Svētdiena, 26. marts
Vārda dienas: Eiženija, Ženija

Jauniešu diena "Cita lieta"

20. augusts 14:00 - 23:55 Madona
Madonas novada Jauniešu diena ar zīmīgu nosaukumu “Cita lieta!” šogad tiks aizvadīta 20. augustā. Mēģinot iedzīvināt jaunas teritorijas, par norises vietu izvēlēts līdz šim vēl plaši neizmantotais laukums Saules ielas 9a nama iekšpagalmā. Iespējams, šī vieta bez nosaukuma un īpašas funkcijas reiz varētu kļūt par pievilcīgu un dzīvības piepildītu zonu Madonas sirdī. Jauniešu diena varētu būt kā labs sākums šajā ziņā.

Pasākuma informatīvi izzinošā daļa būs saistīta ar jauniešu fizisko un emocionālo veselību. Sadarbībā ar Madonas slimnīcas un VCA poliklīnikas speciālistiem, varēs rast ne vienu vien atbildi uz jautājumiem, kas interesē, satrauc vai risinājumu nav raduši iepriekš.

Jāpiemin, ka Starptautiskās jaunatnes dienas aktivitātes, kā ierasts, ir ne vien izglītojošas, bet arī izklaidējošas. Arī pasākumā “Cita lieta!” būs lieliska iespēja, kā saka, apvienotu patīkamo ar lietderīgo – gan iegūt noderīgu informāciju, gan baudīt dažādo aktivitāšu radošās un mākslinieciskās izpausmes. Savs laiks paredzēts kā muzikālām, tā teatrālām aktivitātēm. Plānots jaunu elpu dot arī visiem zināmajam sienas gleznojumam “Milda”. Vieta atlicināta aktīvām spēlēm, aizraujošām atrakcijām un kādam pārsteigumam.

Ar savu dzirkstoši humoristisko klātbūtni Madonas novada Jauniešu dienu solījušies kuplināt arī improvizācijas teātra “ĀrprāTS” mākslinieki no Rīgas. Savukārt, meldijas svētku balles apmeklētāju priekam nodrošinās  mūziķi no Jēkabpils, kuru repertuārā ir gan latviešu zelta klasika, gan R&B, JAZZ, POP un cita stila interpretācijas lieliskam noskaņojumam un enerģiskam dejas solim.

Gaidot desmitgades pasākumu, visi aicināti piedalīties aizraujošā orientēšanās spēlē “Cita lieta citā vietā”, ko, gatavojoties pasākumam, izveidojuši Madonas novada jauniešu domes aktīvisti. Noteikumi atrodami MNJD facebook lapā. Veiksmīgākie, atraktīvākie un gudrākie dalībnieki 20. augustā tiks pie atbalstītāju sarūpētām balvām.

Varētu domāt, ka Jauniešu diena domāta tikai jauniešiem, tomēr līdzdarboties aicināta arī pārējā sabiedrība, jo it visas aktivitātes vērstas uz izpratnes veidošanu par jaunās paaudzes interesēm, problēmām, aizraušanos un vajadzību justies kā noderīgai savas kopienas daļai. Tādēļ ik katrs aicināts atnākt, uzzināt, līdzdarboties un baudīt.

Uz tikšanos Madonas novada Jauniešu dienā “Cita lieta!”!

 

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem