Pirmdiena, 29. maijs
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo

Aktualitātes | Arhīvs

Jauniešiem "Toņi un pustoņi" Cēsīs

13. aprīlis 10:00 - 14:00 Cēsu 2. pamatskola
Bērnu un jauniešu mākslas darbu konkursa „Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” otrā kārta - Vidzemes kultūrvēsturiskajā novadā risinājās Cēsīs 13. aprīlī. Tajā tika pārstāvēts arī Madonas novads. Aprīļa sākumā žūrija izvērtēja vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbus, ko radījuši un konkursam iesnieguši Madonas novada interešu izglītības pulciņu audzēkņi. Uz otro kārtu tika izvirzīti septiņi darbi.
Lasīt vairāk

Madonas BJC "Pilnpiens" veiksmīgi startē Vidzemes sadraudzības turnīrā

17.04.23.
Madonas BJC Teātra studija "Pilnpiens" 14. aprīlī veiksmīgi piedalījās Vidzemes Teātra sporta sadraudzības turnīrā Valmierā. Piecas komandas ar prieku improvizēja. Pavisam turnīrā startēja 18 komandas.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC "Improprieks" startē Valmierā

14. aprīlis 10:00 - 15:00 Valmiera
14.aprīlī notika Valmieras teātra sporta sadraudzības turnīrs. Šoreiz uz Valmieru devās četras teātra studijas "Improprieks" komandas. Draudzīgajā sacensībā starp Madonas, Valmieras un Alūksnes komandām, 7-9. klašu grupā labāko rezultātu uzrādīja tieši Madonas BJC "Improprieka" komanda. Kā teic pulciņa skolotāja Dace, pārējās komandas arī ar labām izspēlēm iepriecināja gan skatītājus, gan paši sevi.
Galerija

Madonas BJC Aizvadīts koncerts "Ļikatu, ļekatu, hop!"

17.04.23.
Koši, dzīvespriecīgi un pavasarīgi 13. aprīlī Madonas kultūras namā aizvadīts Madonas novada pirmsskolas vecuma bērnu deju kolektīvu un vokālo ansambļu koncerts "Ļikatu, ļekatu, hop!" Paldies mazajiem dancotājiem un dziedātājiem, kā arī viņu pedagogiem par ieguldīto darbu.
Galerija
Piesakies jaunumiem