Otrdiena, 11. maijs
Vārda dienas: Milda, Karmena, Manfreds

Madonas BJC Krāsaino smilšu darbnīca turpina strādāt

11.05.21.
Krāsaino smilšu darbnīca turpina strādāt ārpus telpām, kā to nosaka epidemioloģiskās prasības. Skolotāja Sandra teic, ka arī šodien aizvadīta darbīga, radoša, saulaina nodarbība.
Galerija

Madonas BJC Ļaujas dabai draudzīgām aktivitātēm

11.05.21.
Madonas BJC pulciņa “Improprieks” audzēkņi šodien ļāvās ne tikai improvizēšanai un saules stariem. Paši jaunākie dalībnieki devās Madonas parkos un skvēros, pildot “Dabas bingo” uzdevumus Mudinot arī citus dzīvot dabai draudzīgi, 2. – 4. klašu audzēkņi plogingoja pie Karjera ezera. Stundas laikā tika salasīti divi maisi ar dažādiem atkritumiem. Atrasti arī vairāki neparasti peldoši objekti. “Plogings” ir videi draudzīgs sporta veids, kas radies pirms dažiem gadiem Zviedrijā. "Plocka upp" zviedriski nozīmē pacelt, savukārt "jogging" skrējiens. Attiecīgi “plogings” apvieno skriešanu ar atkritumu savākšanu. Savukārt, “Improprieka” vecākais sastāvs jauniešu centra “Kubs” mājīgajā āra terasē turpināja “slīpēt” improvizācijas prasmes.
Galerija

Madonas BJC Improvizācija saules staros

10.05.21.
Madonas BJC teātra studija "Improprieks", cik to ļauj epidemioloģiskās drošības noteikumi, darbojas klātienē, svaigā gaisā. Saulīte šonedēļ lutina - bērniem un jauniešiem prieka pilnas sirdis, par ko liecina nodarbībā fiksētie foto kadri. Skolotāja Inese mudina rādīt savu smieklīgāko seju un rezultāts neliek sevi gaidīt.
Galerija

Madonas BJC Jaunie improvizatori sveic māmiņdienā

08.05.21.
Teātra sporta pulciņa "Improprieks" audzēkņi un skolotāja Dace turpina strādāt ārpus telpām, svaigā gaisā. Vienā no šādām nodarbībām, tapis improvizēts sveiciens visām mammām gaidāmajos svētkos - Mātes dienā.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Izveidota brīvdabas izstāde

7. maijs 15:00 - 16. maijs 13:10 Mīlestības graviņa
Starptautiskajai Ģimenes dienai veltītā zīmējumu konkursa "Kopīga padarīšana" ietvaros, Madonas BJC saņemti 65 krāsaini zīmējumi, kas šobrīd apskatāmi brīvdabas izstādē pie mūsu ēkas Skolas ielā 8a. Darbus papildina bērnu stāsti par ģimeniskiem piedzīvojumiem un mīļu kopā būšanu. Šim pasākumam par godu, BJC pedagogi sarūpējuši arī košu izstādes orientieri - "uzziedinātu" vasarīgu puķu klēpi.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Notiek balsošana par konkursa "Kopīga padarīšana" darbiem

7. maijs 15:00 - 14. maijs 23:50 facebook
Zīmējumu iesniegšana Madonas Bērnu un jauniešu centra rīkotajā, Starptautiskajai ģimenes dienai veltītajā zīmējumu konkursā “Kopīga padarīšana” noslēgusies. Tagad darbs vērtētājiem - žūrijai un skatītājiem. Katrs "patīk" sociālajā vietnē facebook dod vienu punktu attēlā redzamajam konkursa darbam! Skatītāju simpātiju balva tiks piešķirta visvairāk punktus nopelnījušā zīmējuma autoram.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Radošuma studija tiekas parkā

06.05.21.
Arī Madonas BJC radošuma studijas "Tev un man" audzēkņiem beidzot bija iespēja tikties klātienes nodarbībā ārā. Spītējot mainīgiem laikapstākļiem, kādi tie bija šodien, tikšanās prieks bija patiess. Skolotāja teic paldies jauniešiem par izturību un darboties gribu.

Madonas BJC Sveicam konkursa laureātus!

24.04.21.
Jau ziņojām, ka Madonas BJC pulciņa “Improprieks” audzēkņi Valmieras Viestura vidusskolas un Valsts izglītības satura centra rīkotajam XIV Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālam “…un es iešu un iešu!” konkursā “Notikums manā dzīvē”. Konkurss noslēdzies un saņemtie rezultāti dara mūs priekpilnus un lepnus. Skatītāju vērtējumā par labākajiem atzīti tieši madoniešu stāsti.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Turpinās nodarbības ārpus telpām

23.04.21.
Pavasaris, protams, priecē. Tomēr, bērnu smaidi, atgriežoties klātienes nodarbībās, ir daudzkārt iedvesmojošāki. Frizieru, stilistu pulciņa, deju aerobikas pulciņa un modes studijas "Defilē" audzēknes arī turpina darboties ārā, svaigā gaisā. Kā teic pulciņu skolotāja Vineta, meitenes nāk un strādā ar lielu aizrautību. Bērni, kuri dažādu apstākļu dēļ, nevar piedalīties klātienes aktivitātēs, turpina strādāt attālināti.
Galerija

Madonas BJC Aicina uz sarunu par jaunatnes iniciatīvu projektu konkursu

30. aprīlis 05:00 - 17:00 ZOOM
Madonas novada pašvaldība izsludinājusi jauniešu iniciatīvu projektu konkursu, kura ietvaros, savas idejas realizācijai var saņemt līdz 500 euro? Lai noskaidrotu, kas jāņem vērā sagatavojot projekta pieteikumu, Madonas novada jauniešu dome aicinājusi uz sarunu pašvaldības Attīstības nodaļas speciālistus tiešsaistes platformā ZOOM 30. aprīlī plkst. 15.00
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem