Otrdiena, 29. novembris
Vārda dienas: Ignats, Virgīnija

Madonas BJC Noslēdzies Teātra sporta turnīrs

29.11.22.
Lai arī aizvadītais Vidzemes sadraudzības Teātra sporta turnīrā galvenā loma bija draudzības veivināšanai un teātra sporta popularizēšanai, neiztika arī bez vērtējumiem. Iepazīstinām ar rezultātiem un piedāvājam nelielu foto ieskatu pasākumā.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Lelles priecē ģimenes

12. novembris 11:00 - 14:00 Madonas bibliotēka
Mūsu leļļu teātris "Delveri" sestdien, 12. novembrī priecēja lielus un mazus skatītājus ģimeņu dienā Madonas novada bibliotēka bērnu nodaļā. Kā teic pulciņa skolotāja Dace Caune, gan skatītāju, gan jauno mākslinieku prieks bija patiess un vēlme tikties atkal - īsta. Un jaunas izrādes jau top!
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Teātra sporta turnīrs

23. novembris 10:00 - 18:00 Kinoteātris "Vidzeme"
Ar mērķi veicināt Madonas novada bērnu un jauniešu teātra sporta radošo darbību, tradīcijas, attīstību un mākslinieciskā līmeņa izaugsmi, 23. novembrī Kinoteātris "Vidzeme" tiek rīkots Vidzemes Sadraudzības Teātra sporta turnīrs - 2022.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Pilnpiena" labie darbi

25.10.22.
Jau tradicionāli, iniciatīvu parādes "Laiks labiem darbiem!" ietvaros, mūsu teātra studija "Pilnpiens" rīko Sadraudzības pasākumu ar Grašu bērnu ciemata bērniem. Jaunieši čakli darbojās pasākuma organizēšanā un vadīšanā, lai ilgadējā draudzība radītu daudz smaidu un prieka.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Izlaušanās spēle - izstāde "Latvijas dzimšana"

25. oktobris 12:00 - 30. novembris 18:00 JIC "Burbulis"
Tuvojoties Latvijas valsts svētkiem, ar mērķi stiprināt bērnu un jauniešu mīlestību un cieņu pret Latviju, īstenojot izzinošas, valsts vēstures faktos balstītas aktivitātes, tā paplašinot patriotiskās audzināšanas metožu daudzveidību, Madonas BJC sarūpējis izlaušanās spēli "Latvijas dzimšana".
Lasīt vairāk

Madonas BJC Skolēni apciemo pulciņu

16.10.22.
Kā ierasts, Madonas BJC pulciņus rudenī apmeklē ne tikai bērni un vecāki, bet arī klašu grupas. Arī mājsaimniecības pulciņā "Pepija rosās" regulāri viesojas kāda skolēnu grupa. Aizvadītajā nedēļā Pepijas virtuvē rosījās otrklasnieki no Madonas pilsētas vidusskolas. Jautrā gaisotnē tapa individualizētas sviestmaizītes.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Aizvada "Fukšu ballīti"

16.10.22.
Mūsu Teātra studija "Pilnpiens" Madonas BJC , ievērojot tradīciju, arī šajā rudenī rīkoja "Fukšu balli", kad jaunie dalībnieki tiek uzņemti grupā draudzīgi un ar prieku. Kā teic pulciņa skolotāja Inese Zīle, bija daudz smaidu un atraktivitātes. Darīsim visu, lai tāds būtu mācību gads!
Galerija

Madonas BJC Pulciņš darbojas svaigā gaisā

14.10.22.
Kamēr saule un lapu zelts priecē, Madonas BJC pulciņa "Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā" audzēkņi kopā ar skolotāju Ingunu Tihomirovu izmanto katru iespēju nodarbības aizvadīt svaigā gaisā. Par to savs prieks kā cilvēkiem, tā suņiem.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Konkurss - izstāde "Uzziedi Latvijai!"

13.10.22. Madonas novads
Ar mērķi rosināt Madonas novada izglītības iestāžu audzēkņu radošo domāšanu, iztēli, oriģinalitāti, mākslinieciskā veidā paužot izpratni par Latvijas vēsturi un valsts svinamajām dienām, tā veicinot patriotismu, kolektīvu darbošanos un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos, Madonas BJC izsludinājis radošo darbu konkursu - izstādi "Uzziedi Latvijai!".
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Improprieks"viesojas dzīvnieku patversmē

10.10.22.
Teātra sporta pulciņa "Improprieks" bērni Labo darbu mēneša ietvaros apmeklēja dzīvnieku patversmi "Lazdonītis" kur mīt gan kaķi, gan suņi. Kā stāsta pulciņa skolotāja Dace Dzilna, bērni ziedo mantas, barību, gan patversmē palīdz ikdienas darbos. Bet galvenais ka dod savu mīlestību. Plānojam katru nedēļu oktobra mēnesī braukt uz patversmi , lai palīdzētu apkopt un samīļot mazos iemītniekus. Viens no kaķēniem - Kafija jau tika pie pagaidu mājām - paldies Emīlijas un Mārtiņa ģimenei. Labajos darbos tiek iesaistītas arī bērnu ģimenes.
Galerija
Piesakies jaunumiem