas procesā.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Pulciņi darbojas ārpus telpām

13.04.21.
Lai arī saule snauda aiz lietus mākoņiem, vairāki Madonas BJC pulciņi aizvadīja savas nodarbības svaigā gaisā. Pedagogi atzīst, ka audzēkņi tik ļoti noilgojušies pēc "dzīvas" komunikācijas, ka vēsums un lietus piles darboties prieku nemazina.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Uzsāk klātienes nodarbības svaigā gaisā

13.04.21.
Saskaņā ar 2021.gada 1.aprīlī pieņemtajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr.191 “Grozījumi Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai””, interešu izglītības var atsākt īstenot klātienē ārtelpās (ne vairāk kā 10 personām grupā). Vairāki Madonas BJC pedagogi vakar, pēc ilga pārtraukuma, tikās ar saviem audzēkņiem improvizētās āra klasēs.  Par nodarbību vietām pārtapa mūsu pagalmi un pat Mīlestības graviņa.  Prieks par atkalredzēšanos  - neviltots!
Lasīt vairāk

Madonas BJC Mazpulcēni risina mīklas

11.04.21.
Jo tuvāk siltā sezona, jo vairāk mūsu mazpulcēni domā par šīs sezonas projektiem dobēs, vagās, aplokos. Bet, kamēr saule nelutina un ziema neatkāpjas, bērni labprāt risina savas skolotājas Sandras sagatavotās krustvārdu mīklas. Piedāvājam kādu mīklu atrisināt arī mūsu lapas sekotājiem. Izdrukājiet mīklas, risiniet un pārliecinieties par savām zināšanām. Secīgi risinot mīklas, no atslēgvārdiem veidosies teikums.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Stājas vingrinājumi - attālināti

07.04.21.
Madonas BJC modes studijas "Defilē" audzēknes turpina darboties attālināti. Pavasara sezona ir īstais laiks padomāt par lielisku izskatu, jo īpaši, par pareizu. veselīgu stāju. Kā teic pulciņa skolotāja Vineta, pareiza stāja ir vertikāls ķermeņa stāvoklis ar minimālu enerģijas patēriņu, līdzsvars starp dažādām muskuļu grupām un Zemes pievilkšanas spēku. Lai stāju veidotu un noturētu labā formā, meitenes veic dažādus vingrinājumus, tostarp, staigāšanu ar grāmatu uz galvas. Lai arī sākumā nav tik viegli, tas nāk par labu arī līdzsvaram, koordinācijai un gaitai, kas defilējot ir ļoti svarīgi.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Lieldienu apsveikumus zīmējuši lieli un mazi

06.04.21.
Lieldienu apsveikumu gatavošanas akcija noslēgusies! Pie maza prieciņa, koša sveiciena veidā, tikuši visi 59 Mārcienas pansionāta seniori. Pateicamies lielajiem un mazajiem, kolektīviem un individuālajiem zīmētājiem par iejūsminoši lielo aktivitāti! Paldies arī mākslas studijas "Tu visu vari!" skolotājai Ievai par pirmssvētku iniciatīvu, darbiņu apkopošanu un nogādāšanu adresātiem. Uz tikšanos citās sirsnīgās akcijās!

Madonas BJC Pedagogi veido videolasījumus

05.04.21.
Lai mudinātu madoniešus doties "Pūka Lieldienu ekspotīcijā" un atsauktu atmiņā stāstu par A. Milna radīto varoņu aizraujošajiem Ziemeļpola meklējumiem, Madonas BJC pedagogi izveidojuši videolasījumu, kas tika puplicēti sociālās vietnes facebook profilā. Piedāvājam noklausīties visu stāstu vienkopus. Ierunājuši: Imants, Dace C., Inese, Indra, Sandra, Dace Dz..
Lasīt vairāk

Madonas BJC Pavasaris kokļu skaņās

31.03.21.
Attālināto mācību procesā ieskanas pavasarīgas notis! Madonas BJC Kokļu studijas audzēkņi ne tikai spēlē paši, bet uz muzicēšanu izaicina arī pieaugušos. Kā teic pulciņa skolotāja Zita, lielie atbildi parādā nepalika un sarūpēja mazajiem atbildes sveicienu. Nav nozīmes, liels vai mazs koklētājs, liela vai maza kokle. Galvenais, ka spēlētprieks vieno cilvēkus, vieno gimenes, vieno paaudzes šajā sarežģītajā laikā.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Bērni zīmē Lieldienu zaķus

30.03.21.
Madonas novada pašvaldības rīkotajā zīmējumu konkursā "Meklējam Madonas novada Lieldienu zaķus!" kopumā iesūtīti vairāk kā 100 Lieldienu zaķi. Bērni zīmējuši un aplicējuši, lai pavasara svētku vēstneši izskatītos pēc iespējas glītāki. Arī Madonas BJC mākslas studijas "Tu visu vari!" audzēkņi ļāvās zīmēšanas priekiem. Darbiņš paveikts un pārsteigums no pašvaldības arī saņemts.
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem