Svētdiena, 25. februāris
Vārda dienas: Alma, Annemarija

Madonas BJC Interešu izglītības pedagogu Forums

12. marts 09:00 - 16:00 Madonas KC
Kā katru gadu, arī šogad skolēnu pavasara brīvlaikā - 12. martā, Madonas Kultūras centrā norisināsies Madonas novada interešu izglītības pedagogu forums. Tēma - šodienas risinājumi uz nākotni vērstā pedagoģiskajā un audzināšanas darbā. Pieteikšanās, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "No baroka līdz rokam"

15. februāris 12:00 - 15:00 Valmiera
Ceturtdien, 15. februārī mūsu estrādes mūzikas grupa ar labiem rezultātiem startēja Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā „No baroka līdz rokam”, kas risinājās Valmierā. Mūsējiem 1. pakāpe - sveicam un lepojamies! Paldies skolotājam Edmundam Vestmanim.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Izskan sadziedāšanās koncerts "Līdzbalsis"

15. februāris 11:00 - 13:00 Madonas mūzikas skola
Skanīgi aizvadīts Madonas novada bērnu un jauniešu vokālās mūzikas ansambļu sadziedāšanās koncerts "Līdzbalsis". Paldies dziedātājiem par sniegumu un pedagogiem par kolektīvu sagatavošanu! Par mājīgajām telpām paldies Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skola!
Galerija

Madonas BJC Atklātā nodarbība mājsaimniecības pulciņā

14. februāris 13:00 - 16:00 Skolas ielā 8
Šodien, visu mīlētāju dienā, pulciņa "Pepija rosās" mājīgajā virtuvē atklātā nodarbība. Top sirsniņpankūkas un veselīgie sēkliņu našķi. Prieks par gardo rezultātu gan pulciņa audzēkņiem, gan skolotājai Ērika Tropa, gan atvērtās nodarbības viesiem.
Galerija

Madonas BJC Meteņdiena nosvinēta

8. februāris 15:00 - 17:00 Skolas ielā 8
Aicinājām bērnus un jauniešus uz Meteņdienas svinībām! Kā mums pagāja Meteņdiena? Nosvinējām kustīgi un lustīgi! Vairāku pulciņu skolotāji un audzēkņi vienojās kopīgā maskošanās un rotaļu procesā. Neizpalika arī gardu pankūku ēšana. Latviešu gadskārtā Meteņi ir laiks starp Ziemassvētkiem un Lieldienām. Meteņiem ir jautrs raksturs, jo garā ziema beidzot sāk iet uz beigām, dienas paliek arvien gaišākas un nāk pavasaris. Meteņi ir īstais laiks, lai dotos ciemos, maskotos, sacenstos, mielotos.
Galerija

Madonas BJC Panākumi robotikas sacensībās Preiļos.

28.01.24.
27. janvārī Madonas Bērnu un jauniešu centra robotikas pulciņa “Sensors” audzēkņi startēja Preiļu Robotikas čempionātā.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Konkurss "Repa rīmes dzimtajā valodā"

1. februāris 10:00 - 1. marts 10:00 Madonas BJC
Lai sekmētu dzimtās valodas lietojumu, uzsverot tās nozīmi ikdienas komunikācijā, pašizpausmē un daudzpusīgas personības attīstībā, Madonas BJC izsludina starptautiskajai dzimtās valodas dienai veltītu radošo konkursu "Repa rīmes dzimtajā valodā"
Lasīt vairāk

Madonas BJC Imrovizē skolā

21.01.24.
Mūsu pedagogi ne tikai vada ikdienas nodarbības pulciņu audzēkņiem, bet ir atvērti sadarbībai r skolām. Tā aizvadītajā nedēļā Teātra studijas "Improprieks" skolotāja Dace piedalījās Madonas Pilsētas vidusskola 7. klašu teātra mākslas stundās, lai iepazīstinātu skolēnus ar improvizācijas teātra vēsturi un uzspēlētu improvizācijas spēles. Paldies skolotājai Ivetai Daniekai par uzaicinājumu. Spēle aizrauj un jaunieši piepildīja klasi ar pozitīvām emocijām.

Madonas BJC Madonas kauss trases automodelismā

20. janvāris 10:00 - 18:00 Skolas ielā 8
Aizvadīts "Madonas kauss - 2024" trases automodelismā. Vairāk kā 50 dalībnieki un viņu līdzjutēji mērojās spēkiem un izmēģināja mūsu trases automodelisma pulciņa "Vabole" trasi. Kā veicās visas dienas garumā, var uzzināt noskatoties filmiņu -https://failiem.lv/f/2jaczu6m3m
Galerija

Madonas BJC Skolēnu skatuves runas konkurss

7. marts 10:00 - 17:00 "KUBS"
Lai veicinātu bērnu un jauniešu pilsonisko līdzdalību, kultūras izpratni un pašizpausmi, kā arī iekļaušanos Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā, tiek izsludināts Madonas novada Skolēnu skatuves runas konkurss
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem