Piektdiena, 18. jūnijs
Vārda dienas: Alberts, Madis

Jauniešiem Iegūst 2. vietu konkursā

14.06.21.
No sirds lepojamies! Madonas BJC mākslas studijas "Tu visu vari!" audzēkne Emīlija startējusi Skrides fonds rīkotajā zīmējumu konkursā un viņas krāsainais darbiņš ierindojies godpilnajā otrajā vietā, savā vecuma grupā. Šī gada konkursa tēma - “Mana spilgtākā Latvijas daiļliteratūras aina”. Emīlija zīmējumā paudusi savas sajūtas, pēc novadnieka Zigmunda Bekmaņa bērnu grāmatas "Apkārt pasaulei blusas mugurā" izlasīšanas. Paldies pulciņa skolotājai Ievai par audzēkņu iedvesmošanu startiem konkursos un izstādēs.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Madonas jubilejas ietvaros, darbosies "LABI - rints"

29.05.21. Mīlestības graviņa, Madonā
No 4. jūnija, Madonas dzimšanas dienas svinību ietvaros, Madonas Bērnu un jauniešu centrs aicina uz pārsteigumiem pilnu aktivitāti “LABI - rints” Mīlestības graviņā Jaunās nedēļas sākumā tiks veikti apjomīgi sagatavošanas darbi, lai pilsētniekiem un Madonas viesiem būtu iespēja, liekot lietā savu intuīciju un drosmi, meklēt un atrast izeju no šķietamas bezizejas. Pozitīvas emocijas un atklājumi garantēti!

Jauniešiem Aicina piedalīties video akcijā

27. maijs 10:00 - 10. jūnijs 10:00 Madona
Gaidot Madonas 95. dzimšanas dienu, Madonas novada jauniešu dome aicina ik vienu iesaistīties video akcijā "Jubilejas pūtiens". Ņemot vērā, ka epidemioloģisko ierobežojumu dēļ vērienīga kopā būšana izpaliek, jaunieši ar šo akciju rosina svētku gaidīšanas un svinēšanas laiku padarīt interesantāku.
Lasīt vairāk

Jauniešiem "Pilnpiens" meklē Pavasari!

23.03.21.
Mājsēde, pašizolācija, attālināts darbs..... Vai tas attiecas arī uz PAVASARI? Skaidrojumu meklē Teātra studijas "Pilnpiens" 10. - 12. kašu grupas audzēkņi - detektīvi! Kur atrast pavasara pēdas? Meklējumos devušies arī speciālie aģenti, Teātra studija "Pilnpiens" 1. - 8. klašu grupas audzēkņi!
Lasīt vairāk

Jauniešiem No papīra un ne tikai...

19.02.21.
Madonas BJC pulciņa "Mīļlietiņas" audzēkņi turpina priecēt ar savu veikumu. Balti sniegotajā februārī tapuši krāsaini darbiņi ne tikai no atlasa lentām, bet arī no papīra. kā atzīst pulciņa skolotāja Rimma, īpašu gandarījumu sniedz darbi, kas paveikti ar lielu pacietību un rūpību, moduļu origami tehnikā.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem Valentīndiena pie mūsu namdurvīm!

12. februāris 15:00 - 20. februāris 15:00 Madonas pilsēta
Madonas BJC darbinieki saposuši Valentīndienas svētkiem divus jaukus soliņus, kur sirsnīgā gaisotnē nofotografēties, uzņemt kādu videosveicienu, papriecāties par romantisko gaisotni, iespējams, bildināt kādu vai atsvaidzināt kāzu solījumu. Vienlaicīgi, tas ir mudinājums būt radošiem un aicinājums dalīties priekā ar sociālo tīklu lietotājiem, izmantojot tēmturi #sirdssols
Lasīt vairāk

Jauniešiem Līdz Lieldienām - attālināti!

05.02.21.
Covid-19 saslimstības riski Latvijā joprojām ir ļoti augsti un valdība 5. februārī lēmusi veikt grozījumus Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, pagarinot lielāko daļu šobrīd jau spēkā esošo drošības pasākumu. Ārkārtējā situācija Latvijā pagarināta vēl līdz 6. aprīlim.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Ne tikai pie datora, bet arī virtuvē

04.02.21.
Attālinātas pulciņa nodarbības atsācis arī mājsaimniecības pulciņš "Pepija rosās". Kā stāsta skolotāja Ērika, pirms Ziemassvētkiem aizsāktā tēma par konditorejas izstrādājumu gatavošanu, turpina aizraut audzēkņus arī tagad. Savās virtuvēs bērni cep cepumus, pīrāgus, tortes. Apgūtas prasmes arī pamatēdienu gatavošanā. Pēdējā laika aktualitāte - biezzupas, kā arī zivju un gaļas ēdieni. Skolotāja bilst, ka lielu prieku sagādā saņemtās pašu audzēkņu pagatavoto ēdienu fotogrāfijas. Bērni mēdz rādīt savu veikumu arī tad, ja pagatavotais kārums nav gatavots pulciņa programmas ietvaros. Tas apliecina vēlmu un patiku darboties virtuvē.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem "Ar sirdi Madonas novadā"

1. februāris 10:00 - 28. februāris 22:00 Madonas novads
Februāris ir mīlestības mēnesis, tāpēc Madonas novada Jauniešu dome piedāvā iespēju piedalīties aizraujošā AUTO-FOTO ORIENTĒŠANĀS spēlē "AR SIRDI MADONAS NOVADĀ", apceļojot mīlestības apvītākās vietas Madonas novadā un par to saņemot superīgas balvas! Tam nepieciešams savs auto, fotokamera un neizsīkstošs piedzīvojumu gars!
Lasīt vairāk

Jauniešiem Sporta diena "KUBĀ"

15.09.20. MNMJIC "KUBS"
Ceturtdien, 17. septembrī pl. 14.00 visi aicināti uz "KUBA" Sporta dienu! Būs stafetes, atjautīgi uzdevumi, sacensību gars un balvas!
Piesakies jaunumiem