Ceturtdiena, 15. aprīlis
Vārda dienas: Aelita, Gastons

Jauniešiem "Pilnpiens" meklē Pavasari!

23.03.21.
Mājsēde, pašizolācija, attālināts darbs..... Vai tas attiecas arī uz PAVASARI? Skaidrojumu meklē Teātra studijas "Pilnpiens" 10. - 12. kašu grupas audzēkņi - detektīvi! Kur atrast pavasara pēdas? Meklējumos devušies arī speciālie aģenti, Teātra studija "Pilnpiens" 1. - 8. klašu grupas audzēkņi!
Lasīt vairāk

Jauniešiem No papīra un ne tikai...

19.02.21.
Madonas BJC pulciņa "Mīļlietiņas" audzēkņi turpina priecēt ar savu veikumu. Balti sniegotajā februārī tapuši krāsaini darbiņi ne tikai no atlasa lentām, bet arī no papīra. kā atzīst pulciņa skolotāja Rimma, īpašu gandarījumu sniedz darbi, kas paveikti ar lielu pacietību un rūpību, moduļu origami tehnikā.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem Valentīndiena pie mūsu namdurvīm!

12. februāris 15:00 - 20. februāris 15:00 Madonas pilsēta
Madonas BJC darbinieki saposuši Valentīndienas svētkiem divus jaukus soliņus, kur sirsnīgā gaisotnē nofotografēties, uzņemt kādu videosveicienu, papriecāties par romantisko gaisotni, iespējams, bildināt kādu vai atsvaidzināt kāzu solījumu. Vienlaicīgi, tas ir mudinājums būt radošiem un aicinājums dalīties priekā ar sociālo tīklu lietotājiem, izmantojot tēmturi #sirdssols
Lasīt vairāk

Jauniešiem Līdz Lieldienām - attālināti!

05.02.21.
Covid-19 saslimstības riski Latvijā joprojām ir ļoti augsti un valdība 5. februārī lēmusi veikt grozījumus Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, pagarinot lielāko daļu šobrīd jau spēkā esošo drošības pasākumu. Ārkārtējā situācija Latvijā pagarināta vēl līdz 6. aprīlim.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Ne tikai pie datora, bet arī virtuvē

04.02.21.
Attālinātas pulciņa nodarbības atsācis arī mājsaimniecības pulciņš "Pepija rosās". Kā stāsta skolotāja Ērika, pirms Ziemassvētkiem aizsāktā tēma par konditorejas izstrādājumu gatavošanu, turpina aizraut audzēkņus arī tagad. Savās virtuvēs bērni cep cepumus, pīrāgus, tortes. Apgūtas prasmes arī pamatēdienu gatavošanā. Pēdējā laika aktualitāte - biezzupas, kā arī zivju un gaļas ēdieni. Skolotāja bilst, ka lielu prieku sagādā saņemtās pašu audzēkņu pagatavoto ēdienu fotogrāfijas. Bērni mēdz rādīt savu veikumu arī tad, ja pagatavotais kārums nav gatavots pulciņa programmas ietvaros. Tas apliecina vēlmu un patiku darboties virtuvē.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem "Ar sirdi Madonas novadā"

1. februāris 10:00 - 28. februāris 22:00 Madonas novads
Februāris ir mīlestības mēnesis, tāpēc Madonas novada Jauniešu dome piedāvā iespēju piedalīties aizraujošā AUTO-FOTO ORIENTĒŠANĀS spēlē "AR SIRDI MADONAS NOVADĀ", apceļojot mīlestības apvītākās vietas Madonas novadā un par to saņemot superīgas balvas! Tam nepieciešams savs auto, fotokamera un neizsīkstošs piedzīvojumu gars!
Lasīt vairāk

Jauniešiem Sporta diena "KUBĀ"

15.09.20. MNMJIC "KUBS"
Ceturtdien, 17. septembrī pl. 14.00 visi aicināti uz "KUBA" Sporta dienu! Būs stafetes, atjautīgi uzdevumi, sacensību gars un balvas!

Jauniešiem "Iedvesmai pa pēdām" bildēs

02.09.20.
Daudziem labā atmiņā vēl palicis viens no šīs vasaras košākajiem pasākumiem - Madonas novads Bērnu un jauniešu diena "Iedvesmai pa pēdām", kas notika 21. augustā. Sajūtu atsvaidzināšanai piedāvājam nelielu ieskatu košajā foto galerijā, kas tapusi no aculiecinieku veidotajiem foto materiāliem.
Galerija

Jauniešiem Iedvesmai pa pēdām

21. augusts 12:00 - 17:30 Madona
21. augustā no pl.12.00 līdz 17.00 visi tiek laipni aicināti iesaistīties Madonas novada Bērnu un jauniešu dienas "Iedvesmai pa pēdām" aktivitātēs. Plānojas košu, atraktīvu, izzinošu un iedvesmojošu pasākumu plejāde. Pasākums risināsies skvērā pie Madonas lielās strūklakas. Dienas garumā - Madonas BJC pulciņu piedāvājums, radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas, lielformāta spēles no "BuBo.Lv", Madonas novada jauniešu centru piedāvātās aktivitātes, izaicinājuma pastaiga pa pilsētu, kopīgas gleznas veidošana, galda spēlu turnīri u.c.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Ķer mirkli Madonā!

5. augusts - 21. augusts 18:00 Madonas novads
Ikvienam ir iespēja piedalīties foto izaicinājumā "Ķer mirkli Madonā!". Atliek tikai nofotografēt vai atrast kādu senāku attēlu, kas tapis Madonas novadā un ievietot to sociālajā vietnē facebook ar ar tēmturi #ķermirkliMadonā2020. Fotogrāfijas divās kategorijās "Cilvēks" un "Daba" izvērtēs facebook lietotāji, Bērnu un jauniešu dienas apmeklētāji, kā arī jaunieši - organizatori, piešķirot savas simpātiju balvas.
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem