Svētdiena, 23. jūnijs
Līgo diena

Labo darbu veicēji saņem godalgas

20.11.20.
Noslēgusies Madonas bērnu un jauniešu centra rīkotā labo darbu iniciatīvu parāde “Laiks labiem darbiem!”, kas ilga visu oktobri. Spītējot pandēmijai, kas liedz piedzīvot kopā būšanas prieku noslēguma pasākumā, 20. novembrī akcijā iesaistīto komandu pārstāvji uzzināja žūrijas un skatītāju vērtējumu, kā arī saņēma pelnītās balvas.

Galveno godalgu – Madonas novada pašvaldības piešķirto dāvanu čeku 400 euro vērtībā no Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Agra Lungeviča rokām saņēma komanda  “Jāņukalns”, kuri sev un vietējiem iedzīvotājiem par prieku, izveidoja volejbola laukumu.

Skatītāju simpātiju balvu nopelnījusi Madonas novada jauniešu domes komanda. Viņu aicinājumu veikt mazos labos darbus ikdienā savās mājās, saviem mīļajiem, ar atzīmi “patīk” novērtējuši vairāk kā divi simti sociālās vietnes facebook lietotāju.

Piešķirtas arī speciālās balvas.

Kā oriģinālākās idejas autori, tika atzīmēta Madonas pilsētas vidusskolas 7.b klases komanda “Baklažāni”. Viņi pauduši pārliecību, ka labs darbs var būt arī pusaudžu un vecāku savstarpējās komunikācijas uzlabošana un savstarpējas sapratnes veidošana.

Par jauniešu līdzdalības veicināšanu uzteikta jauniešu centra “Dzelzava “  komanda “LEMESS”. Viņu veikumu pagasta teritorijas sakopšanā novērtē kā vietējie iedzīvotāji, tā arī viesi. Dzelzavietei Lailai Līdakai arī īpaša pateicība par aktīvu un iedvesmojošu darbošanos.

Madonas BJC teātra studijas “Pilnpiens” komanda uzteikta par labdarības tradīciju veidošanu un stiprināšanu. Jaunie improvizatori kopā ar savu skolotāju jau vairāku gadu garumā sniedz atbalstu Grašu bērnu ciemata iemītniekiem, apdāvinot svētkos un rīkojot aizraujošus pasākumus.

Īpašs paldies par dažādu paaudžu sadarbības veicināšanu sakāms arī jaunākajiem parādes dalībniekiem - PII “Priedīte” grupiņu “Mārītes” un “Pelēni” audzēkņiem. Mazie ķipari savu audzinātāju vadībā darbojās, lai Mārcienas pansionāta seniorus iepriecinātu ar sirsnīgām, pašu rokām gatavotām dāvaniņām.

Madonas BJC kolektīvs no sirds pateicas visiem labo darbu iniciatīvu parādes “Laiks labiem darbiem!” dalībniekiem un aicina šāda veida aktivitātēs iesaistīties arī turpmāk.

 

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem