Svētdiena, 23. jūnijs
Līgo diena

Jaunumi | Arhīvs

Madonas BJC Uzvara robotikas olimpiādē!

27.04.24.
ESAM PRIECĪGI UN LEPNI! Šodien Valmieras Viestura vidusskolā norisinājās World Robot Olympiad Latvijas fināla sacensības. Madonas BJC komanda "Sensors" piedalījās Elementary vecuma grupā. Spraigā cīņā tika izcīnīta 1. vieta un iegūta ceļazīme uz Pasaules WRO finālu Turcijā. Skolotājs Ansis Greizins gandarīts par savu audzēkņu stabilo sniegumu un spēju rast risinājumu sarežģītās sacensību situācijās.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Noslēgusies izstāde "Saules ritmi"

26.04.24.
Ar mērķi bagātināt bērnu un jauniešu kultūrvēsturisko pieredzi, veicināt radošo spēju attīstību un iniciatīvu izteikt sevi ar dažādiem mākslas izteiksmes līdzekļiem, kā arī sniegt iespēju piedalīties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mākslas projektā, notiek konkurss – izstāde “Saules ritmi”. Cesvaines Pils/ Cesvaine Palace zālēs no 27. marta līdz 26. aprīlim bija skatāmi Cēsu, Valmieras, Gulbenes, Limbažu, Alūksnes, Valkas, Madonas novads, Varakļānu un Siguldas novadu interešu izglītības mākslas programmu audzēkņu darbi, kuri pārvarējuši konkursa pirmo kārtu savā novadā. ).
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC "Pilnpiens" uzstājas Grašos

25.04.24.
24. aprīlī Grašu bērnu ciematā Teātra studija "Pilnpiens" prezentēja etīžu izrādi "Talantu košums" bērnu un jauniešu iedvesmošanai. Projekts tika veidots sadarbībā ar Latvijas kultūras koledžas audzēkni Elīnu Fadejevu, kura veidoja savu kursa darbu svētku režijā! Paldies Pilnpiena” jauniešiem par darbu un aizrautību.
Galerija

Madonas BJC Skatuves runas konkurss Stāmerienā

23. aprīlis 11:00 - 15:00 Stāmeriena
23. aprīlī majestātiskajā Stāmerienas pilī tika aizvadīta skolēnu skatuves runas konkursa otrā kārta. Tajā ar labiem panākumiem startēja arī mūsu interešu pulciņu audzēknes Marta un Nikola no teātra studijas "Improprieks" (skolotāja Dace Dzilana), kā arī Ance un Diana no Teātra studijas "Pilnpiens" (skolotāja Inese Zīle). Ar lielisku sniegumu visas meitenes ieguvušas pirmās pakāpes diplomus. Kopumā Madonas novads skatuves runas konkursa otrajā kārtā tika pārstāvēts ar 15 dalībniekiem. Apsveicam un lepojamies!
Galerija

Madonas BJC "Pilnpiens" priecē kaumiņu novadā

21.04.24.
20. aprīlī Jēkabpils novada Lones Tautas namā notika koncerts "Lai balstiņas skan!" Koncertu vadīja Teātra studijas "Pilnpiens" vadītāja Inese Zīle. Mazie studijas audzēkņi uzstājās ar improvizācijas teātra priekšnesumiem. Milzīga drosme, jauks humors un draudzība. Paldies Dianai, Signei, Gustavam un Kristīnei par to, ka Madonas BJC vārds izskanējis Jēkabpils pusē.
Galerija

Madonas BJC "...un es iešu un iešu" Valmierā

19. aprīlis 13:00 - 20. aprīlis 12:00 Valmiera
19. un 20. aprīlī Valmieras Viestura vidusskolā notika XVII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “...un es iešu un iešu!”. Tajā piedalījās arī mūsu Leļļu teātris. Tā bija lieliska ne tikai parādīt savu veikumu, bet skatīt LAtvijas izglītības un kultūras iestāžu skolēnu teātru kolektīvu, teātra pulciņu un studiju veidotās izrādes.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Teātra svētki gaida dalībniekus!

15.04.24.
Lai veicinātu bērnu un jauniešu talanta, prasmju un spēju izkopšanu teātra mākslas jomā, kā arī nodrošinātu skolēnu teātra spēles tradīciju saglabāšanu un attīstību, 16. maijā, pēc vairāku gadu pārtraukuma, tiek atkal rīkoti Teātra svētki. Dalībai pasākumā, savus uzvedumus aicinām pieteikt Madonas novada bērnu un jauniešu teātra kolektīvus, leļļu un arī improvizācijas teātrus, studijas, pulciņus.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Aizvadīta deju skate

14.04.24.
Piektdien, 12. aprīlī aizvadīta Madonas un Varakļānu novadu skolu jaunatnes tautas deju kolektīvu koprepertuāra pārbaude - skate, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam “Es atvēru Laimas dārzu”. Žūrijai un skatītājiem 34 kolektīvi izdejoja 68 dejas. Paldies dejotājiem par raito soli, kolektīvu vadītājiem par darbu un Madonas novada kultūras centram par gādīgo uzņemšanu.
Galerija

Jauniešiem "Sensors" Rīgā

7. aprīlis 10:00 - 15:00 Rīga
aizvadītajā sestdienā mūsu robotikas pulciņa "Sensors" dalībnieki piedalījās First Lego League Explor sacensībās Rīgas jauno tehniķu centrā. Iegūta jauna pieredze un nostiprinātas nodarbību laikā gūtās iemaņas.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Imprvizatori startē Valmierā

5. aprīlis 11:00 - 15:00 Valmiera
Aizvadītajā piektdienā mūsu Teātra studijas "Pilnpiens" un teātra studijas “Improprieks” dalībnieki piedalījās Vidzemes reģionālajā Teātra sporta turnīrā, kas notika Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā. Starti izdevās veiksmīgi.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Deju skate

12. aprīlis 12:00 - 19:00 Madonas novada KC
Aicinām skatītājus 12. aprīlī Madonas novada kultūras centrā uz Madonas un Varakļānu novadu skolu jaunatnes tautas deju kolektīvu koprepertuāra pārbaudi - skati, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam “Es atvēru Laimas dārzu”.
Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem