Piektdiena, 29. septembris
Vārda dienas: Miķelis, Mikus, Mikus, Mihails

Madonas BJC Pulciņu piedāvājums jaunajā mācību gadā

29.08.23.
Aicinām iepazīties ar Madonas BJC interešu izglītības programmu piedāvājumu jaunajam mācību gadam.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Laiks labiem darbiem

18.09.23. Madonas novads
Ka ierasts oktobrī, arī šogad Madonas Bērnu un jauniešu centrs aicina iesaistīties iniciatīvu parādē "Laiks labiem darbiem!".
Lasīt vairāk

Madonas BJC Pulciņu nodarbību grafiks

15.09.23.
Aicinām iepazīties ar Madonas BJC interešu izglītības pulciņu nodarbību telpu izvietojumu un laika grafiku
Lasīt vairāk

Madonas BJC Aizvadīts Tēva dienas skrējiens

09.09.23.
Sestdien ģimeniski siltā atmosfērā aizvadīts Madonas BJC organizētais Tēva dienas skrējiens. Enerģiski starti, līkumotas trases, priekpilni finiši un brīnišķīga kopības sajūta. Tie ir vārdi, kas raksturo pasākumu. Paldies organizatoriem, brīvprātīgajiem palīgiem un, protams, dalībniekiem. Aicinām arī Jūs ieskatīties dažos foto mirkļos.
Galerija

Madonas BJC Tēva dienas skrējiens

01.09.23. Madona, Skolas iela 8
Jau otro gadu Madonas BJC aicina svinēt Tēva dienu kopā ar ģimeni iesaistoties sportiskās aktivitātēs. 9. septembrī norisināsies Tēva dienas skrējiens, kurā mēroties spēkiem varēs piecās dažādās distancēs.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Pasākums "Atrodi īsto"

31. augusts 13:00 - 16:00 Madona
31.augustā Madonas novada bērni un viņu vecāki tiek laipni aicināti uz aktīvo pēcpusdienu “Atrodi īsto!” Madonā, Mīlestības graviņā pie ēkas Skolas ielā 8. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt, kāds nodarbību klāsts sarūpēts, iepazīties ar BJC pulciņu pedagogiem, parosīties radošajās darbnīcās, uzspēlēt kādu aizraujošu spēli un ļauties kopā būšanas priekam.

Madonas BJC Piedalāmies koncerta "Mazie bizoņi dzied" norisē

02.06.23.
1. jūnijā Madonas pilsētas 97 gadu svinības iestartēja Bērnu dziesmu dienu koncerts “MAZIE BIZOŅI DZIED” kopā ar Andri Sējānu un Madonas novada izglītības iestāžu koriem, ansambļiem, kas norisinājās Praulienas pagasta Mācītājmuižā.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Spartakiāde foto mirkļos

30.05.23.
25. maijā tika aizvadīts Madonas BJC sezonas noslēguma pasākums - pulciņu spartakiāde. Pulciņu komandas gaidīja dažādi uzdevumi prāta asināšanai, veselīgam garam un jautrībai. Draudzīgā gaisotnē pavadīta lieliska pēcpusdiena. Paldies audzēkņiem, pedagogiem un vecākiem par aizvadīto mācību gadu!
Galerija

Madonas BJC "Pilnpiens"slēdz sezonu

30.05.23.
Pavasaris ir uzziedējis. Teātra studija "Pilnpiens" mācību gadu noslēdzis ar izrādi savām ģimenēm. Skolotāja Inese Zīle saka paldies audzēkņiem un vecākiem par sadarbību un atpūtas pilnu vasaru!
Galerija

Madonas BJC Bērnu Dziesmu dienas koncerts

1. jūnijs 17:00 - 4. jūnijs 07:00 "Mācītājmuiža"
Madonas 97. dzimšanas dienas svinību ietvaros, visi laipni aicināti uz Bērnu Dziesmu dienas koncertu, kas notiks 1. jūnijā Praulienas pagasta "Mācītājmuižā". Sadarbībā ar Haralda Medņa kultūrizglītības centru "Dziesmusvētku skola" tapis brīnišķīgs pasākums dziesmas godināšanai un sirsnīgai kopā būšanai.
Piesakies jaunumiem