Svētdiena, 17. oktobris
Vārda dienas: Gaits, Karīna

Madonieši piedalās spēlē par Dziesmu svētkiem

2. oktobris 21:05 - 22:00 Latvijas TV
2.oktobrī plkst. 21.05 Latvijas televīzijā būs skatāma Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem veltīta spēle “Lai top svētki!” ar Madonas Valsts ģimnāzijas skolēnu Ralfa Saviela, Viestura Šēnberga, Almas Elīzes Ezeriņas un Madaras Lukaševicas piedalīšanos. Komandas sastāvā aktīvi līdzdarbojās arī jūtūberis Edgars Fresh.

Raidījumā jautri, bet arī izzinoši, tiks meklētas atbildes uz jautājumiem par Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku vēsturi, minētas dziesmas neierastā skanējumā, atpazītas dejas bez muzikālā pavadījuma, atšifrētas tautasdziesmas pēc emoji zīmēm.
Kamēr Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki nevar notikt Mežaparkā un Daugavas stadionā, Latvijas Televīzija sešus sestdienu vakarus piedāvā pavadīt jautrā un muzikālā kompānijā. Kopā tiks skaidrots, kurš Latvijas novads vislabāk gatavojies svētkiem un ir zinošākais dziesmu un deju svētku vēstures faktos. Katru nedēļu spēlē “Lai top svētki!” piedalās trīs komandas, kuru sastāvā ir sabiedrībā zināmi ļaudis – mūziķi, aktieri, LTV personības un arī jaunieši no Latvijas malu malām. 
Spēles “Lai top svētki!” norisi Latvijas TV vada Māra Sleja un Dainis Grūbe, bet svētku melodijas skandina muzikālā grupa Katrīnas Dimantas vadībā.

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem