Svētdiena, 23. jūnijs
Līgo diena

Jaunumi | Arhīvs

Madonas BJC Tehniskās jaunrades diena

14. marts 11:00 - 15:00 Skolas iela 8
Lai rosinātu interesi par tehnisko jaunradi kā saturīgu brīvā laika pavadīšanas veidu un iespējamo karjeras izvēli inženiertehniskajās, informācijas tehnoloģiju un tām līdzīgās jomās, Madonas BJC organizē Tehniskās jaunrades dienu. Bērni un jaunieši tiek aicināti darboties vairākās pieturās : “DRONU PASAULE” - “FIRST LEGO LEAGUE” , “ĀTRUMA CILTS” , “PRINTĒJAM UN ZĪMĒJAM 3D”, “ROBOTIKA” , “PEDAGOGU PIEREDZES APMAIŅA”.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Interešu izglītības pedagogu Forums

12. marts 09:00 - 16:00 Madonas KC
Kā katru gadu, arī šogad skolēnu pavasara brīvlaikā - 12. martā, Madonas Kultūras centrā norisināsies Madonas novada interešu izglītības pedagogu forums. Tēma - šodienas risinājumi uz nākotni vērstā pedagoģiskajā un audzināšanas darbā. Pieteikšanās, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu.
Lasīt vairāk

Jauniešiem Automodelisma sacensības "Zelta Vabole"

18. februāris 10:00 - 15:00 Skolas ielā - 8
svētdien, 18. februārī notika Madonas BJC trases auto modelisma sacensības „Zelta Vabole”. Sacensības tiesāja viens no Latvijas labākajiem braucējiem šajā tehniskajā sporta veidā, Rīgas Vidzemes priekšpilsētas automodelisma kluba „Auseklis” dalībnieks, Henrijs Pilskungs.
Galerija Lasīt vairāk

Madonas BJC "No baroka līdz rokam"

15. februāris 12:00 - 15:00 Valmiera
Ceturtdien, 15. februārī mūsu estrādes mūzikas grupa ar labiem rezultātiem startēja Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā „No baroka līdz rokam”, kas risinājās Valmierā. Mūsējiem 1. pakāpe - sveicam un lepojamies! Paldies skolotājam Edmundam Vestmanim.
Lasīt vairāk

Madonas BJC Izskan sadziedāšanās koncerts "Līdzbalsis"

15. februāris 11:00 - 13:00 Madonas mūzikas skola
Skanīgi aizvadīts Madonas novada bērnu un jauniešu vokālās mūzikas ansambļu sadziedāšanās koncerts "Līdzbalsis". Paldies dziedātājiem par sniegumu un pedagogiem par kolektīvu sagatavošanu! Par mājīgajām telpām paldies Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skola!
Galerija

Madonas BJC Atklātā nodarbība mājsaimniecības pulciņā

14. februāris 13:00 - 16:00 Skolas ielā 8
Šodien, visu mīlētāju dienā, pulciņa "Pepija rosās" mājīgajā virtuvē atklātā nodarbība. Top sirsniņpankūkas un veselīgie sēkliņu našķi. Prieks par gardo rezultātu gan pulciņa audzēkņiem, gan skolotājai Ērika Tropa, gan atvērtās nodarbības viesiem.
Galerija

Jauniešiem Aicinām jauniešus uz sveču talku

14.02.24.
Paldies visiem, kusi saziedojuši materiālus ierakumu sveču izgatavošanai! 16. februārī talkojam - griežam, rullējam, lejam!

Madonas BJC Meteņdiena nosvinēta

8. februāris 15:00 - 17:00 Skolas ielā 8
Aicinājām bērnus un jauniešus uz Meteņdienas svinībām! Kā mums pagāja Meteņdiena? Nosvinējām kustīgi un lustīgi! Vairāku pulciņu skolotāji un audzēkņi vienojās kopīgā maskošanās un rotaļu procesā. Neizpalika arī gardu pankūku ēšana. Latviešu gadskārtā Meteņi ir laiks starp Ziemassvētkiem un Lieldienām. Meteņiem ir jautrs raksturs, jo garā ziema beidzot sāk iet uz beigām, dienas paliek arvien gaišākas un nāk pavasaris. Meteņi ir īstais laiks, lai dotos ciemos, maskotos, sacenstos, mielotos.
Galerija
Piesakies jaunumiem