Svētdiena, 23. jūnijs
Līgo diena

Automodelisma sacensības "Zelta Vabole"

18. februāris 10:00 - 15:00 Skolas ielā - 8
svētdien, 18. februārī notika Madonas BJC trases auto modelisma sacensības „Zelta Vabole”. Sacensības tiesāja viens no Latvijas labākajiem braucējiem šajā tehniskajā sporta veidā, Rīgas Vidzemes priekšpilsētas automodelisma kluba „Auseklis” dalībnieks, Henrijs Pilskungs.

Kā stāsta trases automodelisma pulciņa “Vabole” skolotājs Imants Pulkstenis, viesis dienas pirmajā pusē iepazīstināja ar savu tehniski radošo darbību, ar karjeru un panākumiem pasaules čempionātos. Pieredzējušais braucējs atbildēja uz jautājumiem.  Ārpus konkurences ar ne visai labas kvalitātes auto modeli Pilskungs pats arī nobrauca, gūstot uzvaru sešu celiņu summā. Tas mums, madoniešiem, lika saprast, ka 50%/50% ir gan tehnikas sagatavotība augstākajā kvalitātes līmenī, bet vienlīdz svarīga ir „vēsa galva” un meistarība.

Skolotājs piebilst: “Skaidrs, ka jauniešu panākumu atslēga vairums gadījumos ir vecāku atbalsts. Konkrēti, liela pateicība no manas puses lai izskan progresīvajam un tehniski domājošam Samantas un Reiņa tētim - Laurim Putniņam. Lauris gan sagatavo modeļus atvasītēm, gan iegulda personīgos līdzekļus autoparka uzturēšanā, gan kopumā ļoti rūpējas par mūsu kluba tehniskiem jauninājumiem. Vēl jāpiemin Mārtiņš Skutelis, kurš izrādījās smalks lodētpratējs. Mārtiņš ir salabojis nolietotās pultis, nežēlo laiku Mārča tehnisko prasmju studēšanai mājās. Pieminēto ģimeņu mammas neatpaliek līdzdarbībā un azartā, arī jaunāko un vecāko brāļu, māsu klātbūtne dara šo atraktīvo sporta veidu vēl kuplāku un krāšņāku!“.

Uzvarētāji:

5.vieta  Miķelim Gailumam   (60,68 apļi)                                              

4.vieta  Mārcim Skutelim   (76,27 apļi)                                              

3.vieta un Bronzas Vaboles kauss Raivo Šalaginovam (88,31 apļi)

2.vieta un Sudraba Vaboles kauss Guntaram Bāņukalnam (90,51 apļi)

1.vieta un Zelta Vaboles kauss Reinim Putniņam  (92,48 apļi)

 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem