Pirmdiena, 24. janvāris
Vārda dienas: Krišs, Ksenija, Eglons

Top vides objekts "Uzziedi Latvijai!"

6. novembris 14:00 - 17. novembris 12:00 Madonas BJC
Kā skaistu noslēgumu labo darbu iniciatīvu parādei “Laiks labiem darbiem!” un sveicienu valsts dzimšanas dienā, Madonas BJC veido interaktīvu vides objektu “Uzziedi Latvijai!”. Lai tas taptu ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī pozitīvām emocijām piepildīts, aicinām ik vienu iesaistīties, bagātinot to ar “PALDIES!”.

Par uzmundrinājumu drūmākā dienā, par pārtikas piegādi karantīnas laikā, par atbalstu darbā, par lielisku apkalpošanu veikalā, par vērtīgām konsultācijām skolā, par profesionālu ārstēšanu, par rīta buču, par plecu uz kura paraudāt, par iedvesmojošām ziņām, par dziesmu, par jaunu dienu, par buljona krūzi, par dzīvības glābšanu, par riepas nomaiņu ceļa malā, par aplaistītiem puķu podiem, par suņuka staidzināšanu, par godīgumu, par uzticēšanos, par kopā būšanu….. Sarakstu var turpināt bezgalīgi. Katram no mums kāds mazāks vai lielāks “PALDIES!” ir pasakāms.

Sūti  mums uz e pastu bjc@madona.lv savu “PALDIES!”, norādot kam un par ko Tava pateicība. Mēs, savukārt, to iestrādāsim vides objektā, kas valsts svētku laikā būs skatāms Mīlestības graviņā pie strūklakas. Gaidīsim līdz 17. novembra pusdienas laikam.

Izgaismo novembri ar patiesu, sirsnīgu “PALDIES!”

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem