Svētdiena, 26. marts
Vārda dienas: Eiženija, Ženija

Aktualitātes | Arhīvs

Jauniešiem "Pilnpiens" un "Ķirsis" kopīgi improvizē

23. marts 14:00 - 15:00 Jēkabpils BJC
23.martā Jēkabpils BJC Teātra studija "Ķirsis" organizēja improvizācijas teātra sadraudzības meistarklasi un izrādi ar Teātra studija "Pilnpiens" Madonas BJC jauniešiem.Pasākumā piedalījās 26 jaunieši. Atskatoties uz draudzīgajām aktivitātēm, skolotāja Inese Zīle teic: "Mērķis bija iepazīties un demonstrēt jau apgūto šajā mācību gadā improvizācijas teātra jomā. Daudz smieklu, daudz mīļu uzmundrinājumu un apjausma, ka improvizācija spēj Tev dot tik daudz sapratnes par sevi un citiem un apņemšanās prieks darboties tālāk plūda kā pavasarīgs strauts."
Galerija

Madonas BJC "Improprieks" viesojas Dailes teātrī

17. marts 10:00 - 20:00 Rīga
Aizvadītajā piektdienā, 17. martā Madonas BJC pulciņa "Improprieks" 8-9.klašu skolēni devās ekskursijā uz Rīgu , lai iepazītu Dailes teātra aizkulises, satiktos ar aktieri, novadnieku Gintu Andžānu un apmeklētu Kino muzeju. Šodien, 21. martā, kas tiek atzīmēta kā Pasaules dzejas diena, pulciņa audzēkņi savus brauciena iespaidus apkopojuši pašu radītos pantos.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Radošais koncerts - skate

24. marts 12:00 - 18:00 Madonas KN
24. martā Madonas kultūras namā tiks aizvadīts Madonas un Varakļānu novadu bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu radošais koncerts-skate. Tajā savu dejotprasmi rādīs 34 tautas deju kolektīvi - 626 dalībnieki (1. - 9. klase). Aicināti arī skatītāji. Ieeja bez maksas.

Madonas BJC "Improprieks" piedalās turnīrā Līvānos

1. marts 08:00 - 10:00 Līvānu BJC
1. martā teātra studijas "Improprieks" audzēkņi ar divām komandām ciemojās Līvānos - sadraudzības teātra sporta turnīrā. Pulciņa skolotāja Dace saka: "Spēlējām kopā ar Līvānu, Ilūkstes un Preiļu komandām. 1- 4. klašu grupā ieguvām 1 vietu (komanda “Pirāti”) un 3. vietu (komanda “Burkāni”). Malači, prieks bija būt kopā un jautrais mājupceļš ar dziesmām un smiekliem arī neizmirstams. Paldies vecākiem par atbalstu un Līvānu Bjc par mīļo sagaidīšanu."

Madonas BJC Konkurss - izstāde "Vēja zvani zvanīt zvana"

1. marts 10:00 - 30. aprīlis 10:00 Madonas BJC
Lai attīstītu Madonas novada bērnu un jauniešu fantāziju, radošumu, prasmi paust savas izjūtas ar vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izteiksmes līdzekļiem, kā arī veicinātu mākslas aktivitātes pilsētā, tiek izsludināts konkurss - izstāde "Vēja zvani zvanīt zvana". aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu un iesaistīties pavasarīgi skanošas izstādes tapšanā.
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem