Otrdiena, 11. maijs
Vārda dienas: Milda, Karmena, Manfreds

Uzsāk klātienes nodarbības svaigā gaisā

13.04.21.
Saskaņā ar 2021.gada 1.aprīlī pieņemtajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr.191 “Grozījumi Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai””, interešu izglītības var atsākt īstenot klātienē ārtelpās (ne vairāk kā 10 personām grupā). Vairāki Madonas BJC pedagogi vakar, pēc ilga pārtraukuma, tikās ar saviem audzēkņiem improvizētās āra klasēs.  Par nodarbību vietām pārtapa mūsu pagalmi un pat Mīlestības graviņa.  Prieks par atkalredzēšanos  - neviltots!

Kādas pirmās atziņas?

Mājsaimniecības pulciņa “Pepija rosās” skolotāja Ērika: “Bērni ļoti sailgojušies pēc pulciņa. Diena bija ļoti pateicīga, viss izdevās, vienīgā problēma - distance.. jāmācās ar to sadzīvot.. Gandarījums!”

Teātra studijas “Pilnpiens” skolotāja Inese: “Viss jauki! Smējāmies un čalojām . Jūtams dīvainums ,bet prieks tikties bija, draudzīgums nekur nav zudis!”

Bērnu mūzikas studijas skolotāja Dace: “Lieliski! Ļoti patika! Ar mazajiem divas reizes izgājām trasīti (“Pūka ekspotīcija”) - bērni sajūsmināti.  Lielākie pulciņa audzēkņi sailgojušies sailgojušies pēc  parunāšanās...  Arī ar zefīriņiem panašķojāmies!”
Leļļu teātra "Delveri" skolotāja Dace: " Parunājāmies, stāstījām pasakas. Prieks par tikšanos."

Ja laika apstākļi ļaus, šādas āra nodarbības notiks regulāri.

            

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem