Ceturtdiena, 11. augusts
Latvijas brīvības cīnītāju piemiņas diena
Vārda dienas: Olga, Zita, Liega, Zigita

Madonas BJC Aktīvā pēcpusdiena "Atrodi īsto"

26. augusts 13:00 - 17:00 Mīlestības graviņa
26. augustā Madonas novads bērni un viņu vecāki tiek laipni aicināti uz aktīvo pēcpusdienu “Atrodi īsto!” Madonā, Mīlestības graviņā pie ēkas Skolas ielā 8a. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt, kāds nodarbību klāsts sarūpēts, iepazīties ar BJC pulciņu pedagogiem, parosīties radošajās darbnīcās, uzspēlēt kādu aizraujošu spēli un ļauties kopā būšanas priekam. Aicināti visi interesenti.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Delveri" priecē ar izrādēm.

02.06.22.
31, maijā jauniešu centra KUBS zālē pulcējās Madonā mājvietu radušās ukraiņu ģimenes un Kopienas centrs "Baltā ūdensroze" klienti. Viņus uz savām mācību gada laikā tapušajām izrādēm uzaicināja mūsu leļļu teātris "Delveri". Prieks, kā no skatītāju, tā arī aktieru puses, bija neviltots. Savukārt, 1. jūnijā leļļu izrādes "Augļu dārzs", "Sarkangalvīte un vilks", "Peļu cirks" varēja baudīt Madonas bērnudārzu audzēkņi. Paldies bērniem un skolotājai Dacei Caunei par ieguldīto darbu izrāžu tapšanā.
Galerija

Madonas BJC Dodas uz Teātra svētkiem Jaunannā

29.05.22.
Sestdien, 28. maijā Teātra studijas "Improprieks" komanda devās uz Jaunannu, lai iesaistītos Alūksnes novada skolu teātra svētkos. Tika aizvadīta priekpilna un jaunas pieredzes piepildīta diena ar košām komandu vizītkartēm, meistarklasēm un kopīgu pikniku. Ieskatam - daži foto no teatrāļu rosīšanās Alūksnes pusē.
Galerija

Madonas BJC

3. jūnijs 17:00 - 19:00 Saieta laukums Madonā
Visi laipni aicināti apmeklēt koncertu "Sit, māsiņa, plaukstiņām, es atnācu gavilēt", kas Madonas pilsētas svētku ietvaros, norisināsies 3. jūnijā Saieta laukumā. Uzstāsies Madonas un Varakļānu novadu izglītības un kultūras iestāžu bērnu deju kolektīvi un kori.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Īpašas leļļu izrādes bērniem

1. jūnijs 09:30 - 11:30 "KUBS"
Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1. jūnijā Madonas BJC leļļu teātris "Delveri" uz izrādēm: "Augļu dārzs", "Sarkangalvīte un vilks", "Peļu cirks" aicina Madonas pirmsskolas izglītības iestāžu bērnus. Jauniešu centra KUBS lielajā zālē - plkst.9.30 PII "Saulīte", plkst.10.30 PII "Priedīte", plkst. 11.30 PII "Kastanītis"
Lasīt vairāk

Madonas BJC Aizvadīta "Dulla diena"

23.05.22.
Piedāvājam nelielu foto ieskatu Madonas BJC mācību gada sezonas noslēguma pasākumā "Dulla diena", kas 20. maijā tika aizvadīts Madonas kultūras namā. Pasākumā pulcējās bērni, vecāki, pedagogi. Pēc divu gadu pārtraukuma visi atkal varēja kopīgi līksmot un atskatīties uz to, kas piedzīvots, paveikts.
Galerija

Madonas BJC Radošā pēcpusdienā tiekas ar vecākiem

19.05.22.
Aizvadīts noslēguma pasākums Frizieru, stilistu, Modes studijas "Defilē" un Deju aerobikas pulciņiem. Kā stāsta pulciņa skolotāja Vineta Blumberga. ar bērniem nostrādāti vairāk kā 18 gadi. Kopīgās atmiņas saista ar mammām, kuras pašas kādreiz apmeklējušas frizieru pulciņu un nu atnākušas uz pasākumu, lai priecātos par savu meitu veikumu.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Improvizācijas izrāde Kalsnavas arborētumā

17.05.22.
Ģimenes dienas ietvaros, Teātra studija "Pilnpiens" Kalsnavas arborētumā rādīja improvizācijas teātra izrādi . Kā stāsta pulciņa skolotāja Inese, skatītāju sejās bija gan prieks pirmo reizi redzot improvizāciju, gan improvizācijas mīlētāju vēlme līdzdarboties, lai atkal smaidītu un ļautos radīšanas burvībai.
Galerija

Madonas BJC Iesaistās brīvprātīgajā darbā

16.05.22.
Mums atkal ir iemesls lepoties. Šoreiz par pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" audzēkņu Keitas un Lindas labajiem darbiem. Viņas kā brīvprātīgās piedalījās kustības "Glābšanas darbi uz ūdens" atklāšanas pasākumā. Meitenes iesaistījās visās aktivitātēs, tādējādi palīdzot Latvijas glābējiem savākt 400 eur ziedojumu Ukrainas kolēģiem. Gandarījumu par savu audzēkņu sociāli aktīvo nostāju un jēgpilnu līdzdarbošanos pauž arī pulciņa skolotāja Inguna.

Madonas BJC Labi panākumi robotikas sacensībās

16.05.22.
Ar mērķi atjaunot jauniešu iesaisti un popularizēt robotikas nozari jauniešu vidū Rīgas Jauno tehniķu centrs 14. maijā rīkoja Lego robotikas sacensības “Rīgas Robotikas kauss 2022” bērniem un jauniešiem.. Sacensības norisināsies Lego Sumo un Lego līnijsekotāju disciplīnās Mūsu prieks un lepnums par Madonas BJC robotikas pulciņa "Sensors" audzēkni Aivaru. Viņam 1. vieta līnijsekotāju disciplīnā. Paldies pulciņa skolotājam Andrim par ieguldīto darbu.
Piesakies jaunumiem