Pirmdiena, 20. maijs
Vārda dienas: Venta, Salvis, Selva

Madonas BJC BJC Jautrā spartakiāde

24. maijs 15:00 - 18:00 Skolas ielā - 8
24. maijā tiks aizvadīts Madonas BJC sezonas noslēguma pasākums - pulciņu spartakiāde. Paredzēti dažādi komandu uzdevumi veselīgam garam un priekpilnai kopā būšanai. Aicinātas pulciņu komandas - iepriekš obligāti jāreģistrējas! Gaidīsim arī līdzjutējus!
Lasīt vairāk

Madonas BJC Teātra svētki

16. maijs 11:00 - 15:00 "KUBS"
Lai veicinātu bērnu un jauniešu talanta, prasmju un spēju izkopšanu teātra mākslas jomā, kā arī nodrošinātu skolēnu teātra spēles tradīciju saglabāšanu un attīstību, 16. maijā, pēc vairāku gadu pārtraukuma, tiek atkal rīkoti Teātra svētki. Savus uzvedumus skatītājiem rādīs Madonas novada bērnu un jauniešu teātra kolektīvi, leļļu un arī improvizācijas teātri, studijas, pulciņi. Pasākums norisināsies KUBS 2. stāva zālē.

Madonas BJC Skatuves runas konkurss Stāmerienā

23. aprīlis 11:00 - 15:00 Stāmeriena
23. aprīlī majestātiskajā Stāmerienas pilī tika aizvadīta skolēnu skatuves runas konkursa otrā kārta. Tajā ar labiem panākumiem startēja arī mūsu interešu pulciņu audzēknes Marta un Nikola no teātra studijas "Improprieks" (skolotāja Dace Dzilana), kā arī Ance un Diana no Teātra studijas "Pilnpiens" (skolotāja Inese Zīle). Ar lielisku sniegumu visas meitenes ieguvušas pirmās pakāpes diplomus. Kopumā Madonas novads skatuves runas konkursa otrajā kārtā tika pārstāvēts ar 15 dalībniekiem. Apsveicam un lepojamies!
Galerija

Madonas BJC "...un es iešu un iešu" Valmierā

19. aprīlis 13:00 - 20. aprīlis 12:00 Valmiera
19. un 20. aprīlī Valmieras Viestura vidusskolā notika XVII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “...un es iešu un iešu!”. Tajā piedalījās arī mūsu Leļļu teātris. Tā bija lieliska ne tikai parādīt savu veikumu, bet skatīt LAtvijas izglītības un kultūras iestāžu skolēnu teātru kolektīvu, teātra pulciņu un studiju veidotās izrādes.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC "Pilnpiens" priecē kaumiņu novadā

24.04.24.
20. aprīlī Jēkabpils novada Lones Tautas namā notika koncerts "Lai balstiņas skan!" Koncertu vadīja Teātra studijas "Pilnpiens" vadītāja Inese Zīle. Mazie studijas audzēkņi uzstājās ar improvizācijas teātra priekšnesumiem. Milzīga drosme, jauks humors un draudzība. Paldies Dianai, Signei, Gustavam un Kristīnei par to, ka Madonas BJC vārds izskanējis Jēkabpils pusē.
Galerija

Madonas BJC Teātra svētki gaida dalībniekus!

15.04.24.
Lai veicinātu bērnu un jauniešu talanta, prasmju un spēju izkopšanu teātra mākslas jomā, kā arī nodrošinātu skolēnu teātra spēles tradīciju saglabāšanu un attīstību, 16. maijā, pēc vairāku gadu pārtraukuma, tiek atkal rīkoti Teātra svētki. Dalībai pasākumā, savus uzvedumus aicinām pieteikt Madonas novada bērnu un jauniešu teātra kolektīvus, leļļu un arī improvizācijas teātrus, studijas, pulciņus.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Imprvizatori startē Valmierā

5. aprīlis 11:00 - 15:00 Valmiera
Aizvadītajā piektdienā mūsu Teātra studijas "Pilnpiens" un teātra studijas “Improprieks” dalībnieki piedalījās Vidzemes reģionālajā Teātra sporta turnīrā, kas notika Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā. Starti izdevās veiksmīgi.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Deju skate

12. aprīlis 12:00 - 19:00 Madonas novada KC
Aicinām skatītājus 12. aprīlī Madonas novada kultūras centrā uz Madonas un Varakļānu novadu skolu jaunatnes tautas deju kolektīvu koprepertuāra pārbaudi - skati, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam “Es atvēru Laimas dārzu”.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Pilnpiens" improvizē kopā ar "Ķirsi"

20. marts 14:00 - 16:00 Madonbas BJC
20.martā Madonas BJC notika improvizācijas teātra meistarklese. Jauki kopā darbojās Madonas teātra studijas "Pilnpiens" un Jējabpils BJC studijas "Ķirsis" jaunieši. Visus iedvesmoja Gulbenes improvizācijas teātra "Kurš tagad? "aktieris Atis un pasniedzēja Inese. Jauniešu galvenā atziņa - improvizācija ir forša, aizraujoša un smaidu pilna!
Galerija

Madonas BJC Konkurss - izstāde "Saules ritmi"

26. marts 15:00 - 27. aprīlis 15:00 Cesvaines pils
Ar mērķi bagātināt bērnu un jauniešu kultūrvēsturisko pieredzi, veicināt radošo spēju attīstību un iniciatīvu izteikt sevi ar dažādiem mākslas izteiksmes līdzekļiem, kā arī sniegt iespēju piedalīties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mākslas projektā, notiek konkurss – izstāde “Saules ritmi”. Konkursa dalībnieki tiek aicināti iepazīt, pētīt kultūrvēsturisko mantojumu, saules simbola un zīmes izmantošanu latviešu tautas tērpos, cimdu un zeķu rakstos, sadzīvē, telpā, folklorā un radoši pielietot daudzveidīgas tehnikas, paņēmienus un materiālus idejas īstenošanai.
Galerija Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem