Piektdiena, 27. maijs
Vārda dienas: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Zināmi skatuves runas konkursa rezultāti

11.04.22.
Ar lieliskiem rezultātiem noslēdzies Madonas novada skolēnu skatuves runas video konkurss. Tajā dalību ņēma 44 dalībnieki no vairākām skolām. Konkursā piedalījās skolēni no Degumnieku pamatskolas, Liezēres pamatskolas, Praulienas pamatskolas, Dzelzavas pamatskolas, Kalsnavas pamatskolas, Vestienas pamatskolas, kā arī Madonas Valsts ģimnāzijas, Cesvaines vidusskolas, Madonas pilsētas vidusskolas, Ērgļu vidusskolas, Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas un Madonas BJC.

Kā atzīst žūrija, audzēkņu sagatavotības līmenis šogad ir augsts, par ko liels paldies par ieguldīto darbu  jāsaka pedagogiem. Visi dalībnieki ieguvuši Augstāko, I vai II pakāpi. Konkurence šoreiz bijusi tik milzīga, ka pat ar iegūto I pakāpi  ne visi tika virzīti uz nākamo konkursa kārtu.

Skatuves runas konkursa otrajā kārtā Madonas novadu dažādās vecuma grupās pārstāvēs K. Iesaliņa, A. Baltā, L. Beļauniece, S. Paegle, L. L. Kalniņa, K. Kaļva, E. Vucāne, M. Strazdiņa, N. Fārts, L.Dubrovska, E. Mikoviča, A.Āboliņa, E.Prokiraitis, S. Šķēle, M.Oga. Apsveicam!

Par diplomu saņemšanu, aicinām sazināties ar Madonas BJC, T. 26382774

Piebildīsim, ka uz II kārtu papildus nekas nav jāsniedz. Pieteikumi tiks nosūtīti no Bērnu un jauniešu centra.

 

 

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem