Svētdiena, 23. jūnijs
Līgo diena

Radošā pēcpusdienā tiekas ar vecākiem

19.05.22.
Aizvadīts noslēguma pasākums Frizieru, stilistu, Modes studijas "Defilē" un Deju aerobikas pulciņiem. Kā stāsta pulciņa skolotāja Vineta Blumberga. ar bērniem nostrādāti vairāk kā 18 gadi. Kopīgās atmiņas saista ar mammām, kuras pašas kādreiz apmeklējušas frizieru pulciņu un nu atnākušas uz pasākumu, lai priecātos par savu meitu veikumu.

Deju aerobikas meitenes ar nelieliem skolotājas ieteikumiem dejoja dejas ar pašu veidotām horeogrāfijām. Paldies, Ancei, Baibai, Kristīnei un Sendijai. Vecāki ar lielāko prieku atsaucās uz aicinājumu un pievienojās kopīgai dejai.
Frizieru, stilistu meitenes skolotājas Laura Zariņa. pavadībā aicināja vecākus uz sacensībām uzpīt precīzu, akurātu bizi.
Savukārt Modes studijas "Defilē" audzēknes bija sagatavojušas vairākus defilē iznācienus. Rādīja pašu gatavotās balto, netradicionālo kleitu modes skati. Demonstrēti tika pulciņa "Mīļlietiņas" netradicionālie aksesuāri, un dažādi stili, brīvā laika pavadīšanas apģērbi kā arī šobrīd aktuālais modes pasaulē. Viena no audzēknēm sagatavojusi pārsteigumu nodemonstrējot vecmammas kāzu kleitu viņai nezinot. Finālā abas kopā rādīja defilē.
Noslēgumā pulciņa "Es vides telpā" skolotāja un viņas audzēkņi labprāt iesaistīja klātesošos radošajā darbnīcā. Visi ar prieku gatavoja sev un saviem vecākiem mazu atmiņas dāvaniņu.

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem