Pirmdiena, 24. janvāris
Vārda dienas: Krišs, Ksenija, Eglons

Aicina uz filmas pirmizrādi

11. novembris 19:30 - 20:30 Latvijas televīzija
Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija kopā ar Pasaules Dabas Fondu ir radījusi dokumentālo filmu bērniem un jauniešiem “Neatstāj pēdas”, kura pandēmijas dēļ savu pirmizrādi nepiedzīvos kinoteātrī, bet Latvijas Televīzijas 1. kanālā.

Tas dos iespēju arī Tev piedalīties šajā pirmizrādē no savas mājas TV vai viedtālruņa ekrānā mājsēdes laikā.
Aicinām Tevi uz filmas “Neatstāj pēdas” pirmizrādi Latvijas Televīzijas 1.kanālā, 11. novembrī plkst. 19.30 no jebkuras vietas pasaulē.
Filmas galvenie varoņi ir deviņi jaunieši (skauti un gaidas, Ķemeru Nacionālā parka jaunie reindžeri un grupa “Carnival Youth), kuri COVID - 19 pandēmijas laikā dodas dabā, lai piedzīvotu un uzzinātu ko jaunu: Kā krāmēt pārgājiena somu? Kā orientēties purvā? Kā pareizi iekurināt ugunskuru? Filma atklāj jauniešu attieksmi un emocijas, domājot par vidi Latvijā un pasaulē.
Filmu veidojusi Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu, tā 28 minūtēs sniegs ieskatu šodienas izaicinājumos, patēriņa kultūras un dabas saglabāšanas aspektos jauniešu redzējumā. Ceļā viņi uzzinās: Kā izskatās vienīgais kukaiņēdājaugs Latvijā? Ko darīt, ja sāc grimt purvā, un cik zinoši mēs esam, kad vieni dabā? Dokumentālajā filmā redzams būtiskais par iešanu pārgājienos gar jūru, mežā un purvos.
Filma vēlāk tā būs skatāma www.ltv.lv.
Filma “Neatstāj pēdas” tapusi ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu.
Sīkāk par filmu lasi: http://skauti.lv/pirmizrade-neatstaj-pedas/

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem