Pirmdiena, 24. janvāris
Vārda dienas: Krišs, Ksenija, Eglons

Noslēdzies CAP nodarbību cikls

10.11.21.
Noslēdzies Madonas Bērnu un jauniešu centra rīkotais nodarbību cikls vecākiem - CAP (ceļvedis audzinot pusaudzi) 10 nodarbībās vecāki mācījās iepazīt savu pusaudzi, veicinot izpratni par to, kas pusaudžiem šajā vecumposmā (aptuveni 10 līdz 16 gadi) ir svarīgs, kas ar viņiem notiek un kā veidot veiksmīgu sadarbību ar bērniem, lai viņi kļūtu par nobriedušiem un veselīgiem pieaugušajiem.

Nodarbību vadītāja Dace Dzilna secina: ""CAP" 10 soļu programma ir nodarbību cikls, kurā vecāki gūst zināšanas un praktiskas iemaņas audzinot savu pusaudzi. No septembra līdz novembra sākumam katru pirmdienu vecāki apmeklēja nodarbības - šoreiz ZOOM platformā. Sakarā ar Covid 19, grupas nevarēja notikt klātienē.
Vecāki ļoti regulāri apmeklēja nodarbības, jo velējās būt grupā, dalīties ar savām problēmām un iegūt jaunas zināšanas. Šobrīd aktualizējās galvenā problēma pusaudžiem – dators un fiziskās aktivitātes. Radām risinājumus , kā viņus fiziski nodarbināt un mazināt laiku pie datora. Kā mazināt trauksmi un stresu pašiem vecākiem un kā tikt galā ar sava pusaudža protestiem. Paralēli vecākiem izglītošanai , bija arī mājasdarbi, kas veicināja regulāru darbu ar savu pusaudzi. Kā arī tika sūtītas informācijas saites , video materiāli, vebināri – kas papildus informētu vecākus un tos izglītotu. Vecāki bija ļoti gandarīti par sniegto informāciju, materiāliem un metodēm, kas deva viņiem pozitīvu motivāciju darbam ar sevi un savu pusaudzi. Paldies Madonas novads pašvaldībai par finansiālu atbalsu."

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem