Svētdiena, 23. jūnijs
Līgo diena

"Radi rotājot" noslēguma pasākums izskanējis

26.02.20.
XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku gaidās, 26. februārī, draudzīgā atmosfērā, norisinājās Madonas novada interešu izglītības pulciņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmas “Radi rotājot” pirmās kārtas noslēguma pasākums.

Madonas Bērnu un jauniešu centra telpās bija iespēja iepazīt floristikas pulciņa un mākslas studijas "Tu visu vari!" audzēkņu veidotās radošās darbnīcas, kā arī apskatīt pulciņa "Mīļlietiņas"un  keramikas pulciņa nodarbībās tapušos konkursa darbus. 
Košus un interesantus darbus vērtēšanai nodevuši arī skolēni no Madonas pilsētas vidusskolas, Degumnieku pamatskolas un Praulienas pamatskolas.
Pēcpusdienā uz Madonas kultūras nama mājīgās skatuves kāpa studijas "Defilē" meitenes, kuras demonstrēja savus veidotos tērpus, kas lieliski papildināti ar keramikas pulciņā tapušajām rotām.
Skatītājus priecēja arī Madonas BJC Bērnu mūzikas studijas dalībnieki, pulciņa "Improprieks"jaunie improvizatori un Madonas kultūras nama mūsdienu deju grupa "Aliens".
Pasākuma laikā tika sumināti konkursa dalībnieki un viņu pedagogi.
Jāpiebilst, ka visi konkursa pirmajā kārtā iesniegtie darbi guvuši pozitīvu žūrijas vērtējumu un tiek virzīti nākamajai izvērtēšanas kārtai.

Piedāvājam foto ieskatu pasākumā.

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem