Svētdiena, 23. jūnijs
Līgo diena

Aktualitātes | Arhīvs

Madonas BJC Improvizatori priecē suņu kamanu sacensību dalībniekus

25. februāris 10:00 - 17:00 smeceres sils
Aizvadītajā nedēļas nogalē Teātra studija "Pilnpiens" jaunieši, kopā ar savu skolotāju Inesi, aktīvi līdzdarbojās Latvijas ZIEMAS ČEMPIONĀTĀ 2023 KAMANU SUŅU SACENSĪBĀS, kur priecēja ar sirsnīgiem smaidiem, jautrām sarunām un aktīviem uzmundrinājumiem. Paldies jauniešiem un skolotājai par darbu!
Galerija

Madonas BJC Interešu izglītības pedagogu forums

14. marts 10:00 - 16:30 Madonas KN
14. martā Madonas novada interešu izglītības pedagogi, kā arī skolu direktoru vietnieki audzināšanas darbā, tiek aicināti uz ikgadējo interešu izglītības pedagogu forumu.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Improvizatori startē Alūksnē

17. februāris 11:00 - 16:00 Alūksne
17.februārī E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija norisinājās Vidzmes novada Teātra sporta sacensībās. turnīrā dalību ņēma arī Madonas Bērnu un jauniešu centrs teātra studija "Improprieks" un Teātra studija "Pilnpiens" Madonas BJC
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Aizvadīts koncerts "Līdzbalsis

17. februāris 10:00 - 15:00 Madonas mūzikas skola
Piektdien, 17. februārī, Madonas mūzikas skolas mājīgajās telpās tika aizvadīts Madonas novada skolu vokālo ansambļu sadraudzības koncerts "Līdzbalsis". Paldies bērniem par skanīgo sniegumu, pedagogiem un par ieguldīto darbu. Īpašais paldies mūsu leļļu teātrim "Delveri" par radošo iesaistīšanos koncerta vadīšanā.
Galerija

Madonas BJC Ierakumu sveču darbnīca "KUBĀ"

22. februāris 15:30 - 23. februāris 20:00 "KUBS"
Jau gadu Ukrainā notiek aktīva kara darbība. Mēs varam sniegt atbalstu cīnītājiem! Aicinām jauniešus uz ierakumu sveču darbnīcām Madonas novad multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "KUBS" 22. februārī plkst. 15.30 un 23. februārī plkst. 18.00 Līdzi jāņem vēlme aktīvi, bet pacietīgi darboties. Pamazām uzkrājam darbnīcai tik ļoti noderīgos, madoniešu saziedotos materiālus - sveču atlikumus un tukšās konservu kārbas. 🇺🇦 Gaidām vēl!

Madonas BJC Silto džemperu dienas turnīrs

9. februāris 15:00 - 18:00 MNMJIC "KUBS"
Silto džemperu dienas teātra sporta turnīru šodien aizvadījusi mūsu teātra studija "Improprieks" Kā stāsta pulciņa skolotāja Dace Dzilna, sacentās 7 komandas, un visi bija uzvarētāji. Labākā aktiera balvu ieguva Lauma Udrass. Paldies atbalstītājiem, spēlētājiem un protams bargajiem tiesnešiem.
Galerija

Madonas BJC Top jauni video projekti

09.02.23.
Teātra studijā “ Pilnpiens” top jauni video projekti “ Kā iepatikties savai simpātijai?” un “ Kā kolosolāli nosvinēt- ja esi viens?” . Kā teic pulciņa skolotāja Inese, bērni un jaunieši sūta mīlestību gaidāmajos Valentīna dienas svētkos. Gaidām rezultātu!
Galerija

Madonas BJC Skatuves runas konkurss

7. februāris 15:00 - 1. aprīlis 10:00 Madonas BJC
Ir izsludināts Madonas novada skolēnu skatuves runas video priekšnesumu konkurss. Aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Sirsniņu darbnīca

15. februāris 14:00 - 17. februāris 18:00 Madonas BJC, "KUBS"
tuvojas Valentīndiena, mīlestības svētki! aicinām jauniešus uz radošajāsm darbnīcām, lai kopīgi veidotu dekoratīvas sirsniņas un izrotātu jauniešu centra telpas.

Madonas BJC Šaha turnīrs tiešsaistē

28. februāris 18:00 - 20:00 tiešsaiste
Kā ierasts, februārī aicinām Madonas novads bērnus un jauniešus uz tiešsaistes šaha turnīru. 27. februārī tiek organizēts tiešsaistes treniņu turnīrs ar mērķi nostiprināt digitālo šaha rīku izmantošanas prasmes. Nodarbība notiek plkst. 19:00-20:00. 28. februārī plkst. 18.00-19.30 TURNĪRS tiešsaistē, lietotnē "lichess"
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem