Pirmdiena, 24. janvāris
Vārda dienas: Krišs, Ksenija, Eglons

Jauniešiem Foto orientēšanās "Soļi pilsētā"

20. janvāris 10:00 - 6. februāris 23:50 Madona
Madonas novada jauniešu dome jauno gadu iesākuši, svinot Madonas bērnu un jauniešu centra jubileju. Lai sveiktu Madonas bērnu un jauniešu centru svētkos un ļautu ikkatram no jums ielūkoties tā raibajā ceļā cauri laikiem, esam izveidojuši aizraujošu foto orientēšanās spēli "Soļi pilsētā", ka izvedīs cauri BJC vēsturiski nozīmīgākajām vietām Madonā. Norises laiks: no 20.01.2022. līdz 6.02.2022.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Aizvadīta sniega diena

19.01.22.
Mazliet vēsā, bet ārkārtīgi jautrā gaisotnē, multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "KUBS" aizvadīta "KUBA" Sniega diena ar atrakcijām, spēlēm un sirsnīgu kopā būšanu. Paldies dalībniekiem par aktīvu līdzdalību un skolotājai Laurai par pasākuma vadīšanu.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem Noskaidroti uzvarētāji

12.12.21.
Atšķirībā no citiem gadiem, kad Madonas novada jaunatnes lietu gada balvas “Sudraba gailis” laureātu godināšana notika svinīgā pasākumā kādā kultūras namiem, šoreiz tas notika attālināti. 11. decembra vakarā, sociālās vietnes facebook tiešsaistē sirsnīgā gaisotnē tika iepazīti nominanti, noskaidroti uzvarētāji, baudīti priekšnesumi un spēlētas spēles.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Balvas "Sudraba gailis" pasniegšanas ceremonija

11. decembris 19:00 - 22:00 facebook
11. decembrī tiks paziņoti laureāti Madonas novada Jaunatnes lietu gada balvai “Sudraba Gailis 2021”. Pasākuma mērķis ir godināt Madonas novada jauniešus un jaunatnes darbā iesaistītos, kuri ar savu attieksmi un darbību devuši ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, brīvprātīgā darba kustības attīstībā un jauniešu sabiedriskās līdzdalības veicināšanā.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Būs eglīšu rotu darbnīca "KUBĀ"

1. decembris 13:00 - 17:00 "KUBS"
Arī decembrī, ziemas skaistāko svētku gaidās, jauniešu centrā "KUBS" turpināsies radošās rušināšanās dienu sērija. 1. decembrī jaunieši aicināti kopā ar skolotāju Lauru padomāt, kā šogad izskatīsies Ziemassvētku eglīte un kā to labāk sapost ar pašu gatavotām rotām. Iepriekšēja pieteikšanās uz nodarbību obligāta!
Lasīt vairāk

Jauniešiem Darbību atsāk mākslas studija

26. novembris 12:00 - 14:00 Skolas ielā 8a
Ar prieku informējam, ka pēc ilgāka pārtraukuma, savu darbību atsāk mākslas studija "Tu visu vari!". Bērnus un jauniešus, kuriem patīk radoša darbošanās, piektdien gaidīs skolotāja Rimma. Pirmā tikšanās skolas ielā 8a, jau šo piektdien, 26. novembrī, plkst. 12.00 - 14.00.

Jauniešiem Tapusi viktorīna par Latviju

17. novembris 22:00 - 17. decembris 22:00 Online
Tas, ka 18. novembrī atzīmējam Latvijas dzimšanas dienu, šķiet, zinām visi. Bet, ko vēl zinām par savu zemi, cilvēkiem, notikumiem? Jauniešu centrs "KUBS" piedāvā iespēju, kaut mazliet, pārbaudīt un uzlabot savas zināšanas par gaviļnieci Latviju, piedaloties virtuālajā viktorīnā.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Sarkanbaltsarkanās nodarbības turpinās

17.11.21.
Par iedvesmu šīs nedēļas nodarbībām pulciņā "Mīļlietiņas" kalpojusi gaidāmā Latvijas 103. dzimšanas diena. Skolotājas Rimmas vadībā radīti darbiņi mūsu valstij raksturīgajās krāsās un rakstos.
Galerija

Jauniešiem "Kubā" patriotisko rotu darbnīca

17. novembris 13:00 - 17:00 "KUBS"
Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, 17.novembrī jauniešu centrā "KUBS" aizvadīta patriotiskorotu darbnīca skolotājas Lauras vadībā. Iespēju pašu rokām izveidot svētku rotu gaidāmajiem svētkiem, izmantojis kupls pulks interesentu. Tapušas greznākas un arī pavisam vienkāršas, sarkanbaltsarkanas piespraudes.
Galerija

Jauniešiem Atzīmējot valsts svētkus, fotografē debesis

15.11.21.
Madonas BJC Teātra studijas "Pilnpiens" audzēkņi, atzīmējot valsts 103. dzimšanas dienu, pievērsušies daudzveidīgā Latvijas debesu juma fotografēšanai un radošam domu lidojumam. Aicinām ieskatīties bērnu un jauniešu veikumā.
Galerija
Piesakies jaunumiem