Otrdiena, 21. septembris
Vārda dienas: Modris, Matīss, Mariss

Interešu izglītības pulciņi atsāk darbu

01.09.21.
Madonas Bērnu un jauniešu centrs jaunajā 2021/22 mācību gadā piedāvā bērniem un jauniešiem iespēju iesaistīties 19 dažādu interešu izglītības pulciņu nodarbībās. Piedāvājam iepazīties ar aktuālo nodarbību grafiku, kas var tikt precizēts, atkarība no audzēkņu skaita un viņu iespējām tikt uz nodarbībām.

 

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

RAIŅA IELĀ - 12 (“KUBS”)

Bērnu mūzikas studija
sk. Dace Sināte
T. 26442207

13.00 – 17.30

13.00 - 17.30

13.00 – 17.30

 

 

 

Teātra sporta pulciņš ”Improprieks”
sk Dace Dzilna 
T. 29139960

 

10.00-13.00

14.00-16.30

 

10.00-13.00

14.00-16.30

 

 

Estrādes mūzikas studija
sk. Edmunds Vestmanis
T. 29289249

 

 

 

12.30 – 19.00

12.30 – 19.00

 

Modes studija “Defilē”
sk. Vineta Blumberga
T. 26599959

 

 

13.00 - 17.45

 

 

 

Deju aerobika
sk. Vineta Blumberga
T. 26599959

 

      16.00

 

 

 

 

Mājsaimniecības pulciņš “Pepija rosās!”
sk. Ērika Tropa
T. 29331567

12.40 – 15.20

 

12.40 – 15.20

12.40 – 15.20

 

 

Leļļu teātris “Delveri”
sk. Dace Caune
T. 26556175

13.00 – 16.30

 

 

 

 

 

Robotikas pulciņš “Sensors”
sk. Andris Strupītis
T. 20491527

 

 

 

 

15.00 - 19.00

11.00 -  16.00

SKOLAS IELĀ - 8A (BJC)

“Ķepu ķepā, roku rokā, mācos kopā”
sk. Ingūna Tihomirova
T. 26052365

 

 

 

 

13.00 – 18.00

 

Rokdarbu pulciņš “Mīļlietiņas”
sk. Rimma Smoļska
T. 26782051

 

9.00 – 12.00

12.30 – 16.00

12.30 – 16.00

 

 

Keramikas pulciņš
sk. Māris Karlsons
T. 29254909

10.00 - 12.30

(PII”Priedīte”)

10.00 – 12.30

(PII”Priedīte”)

10.00 - 17.00  
(BJC)

10.00-14.00 (BJC)

 

 

Teātra studija “Pilnpiens”
sk. Inese Zīle
T. 29189376

11.00 – 20.00

 

11.00 – 20.00

 

 

 

Frizieri, stilisti
sk. Vineta Blumberga
T. 26599959

13.00 – 17.25

 

 

13.00 – 17.25

 

 

Krāsaino smilšu darbnīca
sk. Sandra Pulkstene
T. 28382606

 

 

13.45 - 15.45

 

 

 

Teātra sporta pulciņš” Improprieks”
sk. Dace Dzilna
T. 29139960

 

16.20 – 18.20

 

 

 

 

Kokļu studija
sk. Zita Gailīte
T. 26526584

 

9.00 – 11.00

13.00 - 17.00

 

 

 

Vides pulciņš “Es vides telpā”
sk. Laura Zariņa
T. 29376619

13.00

 

 

 

 

 

TIRGUS IELĀ 3

Trases automodelisma pulciņš “Vabole”
sk. Imants Pulkstenis
T. 29411619

 

 

 

14.00 – 18.00

14.00 – 18.00

 

A.    EGLĪŠA ĻAUDONAS VIDUSSKOLĀ

Mazpulki
sk. Sandra Zavale
T. 29221326

 

 

 

13.30 – 17.30

 

 

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem