Pirmdiena, 20. maijs
Vārda dienas: Venta, Salvis, Selva

Jaunumi | Arhīvs

Madonas BJC "Pilnpiens" improvizē kopā ar "Ķirsi"

20. marts 14:00 - 16:00 Madonbas BJC
20.martā Madonas BJC notika improvizācijas teātra meistarklese. Jauki kopā darbojās Madonas teātra studijas "Pilnpiens" un Jējabpils BJC studijas "Ķirsis" jaunieši. Visus iedvesmoja Gulbenes improvizācijas teātra "Kurš tagad? "aktieris Atis un pasniedzēja Inese. Jauniešu galvenā atziņa - improvizācija ir forša, aizraujoša un smaidu pilna!
Galerija

Madonas BJC Konkurss - izstāde "Saules ritmi"

26. marts 15:00 - 27. aprīlis 15:00 Cesvaines pils
Ar mērķi bagātināt bērnu un jauniešu kultūrvēsturisko pieredzi, veicināt radošo spēju attīstību un iniciatīvu izteikt sevi ar dažādiem mākslas izteiksmes līdzekļiem, kā arī sniegt iespēju piedalīties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mākslas projektā, notiek konkurss – izstāde “Saules ritmi”. Konkursa dalībnieki tiek aicināti iepazīt, pētīt kultūrvēsturisko mantojumu, saules simbola un zīmes izmantošanu latviešu tautas tērpos, cimdu un zeķu rakstos, sadzīvē, telpā, folklorā un radoši pielietot daudzveidīgas tehnikas, paņēmienus un materiālus idejas īstenošanai.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Aizvadīta koru skate

21. marts 11:00 - 14:00 Madonas KC
Madonas novada kultūras centrā 21. martā norisinājās Latvijas izglītības iestāžu koru repertuāra pārbaude - konkurss, gatavojoties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Savu skanīgumu demonstrēja Madonas novada un Varakļānu novada skolēnu kori. Paldies dalībniekiem par dziedātprieku un pedagogiem par ieguldīto darbu!
Galerija

Madonas BJC Starts Valmieras Robotikas Čempionātā

16. marts 10:00 - 17. marts 15:00 Valmiera
Aizvadītajās brīvdienās 16., 17. martā Valmieras Viestura vidusskolā mūsu robotikas pulciņa "Sensors" audzēkņi ar saviem draugiem no Vecpiebalgas piedalījās Valmieras Robotikas Čempionātā un First Lego League finālsacensībās. Kā stāsta pulciņa skolotājs Ansis Greizins, sacensības notika divas dienas, kas piepildītas ar azartiskām aktivitātēm. Dalībnieki piedalījās gan Sumo cīņās, gan Robotu kaujās 1x1 un 2x2, gan FLL disciplīnās un pat lāzertagā.
Galerija Lasīt vairāk

Jauniešiem Pirmā Tehniskās jaunrades diena izdevusies.

15.03.24.
Esam aizvadījuši pirmo Tehniskās jaunrades dienu. Madonas novada bērni un jaunieši izmantoja iespēju darboties vairākās pieturās:
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Skatuves runas konkurss

7. marts 11:00 - 17:00 KUBS
7. martā jauniešu centra "KUBS" telpās norisinājās skolēnu skatuves runas konkursa pirmā kārtā piedalījās Madonas novads 57 skolēni no Cesvaines, Lubānas, Barkavas, Bērzaunes, Praulienas, Ērgļiem, Kusas, Liezēres, Degumniekiem, Ļaudonas, Kalsnavas, Madonas. Paldies runātājiem un viņu pedagogiem par ieguldīto darbu.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC Pūtēju orķestru skate

1. marts 10:00 - 15:00 Madonas KC
Šodien, ar lielu atbildību un skatu uz nākamajā vasarā gaidāmajiem Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, uzņēmām pie mums Madonas novads Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru Latgales un Vidzemes novadu skates dalībniekus. 20 kolektīvi, 647 jaunie orķestranti no Madonas, Rīgas, Ogres, Cēsīm, Daugavpils, Alūksnes, Siguldas, Balviem, Naujenes, Gulbenes, Preiļiem, Ludzas, Rūjienas, Jēkabpils, Rūjienas, Rēzeknes, Kārsavas, Viļāniem, Valmieras un Strenčiem rādīja savu prasmi.
Galerija Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem