Svētdiena, 23. jūnijs
Līgo diena

Rokdarbu pulciņš "Mīļlietiņas"

Pedagogs:Rimma Smoļska
Telpa:Skolas iela 8a, Madonas BJC
Mērķauditorija:bērni no 7-16 gadu vecumam

Pulciņa "Mīļlietiņas" programmas saturs vērsts uz to, lai padziļinātu interesi par dekoratīvi lietišķo  mākslu, lai katram audzēknim būtu iespēja paplašināt zināšanas un prasmes papīra plastikā, šūšanā izšūšanā, pīšanā no papīra, rotaļlietu izgatavošanā, adīšanā, tamborēšanā u.c. tehnikās, radot apstākļus radošo spēju attīstībai caur meistarības iegūšanu suvenīru, dāvanu izgatavošanas tehnikās.

Īstenojot programmu audzēknim ir iespēja izgatavot arī tādus darbus, kurus nevar izgatavot mājas apstākļos, ir iespēja izteikt savas sajūtas un domas, idejas, parādīt savu individualitāti, sajust prieku par paveikto, attīstīt mākslinieciskās spējas, tēlaino domāšanu.

Bērnu audzināšanas un mācīšanas process “Mīļlietiņu“ pulciņā notiek “dabiskā ceļā“ radošas darbības procesā, fantazējot, spēlējoties, iztēlojoties, radot radoši, oriģinālus darbus savā stilā.

Programmā izviszīti sekojoši uzdevumi:

  • Iepazīties un apgūt pamat prasmes dažādu tehnikas veidu darinājumu un rotaļlietu pagatavošanā(adīšanas, tamborēšanas, šūšanas, izšūšanas ar šujmašīnu, pīšana ar avīzēm, aplikācija no papīriem, konstruēšana no papīra, pērlīšu tehnika, krustdūriena izšūšanas tehnika).
  • Nodarbībās attīstīt radošo domāšanu un atraisīt personības individualitāti.
  • Audzināt bērnos pozitīvu attieksmi pret darbu, pret līdzcilvēkiem un apkārtējo vidi.
  • Trennēt koncentrēšanās spējas, radināt izglītojamo pabeigt iesākto;
  • Piedalīties telpu noformēšanā.
  • Piedalīties izstādēs, konkursos un citos kopējos audzēkņu pasākumos.
  • Mācību gada garumā, centīsimies apgūt jaunu tehniku – tīmekļošana (crazy wool), kuru šogad neizdevās realizēt sakarā ar ārkārtas stāvokli.
  • Nākošajā mācību gadā “Mīļlietiņu” pulciņa bērni plāno piedalīties vizuālās un plastiskās mākslas izstādē “Radi Rotājot”, kura būs veltīta XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem
 
  AtgrieztiesIesaki draugiem: 
Piesakies jaunumiem