Otrdiena, 11. maijs
Vārda dienas: Milda, Karmena, Manfreds

Aktualitātes | Arhīvs

Madonas BJC Improvizācija saules staros

10.05.21.
Madonas BJC teātra studija "Improprieks", cik to ļauj epidemioloģiskās drošības noteikumi, darbojas klātienē, svaigā gaisā. Saulīte šonedēļ lutina - bērniem un jauniešiem prieka pilnas sirdis, par ko liecina nodarbībā fiksētie foto kadri. Skolotāja Inese mudina rādīt savu smieklīgāko seju un rezultāts neliek sevi gaidīt.
Galerija

Madonas BJC Jaunie improvizatori sveic māmiņdienā

08.05.21.
Teātra sporta pulciņa "Improprieks" audzēkņi un skolotāja Dace turpina strādāt ārpus telpām, svaigā gaisā. Vienā no šādām nodarbībām, tapis improvizēts sveiciens visām mammām gaidāmajos svētkos - Mātes dienā.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Izveidota brīvdabas izstāde

7. maijs 15:00 - 16. maijs 13:10 Mīlestības graviņa
Starptautiskajai Ģimenes dienai veltītā zīmējumu konkursa "Kopīga padarīšana" ietvaros, Madonas BJC saņemti 65 krāsaini zīmējumi, kas šobrīd apskatāmi brīvdabas izstādē pie mūsu ēkas Skolas ielā 8a. Darbus papildina bērnu stāsti par ģimeniskiem piedzīvojumiem un mīļu kopā būšanu. Šim pasākumam par godu, BJC pedagogi sarūpējuši arī košu izstādes orientieri - "uzziedinātu" vasarīgu puķu klēpi.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Notiek balsošana par konkursa "Kopīga padarīšana" darbiem

7. maijs 15:00 - 14. maijs 23:50 facebook
Zīmējumu iesniegšana Madonas Bērnu un jauniešu centra rīkotajā, Starptautiskajai ģimenes dienai veltītajā zīmējumu konkursā “Kopīga padarīšana” noslēgusies. Tagad darbs vērtētājiem - žūrijai un skatītājiem. Katrs "patīk" sociālajā vietnē facebook dod vienu punktu attēlā redzamajam konkursa darbam! Skatītāju simpātiju balva tiks piešķirta visvairāk punktus nopelnījušā zīmējuma autoram.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Radošuma studija tiekas parkā

06.05.21.
Arī Madonas BJC radošuma studijas "Tev un man" audzēkņiem beidzot bija iespēja tikties klātienes nodarbībā ārā. Spītējot mainīgiem laikapstākļiem, kādi tie bija šodien, tikšanās prieks bija patiess. Skolotāja teic paldies jauniešiem par izturību un darboties gribu.
Piesakies jaunumiem