Piektdiena, 27. maijs
Vārda dienas: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

"Burbulis" brīvdienās aktīvi burbuļoja

30.10.19.
Skolēnu brīvlaikā jauniešu centrā "Burbulis" bija iespēja radoši izpausties, ko jaunu iemācīties, sadarboties ar citiem jauniešiem un, pats galvenais, atpūsties un iepriecināt sevi! Spēles, radošas darbnīcas un kulinārijas šedevri. Tas viss piepildīja centra dzīvi aizvadītajā nedēļā.

Stāsta centra vadītāja Laura Zariņa:
"21. oktobrī notika sveču marmorēšanas darbnīca. Nosaukums bērnu prātos bija izklausījies pēc neiespējamās misijas , bet ieraugot procesu, šķita tīrais nieks! Visi apmeklētāji tika arī pie našķīšīga popkorna un spīdīgiem tetovējumiem.
22. oktobrī dienu iesākām ar personalizētu telefona vāciņu gatavošanu. Izdevās lieliski un vēl ar neona krāsām, kuras attiecīgajā apgaismojumā spīd! Savus puncīšis samīļojām ar gardām, pašu gatavotām pankūkām. Protams bez nutellas labumiem neiztikt! Paldies  čaklajiem cepējiem.
23.oktobra diena  tika aizvadīta ne mazāk radošā gaisotnē! Gatavojām grāmatzīmes pēc savas sirds patikas, cepām pīrādziņus, ko esam ļoti iemīļojuši! Žēl, ka smaržu nevar nofotografēt. Bērnu miltainās, darbīgās rociņas ļoti sagādā prieku un gandarījumu.
Priecājos, ka Madonā dzīvo forši bērni un jaunieši!"

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem