Piektdiena, 27. maijs
Vārda dienas: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

MNJD komanda uzvar konkursā "NVO? Oho - NVO!"

19.10.19.
18. oktobrī Madonas novada jauniešu domes komanda devās uz konkursa “NVO? Oho – NVO!” noslēguma pasākumu Rīgā, Drifta hallē, lai atskatītos uz konkursa norisi, piedalītos dažādās interesantās aktivitātēs un noskaidrotu uzvarētājus

Labāko darbu autori tika noteikti, apkopojot tiešsaistes balsojuma un konkursa žūrijas rezultātus.
Kopvērtējumā madonieši - Katrīna, Paula, Jānis, Kristaps un Mārtiņš, izcīnīja pirmo vietu un balvā ieguva iespēju izbaudīt lidojumu ar paraplānu.
Par labo rezultātu jaunieši var pateikties ne tikai savai uzņēmībai, radošai idejai un darbam, bet arī daudzajiem atbalstītājiem, kas sociālajos tīklos balsoja par viņu veidoto video.
Konkursa mērķis - iepazīstināt jauniešus ar dažādām pilsoniskās līdzdalības formām, īpaši – ar nevalstisko organizāciju darbību un misiju, kā arī mudināt viņus iesaistīties to aktivitātēs. 
Lai piedalītos konkursā, 5 jauniešu grupai bija jāziveido video par NVO (nevalstisko organizāciju) un jāpiesaka konkursam. 

Konkursu rīkoja organizācija Sadarbības platforma, sadarbībā ar nodibinājumu Baltijas Reģionālais fonds un tā jauniešu studiju “BaMbuss” projekta “NVO - iespējas, izaicinājumi, perspektīvas” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild biedrība “Sadarbības platforma”

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem