Pirmdiena, 24. janvāris
Vārda dienas: Krišs, Ksenija, Eglons

Automodelisma pulciņš atsācis intensīvu darbu

03.10.21.
Madonas BJC Trases automodelisma pulciņš “Vabole” atsācis intensīvu darbību. Uz pulciņu pieteikušies 16 dalībnieki, no tiem puse ir jauniņie. Šogad interesi par darbošanos pulciņā izrādījuši "pieredzējušo" dalībnieku jaunākie brāļi un māsas. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā - ceturtdienās un piektdienās, plkst 14.00 - 18.00.
Pirmajā mācību posmā notiek iepazīšanās, braukšana ar modelīšiem pa trasi uz laiku, treniņu režīmā. Neiztrūkstoši, mācību gada sākumā notiek iepazīšanās ar drošības tehnikas uguns un elektro drošības noteikumiem. Īpaši šādos, tehniskos pulciņos tam ir milzīga nozīme.
Pulciņā darbība uzņem apgriezienus. Tiek mazgāta un vaskota sacensību trase, pilnveidoti paštaisītie modelīši. Uzmanība un akurāta sagatavošana sacensībām vajadzīga ar pašvaldības finansējumu iegādātajiem "PR24" klases modelīšiem un jaunajām pultīm.
Pārtraukumos audzēkņiem ir iespēja uzspēlēt galda spēles, pamuzicēt, vai trases malā aizrautīgi just līdzi citiem pulciņa dalībniekiem.
Kā stāsta skolotājs Imants, parasti, ja neņem vērā pēdējo divu sezonu notikumus, pulciņa audzēkņi decembrī un februārī piedalās Latvijas republikas sacensībās Rīgas Motormuzejā. Trases automodelismā Vidzeme ir sevišķi aktīva un tradīcijām bagāta. Mācību gada laikā mūsu pusē notiek čempionāta posmi Mazsalacā, Limbažos, Rūjienā un Valmierā, ir bijušas sacensības arī Madonā.
Redzēs ko rādīs laiks, bet apņēmība cīnīties par sekundes simtdaļām trasē, “Vabolei” ir!
 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem