Sestdiena, 4. februāris
Vārda dienas: Daila, Veronika

Jauniešiem Vēstule dzimtajai vietai dzimtajā valodā

1. februāris 10:00 - 1. aprīlis 10:00 Madonas BJC
Ar mērķi sekmēt dzimtās valodas lietojumu, uzsverot tās nozīmi ikdienas komunikācijā, pašizpausmē un daudzpusīgas personības attīstībā, Madonas BJC aicina Madonas novadā dzīvojošos bērnus un jauniešus piedalīties konkursā - izstādē "Vēstule dzimtajai vietai dzimtajā valodā", tādā veidā atzīmējot Dzimtās valodas dienu.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Janvāra radošās darbnīcas "KUBĀ"

26. janvāris 14:00 - 27. janvāris 17:00 MNMJIC "KUBS"
Jauniešu centrā "KUBS"tiek atsāktas ikmēneša radošās rušināšanās dienas. Šoreiz galvenais akcents - kalendārs. Jaunieši aicināti izveidot savu, personalizēto kalentāru 2023. gadam.

Jauniešiem

19. janvāris 18:00 - 20:00 "KUBS"
Šogad aprit 32 gadi kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem. Pieminot tā laika notikumus, aicinām jauniešus uz kopīgu vakarēšanu jauniešu centrā "KUBS" ar ugunskuru, barikāžu dalībnieku stāstiem, siltu zupu un kopīgu darbošanos.

Jauniešiem Izdevies pasākums!

14.01.23.
Nedēļu esam noslēguši 13. janvārī ar sirsnīgu pasākumu "Masku balle pilī". Krāsaini tērpi, sirsnīgi priekšnesumi, ugunīga ballīte un prieka pilas acis. Tā īsumā varētu raksturot Madonas kultūras namā aizvadīto notikumu. Paldies mūsu audzēkņiem, pedagogiem un vecākiem par radīto svētku gaisotni.
Galerija

Jauniešiem Masku balle pilī

13. janvāris 17:00 - 20:00 Madonas KN
Aicinām Madonas BJC pulciņu audzēkņus un viņu ģimenes uz kopīgām svinībām "Masku balle pilī" Madonas kultūras namā 13. janvārī pl. 17.00 Lai mūs visus vieno svētku preiks!

Jauniešiem Improvizatori viesojas Iecavā

05.12.22.
2. decembrî divas teātra studijas "Improprieks" 5-6. Klašu komandas piedalījās Adventes turnīrā Iecavā. Pasākumā piedalījās Rīgas Hanzas vidusskola, Iecavas vidusskola, Ikšķiles vidusskola, Druvas vidusskola, Jaunogres vidusskola, Aizputes pamatskola un Saldus BJC. Ļoti draudzīgā un atbalstošā atmosfērā notika turnīrs - ar eglītes rotāšanu, tēliem un kopīgu deju, kam sekoja spēlēs. Madonas BJC Meitenes Elizabete, Marta, Amèlija, Gabriela, Agija Un Terèze bija lieliskas. Pulciņa skolotāja Dace saka milzīgu paldies saviem audzēkņiem par sniegumu un Mārim Dzenovskim par busiņu.
Galerija

Jauniešiem Nometne "KABATA" aizvadīta

24.08.22.
Laika posmā no 15. līdz 19. augustam Madonas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "KUBS" tika aizvadīta teātra nometne "KABATA" jauniešiem.Tās ietvaros jaunieši apguva jaunas zināšanas un prasmes kā klasiskā, tā arī improvizācijas teātra jomā. Katru dienu ar dalībniekiem strādāja pieaicināti speciālisti un nedēļas garumā veidota kopīga izrāde.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem "Cita lieta!" citā vietā aizvadīta

22.08.22.
Bija forši! Tā īsumā varētu raksturot aizvadīto 10. Madonas novads Jauniešu dienu. Iedzīvināta cita vieta, gūtas jaunas zināšanas, kopā izspēlēta ne viena vien spēle, veiktas grafiti "Mildas" pārvērtības, baudīts improvizācijas teātris ĀrprāTS un pamatīgi lustēts ballē ar Mūziķiem no Jēkabpils. Lai pasākums varētu notikt, savu artavu devuši vairāki atbalstītāji.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem Jauniešu diena "Cita lieta"

20. augusts 14:00 - 23:55 Madona
Madonas novada Jauniešu diena ar zīmīgu nosaukumu “Cita lieta!” šogad tiks aizvadīta 20. augustā. Mēģinot iedzīvināt jaunas teritorijas, par norises vietu izvēlēts līdz šim vēl plaši neizmantotais laukums Saules ielas 9a nama iekšpagalmā. Iespējams, šī vieta bez nosaukuma un īpašas funkcijas reiz varētu kļūt par pievilcīgu un dzīvības piepildītu zonu Madonas sirdī. Jauniešu diena varētu būt kā labs sākums šajā ziņā.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Aizvadītas ploginga sacensības

04.05.22.
28. aprīlī aizvadītas pirmās, jauniešu centra "KUBS" rīkotās ploginga sacensības. Paldies par piedalīšanos jāsaka 15 komandām un katram no 53 dalībniekiem! Savākts krietns kalns atkritumu, nominēts neparastākais atradums un, protams, noskaidroti pirmo ploginga sacensību uzvarētāji. Arī kpīga, talkas cienīga maltīte nobaudīta. Pasākuma dalībnieki izteikuši gatavību līdzīgās sacensībās piedalīties arī turpmāk. Madonas novads kļuvis tīrāks, un tas ir galvenais!
Galerija
Piesakies jaunumiem