Pirmdiena, 29. novembris
Vārda dienas: Ignats, Virgīnija

Madonas BJC Bērnu priekšnesumi apkopoti koncertā

18.11.21.
Ar Madonas novada bērnu un jauniešu priekšnesumiem virtuālajā koncertā "Uzziedi Latvijai!", Madonas Bērnu un jauniešu centrs sveicam visus valsts svētkos, vēlot domu gaišumu, labu veselību un nebeidzanu Dzimtenes mīlestību.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Improprieks" domā par Latviju

18.11.21.
Teātra sporta pulciņa "Improprieks" audzēkņiem savas pārdomas par Latviju tās dzimšanas dienas sakarā.... Kan klātienes, gan attālinātajās nodarbībās veiktie ieraksti apvienoti kopīgā videostāstā un nu nodoti klausītāju uzmanībai.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Labo darbu parādē uzvar lubānieši.

17.11.21.
Labo darbu iniciatīvu parāde "Laiks labiem darbiem" noslēgusies. Savu darbu paveikusi žūrija un arī sociālās vietnes facebook lietotāji pauduši savu viedokli. Uzvarētāji noskaidroti un var saņemt pelnītās veltes.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Ar kopīgu muzicēšanu sveic Latviju

15.11.21.
Madonas BJC pulciņi, arī strādājot attālināti, patriotisma nedēļas nodarbībās pievēršas Latvijas dzimšanas dienas svinībām. Arī Kokļu studijas audzēkņi šim notikumam par godu kopīgi ieskandinājuši sirsnīgu melodiju.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Attālinātajās nodarbībās top radoši darbi

12.11.21.
Lai arī darbs interešu pulciņos epidemioloģisko ierobežojumu dēļ noticis attālināti, bērnu radošo garu tas nav mazinājis. Arī pulciņa "'Kepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" audzēkņi, savas skolotājas Ingūnas mudināti, radījuši ne vienu vien pārsteidzošu darbiņu.
Galerija

Madonas BJC Noslēdzies CAP nodarbību cikls

10.11.21.
Noslēdzies Madonas Bērnu un jauniešu centra rīkotais nodarbību cikls vecākiem - CAP (ceļvedis audzinot pusaudzi) 10 nodarbībās vecāki mācījās iepazīt savu pusaudzi, veicinot izpratni par to, kas pusaudžiem šajā vecumposmā (aptuveni 10 līdz 16 gadi) ir svarīgs, kas ar viņiem notiek un kā veidot veiksmīgu sadarbību ar bērniem, lai viņi kļūtu par nobriedušiem un veselīgiem pieaugušajiem.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Notiek balsošana par labajiem darbiem

10.11.21.
Oktobrī Madonas bērnu un jauniešu centrs, sadarbībā ar Madonas novads pašvaldību, aicināja veikt sabiedriski lietderīgus darbus, iesaistoties iniciatīvu parādē “Laiks labiem darbiem!”. Saņemti 10 pieteikumi un pienācis laiks savu vērtējumu izteikt ne tikai žūrijai, bet arī sociālās vietnes facebook lietotājiem. aicinām iepazīties ar labo darbu aprakstiem un nobalsot par jūsuprāt sirsnīgāko, iedvesmojošāko,oriģinālāko...
Lasīt vairāk

Madonas BJC Saņem VISC simpātijas

10.11.21.
XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisēs piedalījušies ne tikai dziedātāji, dejotāji, folkloristi, bet arī vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņi. Šajās dienās savas simpātijas nozares darbiem izteicis Valsts izglītības un satura centrs. Simpātiju balvas saņēmuši arī Madonas BJC Keramikas pulciņš par darbu "Rotā saule" (ped. Māris Karlsons) un Madonas BJC Modes studija "Defilē" par tērpu kolekciju "Šķērsu dienu saule teka" (ped. Vineta Blumberga).
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Top vides objekts "Uzziedi Latvijai!"

6. novembris 14:00 - 17. novembris 12:00 Madonas BJC
Kā skaistu noslēgumu labo darbu iniciatīvu parādei “Laiks labiem darbiem!” un sveicienu valsts dzimšanas dienā, Madonas BJC veido interaktīvu vides objektu “Uzziedi Latvijai!”. Lai tas taptu ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī pozitīvām emocijām piepildīts, aicinām ik vienu iesaistīties, bagātinot to ar “PALDIES!”.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Aicina uz filmas pirmizrādi

11. novembris 19:30 - 20:30 Latvijas televīzija
Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija kopā ar Pasaules Dabas Fondu ir radījusi dokumentālo filmu bērniem un jauniešiem “Neatstāj pēdas”, kura pandēmijas dēļ savu pirmizrādi nepiedzīvos kinoteātrī, bet Latvijas Televīzijas 1. kanālā.
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem