Otrdiena, 21. septembris
Vārda dienas: Modris, Matīss, Mariss

Madonas BJC Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju norises televīzijā

16.09.21.
Latvijas Televīzija ar prieku un atbildību no 18. septembra atspoguļos Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju norises, aicinot mazus un lielus skatītājus pie ekrāniem piedzīvot svētkus, just līdzi dažādu žanru mūzikas un dejas koncertu un koncertfilmu dalībniekiem. Dažādās aktivitātēs iesaistījies arī kupls pulks Madonas novada bērnu un jauniešu.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Precizēts pulciņa nodarbību laiks

15.09.21.
Pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" nodarbības notiek, piektdienās, kā jau ziņots iepriekš. Laiki pieskaņoti audzēkņu iespējām, apmeklēt aktivitātes. plkst. 11.00 - 12.00 jauktā grupa, plkst. 12.00 - 13.00 pirmklasnieki plkst. 13.30 - 14.30 3.- 4. klase, plkst. 14.30 - 15.30 6. - 7. klase plkst. 15.30 - 16.30 2. klase, plkst. 17.00 - 18.00 pirmsskola

Madonas BJC Atklāta taka "Kalnā augšā, no kalna lejā"

13. septembris 10:00 - 29. oktobris 22:00 Madona
Ar mērķi sekmēt bērnu un pieaugušo sportisko aktivitāti un emocionālo labbūtību, nodrošinot interesantu, jēgpilnu un epidemioloģiskajai situācijai atbilstošu aktivitāšu piedāvājumu ārpus telpām, Madonas BJC piedāvā izturības trasi ar orientēšanās elementiem ”Kalnā augšā, no kalna lejā”. No 13.septembra līdz 29.oktobrim trase ar atjautības uzdevumiem pieejama lieliem un maziem madoniešiem, kā arī pilsētas viesiem.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Aktualizēta kārtība Covid - 19 ierobežošanai

03.09.21.
Madonas novada pašvaldība aktualizējusi pieņemto kārtību piesardzības pasākumu īstenošanai Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai Madonas Bērnu un jauniešu centrā. Tā nosaka pamatprincipus un atbildīgo personu pienākumus, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatīšanos izglītības iestādē. Pamatprincipi palikuši nemainīgi - informēšana; distancēšanās; higiēnas prasību ievērošana; darbinieku un izglītojamo veselības stāvokļa uzraudzība.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Atbildes uz aktuālajiem jautājumiem

02.09.21.
Sācies jaunais mācību gads un audzēkņu pieteikšanās interešu pulciņos norit aktīvi. Topošajiem audzēkņiem un viņu vecākiem ir daudz jautājumu epidemioloģiskās situācijas, divu maiņu mācību sakarā un ne tikai. Lai gan ir lietas ar kurām paši vēl mēģinām tikt skaidrībā, esam apkopojuši atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par nodarbību organizēšanu Madonas Bērnu un jauniešu centrā.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Interešu izglītības pulciņi atsāk darbu

01.09.21.
Madonas Bērnu un jauniešu centrs jaunajā 2021/22 mācību gadā piedāvā bērniem un jauniešiem iespēju iesaistīties 19 dažādu interešu izglītības pulciņu nodarbībās. Piedāvājam iepazīties ar aktuālo nodarbību grafiku, kas var tikt precizēts, atkarība no audzēkņu skaita un viņu iespējām tikt uz nodarbībām.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Vecāku ievērībai!

31.08.21.
Lai bērns tiktu uzņemts kādā no Madonas BJC interešu izglītības pulciņiem, jāiesniedz iesniegums bērna uzņemšanai pulciņā, kā arī sadarbības līgums divos eksemplāros. Ja bērns darbojas vairākos pulciņos, tad iesniegums jāraksta par katru, bet līgums uz visiem pulciņiem viens. Šos dokumentus var atrast Madonas BJC mājas lapā - http://bjc.madona.lv/dokumenti
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Radošo līkloču" loterija noslēgusies

24. augusts 10:00 - 10:30 Madonas BJC
Šodien noskaidroti aktīvās pēcpusdienas "Radošie līkloči" loterijas balvu ieguvēji. No visiem loterijas dalībniekiem, tika izlozēti trīs, kuri saņems veicināšanas balvas. Tie ir: Sabīne Ciukore, Elizabete Kaskeviča un Keitija Konopacka. Galvenās balvas izlozē piedalījās pasākuma apmeklētāji, kuri apmeklējuši vismaz 13 no 15 aktīvajām "Radošo līkloču" stacijām. Uzvarētājs ir - Ardis Birziņš. Apsveicam! Par balvu saņemšanu, sazināsimies individuāli.

Madonas BJC Vecākus aicina iesaistīties CAP nodarbībās

23.08.21. Madonas BJC
Madonas Bērnu un jauniešu centrs aicina vecākus pievienoties CAP (ceļvedis audzinot pusaudzi) programmas mācību grupai. 10 nodarbībās mācīsimies iepazīt savu pusaudzi. Šis apmācību kurss sniedz vecākiem izpratni par to, kas pusaudžiem šajā vecumposmā (aptuveni 10 līdz 16 gadi) ir svarīgs, kas ar viņiem notiek un kā veidot veiksmīgu sadarbību ar bērniem, lai viņi kļūtu par nobriedušiem un veselīgiem pieaugušajiem.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Radošie līkloči" izstaigāti!

21.08.21.
PALDIES! PALDIES! PALDIES! Paldies visiem, kuri šodien iesaistījās mūsu organizētajā aktīvajā pēcpusdienā "Radošie līkloči". Jūtamies laika apstākļu lutināti un bērnu smaidu iedvesmoti. Uz tikšanos septembrī!
Galerija
Piesakies jaunumiem