Svētdiena, 17. oktobris
Vārda dienas: Gaits, Karīna

Zemkopības ministrija aicina pētīt meža nozari

5. oktobris 10:00 - 12. novembris 22:00 Latvija
Arī šogad Zemkopības ministrija izsludinājusi jau par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens”, jau piecpadsmito reizi. Konkursā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.
Šī gada konkursa „Mūsu mazais pārgājiens 2021” mērķis ir iepazīt un izpētīt meža nozari no vēsturiskā viedokļa, un tā moto ir “Atceries, izzini un pilnveidojies, veicinot Latvijas attīstību un izaugsmi”.
Lai piedalītos konkursā, kolektīvam jāveic literatūras un citu informācijas avotu (fotogrāfiju, zīmējumu, atmiņu pierakstu u.c.) izpēte par vēsturisko notikumu mijiedarbību ar meža nozari un jādodas izpētes pārgājienā vai ekskursijā. Pēc tam jāsagatavo radošs izpētes darbs – pārgājiena vai ekskursijas apraksts brīvā stāstījumā, esejas vai citā literārā formā par interesantiem novērojumiem un atklājumiem, papildinot aprakstu ar literatūras un citu informācijas avotu izpētē iegūto informāciju, kā arī ar stāstnieku liecībām un vizuālo informāciju (zīmējumiem, kartēm, fotoattēliem u.c.). Vēl ir jāsagatavo 10–20 sekunžu garš konkursa dalībnieka videopieteikums jeb vizītkarte un arī 3–5 minūšu garš videopieteikums par projekta norises gaitu, tajā iekļaujot arī fragmentu no pārgājiena vai ekskursijas.
 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem